Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto si napisao je stvarno velika glupost, pogledaj tim Svedjana koji su bili 1994 3. na Svetskom, pola igraca igralo u Italiji
    sloboda ili ništa

    Comment



    • Али колико се чудим изјави да Хари Кјуел није био ништа више од солидног играча, нмг ево 12 сати да се начудим томе.

      Comment


      • Pustio si klip Harija Kjuela u utakmicama rezervi???

        Mislim, svaka ti jebena cast.
        sigpic

        Comment


        • Зар је битно која је текма ? Човек је био ћалац сигурно више од "солидног играча", солидан је онај Лалана и тако та клапа, никако Кјуел међу ту браћу. У осталом имаш горе и голове, господина Харија.

          Comment


          • Originally posted by chofy88 View Post
            To sto si napisao je stvarno velika glupost, pogledaj tim Svedjana koji su bili 1994 3. na Svetskom, pola igraca igralo u Italiji
            Nisam ja svemocni Mikula da gledam sa dve godine sveCka prvenstva, pricam o ovima koje sam gledao.
            Zlatan je bolji fudbaler od Larsona, to je valjda svima jasno.

            Fresko, sam si napisao nesto poput ovoga " Sta ces kad su Englezi tvrdoglavi pa nece da zaposle strane strucnjake..." .
            Zar ne? Mislim da je to dovoljno.
            sigpic

            Comment


            • Prvo svetsko sam sa 6 gledao
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                I corava koka zrno ubode. Od toliko miliona klinaca koji pikaju fudbal, kako neko da se ne pojavi? Ti kao ekonomista trebao bi da poznajes zakon verovatnoce.

                Kad je neki Norvezanin ili Svedjanin imao ozbiljniju ulogu u spanskoj ili italijanskoj ligi? Ljudi su zakucani za PL, uglavnom timove iz sredine tabele, nema im dalje (naravno, kao i svugde i ovde ima izuzetaka) . Pa najbolji skandinavski fudbaler svih vremena je Balkanac.
                Jbt koliko cinjenica se moze izneti za Britance i ove Skandinavce, na vama je samo da dokazete suprotno, mada je nemoguce.
                Ako oni nisu antitalenti zasto njih svrstati u najslabiji tim koji je osvojio LS kada se mogu naci slabiji osvajaci od njih?Ti ko da nisi video u kom sastavu je igrao tvoj Liverpul.Sva petorica su igrala finale, samo su falili Roj Kin i Skols koji su propustili mec zbog suspenzija.U tom slucaju Blonkvist i Bat bi sedeli na klupi za rezerve i Ferguson ne bi bio primoran da Bekama prebaci u srce veznog reda.U toj postavi kada pogledas taj Norvezanin jeste najslabija karika, ali ne bih ja njega nazvao antitalentom.

                Blonkvist je jedini Svedjanin koji je ikada igrao u Junajtedu, pre toga je imao neslavnu epizodu u Milanu.Posle toga se zadrzao samo godinu dana u Parmi da bi ga Mancester doveo za 6,5 miliona evra na Old Traford.Nisu to uopste bile male pare tada.Bio je u toj sezoni jedna od bitnijih karika u timu, jedan Tedi Seringem je zbog njega tek bio cetvrta opcija kada su krilne pozicije u pitanju.Bio je doveden kao zamena za Gigsa, a Gigs uopste nije bio bas u povlascenoj poziciji.Igrali su otprilike podjednako, znacio je on tada puno Junajtedovom timu.Da nije sigurno bi igrao veoma malo ili ne bi igrao uopste.To mu je bila prva sezona u velikom klubu i zbog povrede kolena ga niko ovde ne zna i smatraja ga uljezom u tom sastavu Junajteda.Ja bih njega licno stavio u istu kategoriju sa Ovenom Hargivsom.Igraci koji su mogli jos puno toga da postignu u svojoj karijeri, ali su ih povrede sprecile u tome.A vec vidim za koju godinu nekog tvog istomisljenika kako kritikuje Ovena Hargrivsa zato sto je Englez.Ni Norvezana nije bilo puno u Junajtedu.Dublji trag su ostavili Jonsen, Berg(mada on je u odnosu na ovu dvojicu bio promasena investicija posto se dosta puklo za njega) i Solsker.Solsker je od svih najduze ostao u klubu i za njega mi je najvise zao sto nije postigao vise.Cisto sumnjam da bi se vecina Svedjana slozila sa tobom da im je Ibrahimovic najbolji svedski igrac svih vremena, ima on tu bas jaku konkurenciju.Danas Svedjani kao sto si rekao mogu igrati samo u nekom osrednjem engleskom klubu, a Norvezani ne mogu ni za toliko.Ta generacija Norvezana nije bila nimalo naivna, Jonsen je zbog povrede propustio EP 2000.


                Edit:Zaboravio na Larsona sto bio tri meseca.On spada u grupu koja je imala manje od 25 nastupa pa ga nisam ni uzimao u obzir.
                Last edited by Ricma; 11-06-13, 16:51.

                Comment


                • Gunnar Nordahl je legenda Milana, jedan od najboljih igraca svog vremena. Nils Liedholm. jos jedna zvezda Milana, igrao vezni red i bio prilicno dobar strelac za svoju poziciju. Obojca su bolji od Zlatana

                  Igrali su davno, ali ne mozete reci da nije bilo zvezda iz Skandinavije. Braca Laudrup, Shmajhel, Larsson... bilo je tu dobrih igraca.

                  Zaboravio sam jos Fince, kao na primer Litamanen
                  Last edited by Prototype; 11-06-13, 16:37.

                  Comment


                  • KOliko god ja ne voleo Zlatana ipak je covek osvojio titule sa 3 razlicita tima u Italiji, nije to mala stvar..
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Crna Zmija View Post

                      Fresko, sam si napisao nesto poput ovoga " Sta ces kad su Englezi tvrdoglavi pa nece da zaposle strane strucnjake..." .
                      Zar ne? Mislim da je to dovoljno.
                      Za sta je dovoljno ??? Da su Englezi antitalenti ??? Mozda su glupi i tvrdoglavi, ali to ne znaci da su im deca antitalenti, vec da se sa njima lose radi. Mozda su im treneri losi, to ne znaci da su im klinci antitalenti.

                      Ne verujem da niko nije spomenuo ovog coveka...

                      Last edited by Freshman; 11-06-13, 16:40.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Maricu bio je Larson 3 meseca na pozajmici, apropo price da je Blomkvist jedini Svedjanin u Junajtedu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          KOliko god ja ne voleo Zlatana ipak je covek osvojio titule sa 3 razlicita tima u Italiji, nije to mala stvar..
                          Златан је Скандинавац као што сам ја афрички црнац

                          Comment


                          • Prica ti se temelji na mrznji, neptrepeljivosti i predrasudama, a ne na faktima.

                            Cak ti ni nagrade ne idu u korist. 5 Zlatnih lopti Italijanima, 7 "pegavcima".

                            Tu bih svaku pricu o "antitalentu" zavrsio.
                            Last edited by ExEric; 11-06-13, 17:16.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Prica ti se temelji na mrznji, neptrepeljivosti i predrasudama, a ne na faktima.

                              Cak ti ni nagrade ne idu u korist. 5 Zlatnih lopti Italijanima, 7 "pegavcima".

                              Tu bih svaku pricu o "antitalentu" zavrsio.
                              Ма то је битно, сад што до титуле првака света нису дошли скоро 50 година и што редовно испадају пре 1/2, нема никакве везе са талентом, већ једноставно нека мистична црна сила се ту умешала, мржња и предрасуда...али опет битно је да имају 7 Златних лопти, пази Златних лопти где један Снајдер попије корпу након онакве сезоне, Златних лопти где се масовно лобира да гласаш за одређене фаце.

                              Наравно да има изузетака, али то што су толико неуспешни као нација/нације јер су "пегавци" све нације са острва, сви Британци није случајно и свака прича насупрот тога је гурање прљавштине под тепих. Можда да доведу Шпанца или Италијана да селектира репрезентацију, што нам говори да немају кадар за селектора...докле треба да идем, а да једини контра аргумент не буду "Златне лопте" ?

                              Comment


                              • Ibrahimovic je vama bolji od Larsona!? Uz debelog Ronalda i Anria najjaci napadac koga sam ikada gledao. Bog bre! Covek dosao u 35godini ako se ne varam u United i dao par golova i namestio jos toliko. a ulazio u 80minutu

                                Fredi je bio u Arsenalu mnogo looos.
                                Ako se dobro secam Tomason je igrao u Milanu i to vise nego pristojno?! Helveg je isto igrao u Milanu.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X