Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2020/2021

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A mogli su i drugi ali Šćešni iščupao ispred Zaze.
    Last edited by Crni Đorđe; 05-12-20, 17:47.
    sigpic

    Comment


    • Uh koja smo mi tuga, ovo je haos.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kuluševski, Bentakur, pa i Dibala......trio dupe glava.

        Svu trojicu bih zamenio.

        A i kako da napravimo nešto kad nam vezni red čine Rabio-Bentakur, oni kad naprave višak ja se obesim.

        Mora ovde Artur i Aron tatica, ovako nikad nećemo dati gol.

        Comment


        • Nepravedno ponisten gol, ovde Bonuci nikakav uticaj na igru nije imao, smejurija.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Diskutabilno je obzirom da je lopta prošla kroz noge Lijanku.

            Comment


            • Uticao je na igrača koji je bio u mogućnosti da igra. Diskutabilno ali po "slovu" odluka stoji.
              sigpic

              Comment


              • Pobedismo nekako, igra nikakva bukvalno. Kokoska redovno odigra odlicno protiv Torina, dve asist, generalno jedini igrac u ekipi koji zna da centrira. Mora ovo mnogo bolje, predstoe nam teze utakmice i derbiji sa Milanom, Interom, Atalantonm pa i Sasuolom, jebeno ce biti, a nas vezni je haos.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Okretosmo na mišiće.

                  Mora Pirlo više poverenja da ima u kreativnije igrače obzirom kakav je on bio majstor nikako mi nije jasno što u vezi gura dva igrača kojima je destrukcija igre protivnike glavna karatkeristika igre i ono po čemu se uglavnom i ističu.

                  Uđe malo mobilniji igrač, mali Amer, i odmah nešto novo na protivničkoj polovini.

                  Comment


                  • Tuga Bozija od igre, secer da dobijes. Pirlo natrpo brdo ofanzivnih igraca u ofanzivnoj formaciji i nada se najboljem. Ne moze to tako. Nije ti to FM.

                    Comment


                    • Šuška se da Gasperini daje ostavku posle Ajaksa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kad ih onog leta nije ostavio, sumnjam da će i sada.

                        Comment


                        • Mnogo jako.

                          Former Inter and Roma star Douglas Maicon is returning to Italy in order to play for Serie D side Sona. ‘It’s 100 per cent done.’

                          Comment


                          • Torino je verovatno najgora ekipa lige i - ako se nešto drastično ne promeni - prvi kandidat za ispadanje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo gledam i ja, fale im Ansaldi i Baseli, ali ovaj vezni red što je danas istrčao prvo poluvreme je ubedljivo najlošiji u ligi.

                              Ulazak Lukića na poluvremenu ništa tu preterano nije izmenio za sada.

                              P.S. Ja rob igrao 1x

                              Comment


                              • Imao si "pogodak" čitavih 45 sekundi.

                                Možda "poimence" i nije najslabija ekipa ali svi pokazatelji na terenu i van terena govore da je u pitanju Titanik. Kako oni primaju golove, trpe preokrete, gube mečeve, niko drugi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X