Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2020/2021

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstorski ga tutnu glavom Lautaro.

    Comment


    • Teska i jako vrijedna pobjeda Intera.

      Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

      Comment


      • Evo gola Napolija.

        Možda večeras Inter zacementira titulu.

        Comment


        • Juve

          Treba im ozbiljan remont.

          Može Interu da se čestita na tituli.

          Comment


          • Ovo je čist penal za Juve.

            Popišam se na VAR.

            Sramotna odluka.

            Comment


            • Ozbiljan remont treba Juveu, posebno sredina terena. Ovo je jad od veznjaka sto imaju.

              Pirlo takodje nema veze sa vezom
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Hoce li posle ovoga Pirlo dobiti otkaz? Ja stv ne vidim razlog da on ostane "trener" kad lik to nije. Isto tako Paraticiju zahvaliti na svemu i traziti novog sportskog direktora koji ce naci adekvatna pojacanja.
                Ovo sto mi igramo zadnjih par sezona je sramota. Da mi uzmemo Beneventu 1 bod u 2 utakmice bas haos. Po meni je pitanje TOP4 da li cemo izgurati sa ovakvom igrom.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Inzaghi nenormalno motivisao igrace za utakmicu sa Juventusom.

                  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

                  Comment


                  • Specija i Benevento, jako bitne pobede za opstanak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nedved razvejava dileme: Ronaldo i Pirlo sto odsto ostaju u Juveu

                      https://www.mozzartsport.com/fudbal/...u-juveu/382438

                      Comment


                      • Dobro su prosli bez oduzimanja bodova

                        Patron Claudio Lotito has, according to ANSA, been suspended for seven months and Lazio have been fined €150,000 ‘for violation of the COVID protocol’.

                        The news agency reports the Aquile President has received a ban for seven months, whilst the club’s doctors Fabio Rodia and Ivo Pulcini have been suspended for 12 months.

                        The report reveals the National Federal Court has sentenced Lazio to pay a fine of €150,000 for the violation of the COVID-19 protocol.

                        Comment


                        • Mogu samo da se sagnu. A i ove kazne će da padnu do trećeg stepena.
                          Last edited by Crni Đorđe; 26-03-21, 23:04.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko smo mi losi, ovo vise nema smisla, dajte malo ozbiljnosti ljudi, LS necemo izboriti, a tek nam idu mecevi sa Milanom, Sasuolom i Interom, a i uvek neugodna gostovanja Udineseu i Fiorentini...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Dal je odzvonilo Pirlu na klupi "Stare dame".

                                Ubeđen sam da neće biti tu sledeće sezone.

                                Pokazao i dokazao koliko je "zelen" za tim kakav je Juve.

                                Comment

                                Working...
                                X