Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Nije Jovetic zeljan klupe, ne verujem da bi on u City presao. A, rece i predsednik Fiorentina-e, da Joveta sigurno ostaje. Kada bi ga eventualno prodali, mislim da bi on pre u Juve nego u City.
    Ove sezone ce da da preko 20 golova i na kraju dolazi u Inter da ga Morati gleda kao unuka
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Verujem da hoce.

      A to da li ce u Inter, necu komentarisati. Ja se nadam da ce ga cika Wenger uzeti(znam, gotovo nemoguce)..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Verujem da hoce.

        A to da li ce u Inter, necu komentarisati. Ja se nadam da ce ga cika Wenger uzeti(znam, gotovo nemoguce)..
        Upravo. Ne moze on nikako ici u City, a da prvo ne ode u Arsenal
        sigpic

        Comment


        • Navijam za sto vise kartona,iskljucenja i katastrofe ali bi mi ipak milije bilo da odvratni placenici izgube.

          Comment


          • Nadam se da LFC moze do iznenadjenja. Voleo bih da Raheem da gol.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma neka ga da i Leiva,samo neka pobijede.Naravno,nadam se da ce biti makar po crveni na obije strane

              Comment


              • Ja nesto kontam da ce Borini brat da ga zabije...

                Wada,kakav je bio Santi danas,mada tesko da je ista vise mogao napraviti,Arsenal-u fali jedan dobar vezni igrac da mu pomogne,a jos i Stoke protivnik
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Dobar je bio Santi, imao par fantasticnih pasova, ali jbg, nisu se snasli Podolski i Giroud. I btw, penal nije sviran Arsenal-u, nakon suta Podolskog, onaj rukom zaustavio loptu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Evo i Shelvey-a,Lucas se odmah povrijedio...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ide u kurac bre Lucas se povredio. Dobro da je Sahin doveden.

                      Comment


                      • Santi je za ostatak ekipe Arsenala previse kreativan, takav utisak sticem...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Kako Kolarov majstorski progura loptu Borini kroz noge prije par minuta..
                          sigpic

                          Comment


                          • Assaidi na tribinama. Sterling ludjak nas <3

                            Comment


                            • Sta je promasio Borini

                              Odlican Sterling za sada...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Auu dobra tekma, umalo da Tevez pogodio, odlicno odigrano.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X