Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kad je dosao Dzoni? Ja sam mislio da je on od pocetka, secam se da je ova epizoda bila prva kad su tek krenuli da pustaju poker...
    sigpic

    Comment


    • Dzoni je dosao malo kasnije, cini mi se da su prve 3-4 nedelje radili Marko i Aca.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ne znam o kome se radi,ali vidim da je ovaj jedan promenjen i da za sada ide dosta lose... A ovaj sto kazete da je promenjen jel on radi formulu sad ne mogu da vratim film od sinoc da se setim glasa tacno?
        sigpic

        Comment


        • Ne radi on formulu, tu su komentatori Srdjan i Pavle, a na motorima su Srdjan i Aleksandar (ovaj s pokera)...
          sigpic

          Comment


          • Molim vas promenite komentatora,ili bar vratite onog starog.Ovaj ne samo da ne zna pravila nego ne zna ni osnovne termine u pokeru.Stolica je ok,ne zna nesto mnogo,ali bar ne smara.Vratite starog komentatora,on je bio zakon.
            Mislim da se razumemo ne zelim nikog da vredjam,ali covek je stvarno zalutao,ovo bi bilo kao da moja baba komentarise Premijer ligu.
            pozdrav

            Comment


            • Kosticn04, u Poker se zaista ne razumem, ne krijem... Zato, u komentatore se poprilično dobro "razumem", i verujem ti... Mogu samo da dodam da postoji nekoliko komentatora na SK, koji ne da se "šlepuju", već samo izigravaju komentatore... Taj koji tebe iritira, ako je prenosio motoGP (sa Srđanom Ercegom, kome svaka čast!), prošlog meseca je "smarao" i na tenisu... A kada sam pre nekoliko dana 'prepoznao' njegov glas i nebuloze i na Pokeru, samo sam očekivao kada će se neko javiti i ispoljiti nezadovoljstvo. Kažem, ne poznajem dovoljno Poker, ali ono što on priča nije ni "k" od komentarisanja... Ako je to komentator koji se na kraju i predstavio imenom i prezimenom, onda ću ponoviti: komentator Aleksandar Džankić... Dakle, veze...!? U pravu si... Inače, u njega sam se grdno - prevario, mislio sam da je OK. Ali, daleko je od dobrog, uostalom, pokazao se...!



              P.S. Želim ti - dobrodošlicu na Forum. Sve najbolje!
              Last edited by Dragooon; 02-06-11, 23:56.
              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Originally posted by kosticn04 View Post
                Molim vas promenite komentatora,ili bar vratite onog starog.Ovaj ne samo da ne zna pravila nego ne zna ni osnovne termine u pokeru.Stolica je ok,ne zna nesto mnogo,ali bar ne smara.Vratite starog komentatora,on je bio zakon.
                Mislim da se razumemo ne zelim nikog da vredjam,ali covek je stvarno zalutao,ovo bi bilo kao da moja baba komentarise Premijer ligu.
                pozdrav
                Znam mucno je slusati ga, a ne mozes da mutiras jer onda ne cujes igrace. Pricali smo vec o tome, ovo su reprize od prosle godine, i taj komentator se promenio posle 3/4 nedelje, tako da se jos malo strpi dok ne dodje Dzoni (pro igrac) da komentarise umesto ovog lika.
                P.S. Nadam se da ces cesto postovati na pokeru, malo je zamrla tema, s obzirom da samo Denzel i ja ovde nesto postujemo...
                sigpic

                Comment


                • Pozdrav od mene jos jedanput,Tony hvala na informaciji,zaista lepa vest,mislio sam da ce ovaj lik biti za stalno... Dragone,nisam zapamtio ime coveka,verovatno je to taj koga si naveo.
                  Obozavam da gledam Poker after dark,sjajno je videti takve velicine na delu,ali u poslednje vreme sam poceo da izbegavam jer nisam vise mogao da slusam nebuloze,da sada ne navodim primere.Dzoni je super komentator,vidi se da se covek razume,i zna dosta stvari o igracima,zadovoljstvo je pratiti emisije,tako da bice dobro kada pocne ponovo njegovo komentarisanje

                  Comment


                  • Da da, bice opet dobro, jedino mi se ne svidja sto repriziraju sve od prosle godine. Bolje da su otkupili neki drugi serijal...
                    Jao nznm dal si sinoc gledao kad je komentator rekao da je Gavin Smith nadigrao Iveya, u onoj ruci kad je Smith platio na turnu 8k cekajuci flush i dodje mu na riveru. Komentator mislio da je to neki znalacki potez...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma da,covek je imao 20% sansi,a pri tome je bio short stack,nema nikakve logike.Ma ima milion bisera,da sada ne navodim,bio bi previse dugacak post.
                      Fantastican je Gavinov potez u poslednjoj ruci,kada je hrabro cekirao full house na turnu,tu je zaista nadigrao Iveya.
                      Ja iskreno vise volim da gledam cash game partije,jer u sustini to je njihov pravi teren (bar vecine igraca).Tu mogu vise da se nadigravaju,ne opterecujuci se previse time koliko zetona im je preostalo.Ali ok,i Sit&go nije los,moze i tu svasta da se vidi i nauci...

                      Comment


                      • Naravno Cash Game je najbolja stvar, ovi SnG turniri su toliko predvidljivi da je jedina poenta razgovor izmedju igraca i neke njihove zanimljive price.
                        Ima i tema High Stakes Poker pa se ukljuci tu ako hoces, i ako si gledao naravno, ako nisi preporucujem ti...
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko li kostaju prava Tony za high stakes da otkupimo da pocnemo da emitujemo na SK,gledali bi nas vise od premijer lige ?I naravno mi da komentarisemo... Ima u u afteru par serijala sa jakim cash gameom,cini mi se da su pustali i to.. Ja sam na netu gledao....
                          Last edited by Denzel80; 07-06-11, 19:25.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uh zvuci odlicno, ali i skupo. Stvarno nemam predstavu koliko kostaju te stvari.
                            Gledao sam PAD-ove Cahe Game, Railbird Heaven je jedan od boljih...
                            Last edited by Tony_G; 07-06-11, 20:17.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako da ne bude najbolji kad je prva postava bila u igri... Ne znam dal si pratio veceras PAD,ja ne mogu da se nacudim... Sta prica komentator,postaje mi cak i simpaticno.... I sto napada belantea za karte,a covek muckovao regularno u onoj ruci sa 44 ... A sto nikad brbljiviji i nikad nezanimljiviji,toliko igraca koji me nerviraju da je to strasno...I svi svadjalacki raspolozeni...
                              sigpic

                              Comment


                              • E bukvalno ni ja ne gotivim nijednog od onih igraca. Cak je dotle doslo da mi je Sheiky najgotivniji. Nisam gledao sinoc, tako da ne znam sta je pricao komentator, ali u ponedeljak je samo jedan komentarisao, nije bilo onog kog smo svi isprozivali...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X