Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ole nema muda, njega igraci drze za muda. Brunova i Rasfordova kuckica. Ne sme taj da napravi rez, da kaze sledece kolo igra Grinvud umesto Rasfroda jer je Rasford na ivici samobustva kad ga pogledas na terenu. Ne sme jer ne zeli da narusi harmoniju medju ekipom. Vidljiv je napredak ove sezone, ali nema on petlje da gurne ovaj tim ka titule, uvek ce na prvi pritisak tim da se raspadne.

    Njega i Lindelofa necu vise da komentarisem, tog retarda trpimo 2 godine. Ceka ga da odraste i da stekne muda kao da mu je 18 godina. Igrac kao sto je on i De Hea nikad nece odrast i imat muda. Na takvim igracima se ne gradi tim, a odbrana je osnova tima. Tako mi cekamo De Heu 10 godina da odraste i na kraju nije ono sto nam treba.

    Nemojte da uporedjujete njega i Alisona, molim vas. Alison jeste imao par kiskseva ove sezone, ali kakva je on muda pokazao, i koliko je rizika preuzeo a samim tim i doneo ekipi ne moze da se izmeri. Ova papucica to moze samo da sanja.

    Comment


    • Izvinjavam se zenskom delu foruma sto cesto aludiram na “muda”. Ali to je ono sto treba da ima jedna ekipa da bi osvojila nesto. Ovaj tim ima samo 2 para trenutno.

      Comment


      • Ta papucica sacuva 1 bod protiv ekipe koja ispada.

        Koliko je ta papucica bodova sama donijela Allison nece donijet ni da igra 15 godina jos PL. Lako je igrati iza Van Dajka, muka je igrati iza Fil Dzona, Roha, Megvajera, Lindelofa godinama
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Kakva rupa ovaj gosa Lidsa, mislim bar danas
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            https://www.youtube.com/watch?v=q-Kw...Football24Jack
            Pogledaj lepo ceo klip i vidi da l nema agilnost, reflekse itd kao DDG i ovi.

            Nije ti top3 zato sto sutevi koje on skine, a izgledaju kao ok odbrana, nista vise od toga, da bi drugi golmani odbranili, izgleda kao odbrana njihovog zivota. On dokoraca(dugim nogama i dobrom motorikom) do suta nekog i primi je na grudi na neki sut, dok bi drugi golmani za taj sut morali da se bacaju u neke parade.
            Covek je u penziji, 2,3 godine nakon povlacenja, branio neki humanitarni mec i skidao neke suteve koji su nestvarni, sto bi sad skidalo samo 5,6 golmana.

            Veruj mi, postoji taj osecaj kad VDS brani za tvoj klub, imas osecaj da tvoj klub u svaki mec ulazi sa 20 posto manjim golom nego protivnik. Svede fudbalski gol na rukometaski.

            Za vecinu pozicija u fudblau imam silne dileme ko je najbolji itd, neko kao se ne bi snaso negde, vuko ga tim, nekog nije vuko tim itd itd.
            Cak i za Maldinija i Nestu ne mogu da budem siguran kao za Xavi-a, Messi-a i VDS-a da su najbolji na svojim pozicijama.
            Xavi i Scholes, jedan od njih dvojice definitinvo. VDS je najbolji golman kojeg sam gledao i tu nemam trunku dileme. Kakvi Bufoni, kakve picke materine. Samo nije izglorifikovan jer nema taj vibe, da se od njega pravi neka super super zvezda, kao sto imaju Bufon i Smajhel. Nemam dilemu, bolji je golman od obojice.
            Ne slazem se za vecinu stvari. Ali ovde niko i nije ubacivao VDSa u konverzaciju, ti si usao sa tim. Ovde je bilo De Gea ili Alisson.

            Sad da uporedjujemo Buffona, Smajhela i VDSa trebalo bi nam mnogo vise vremena, ima tu puno faktora koji uticu. Pre svega Buffon i Smajhel su bili vodje, VDS to nije, prosto nije bio toliko glasan na terenu i nije predstavljao toliki autoritet. Sa druge strane ova dvojica su i brza dosta zbog svoje konstitucije, u smislu da mogu brze da izadju i preseku lopte iza ledja stopera, sto je dosta vazno za golmane. VDS je meni najslicniji Cehu, a videli smo kakav ja on vodja bio kad je presao u Arsenal, prosto njih dvojica su fantasticni golmani ali nisu autoritet nisu vodje. A Buffon i Smajhel su bili odlicni golmani, a imali su i muda sto rece Head. To je ono sto po meni njih razdvaja.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Last edited by Brian McShtull; 14-02-21, 21:22.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              https://www.youtube.com/watch?v=q-Kw...Football24Jack
              Pogledaj lepo ceo klip i vidi da l nema agilnost, reflekse itd kao DDG i ovi.

              Nije ti top3 zato sto sutevi koje on skine, a izgledaju kao ok odbrana, nista vise od toga, da bi drugi golmani odbranili, izgleda kao odbrana njihovog zivota. On dokoraca(dugim nogama i dobrom motorikom) do suta nekog i primi je na grudi na neki sut, dok bi drugi golmani za taj sut morali da se bacaju u neke parade.
              Covek je u penziji, 2,3 godine nakon povlacenja, branio neki humanitarni mec i skidao neke suteve koji su nestvarni, sto bi sad skidalo samo 5,6 golmana.

              Veruj mi, postoji taj osecaj kad VDS brani za tvoj klub, imas osecaj da tvoj klub u svaki mec ulazi sa 20 posto manjim golom nego protivnik. Svede fudbalski gol na rukometaski.

              Za vecinu pozicija u fudblau imam silne dileme ko je najbolji itd, neko kao se ne bi snaso negde, vuko ga tim, nekog nije vuko tim itd itd.
              Cak i za Maldinija i Nestu ne mogu da budem siguran kao za Xavi-a, Messi-a i VDS-a da su najbolji na svojim pozicijama.
              Xavi i Scholes, jedan od njih dvojice definitinvo. VDS je najbolji golman kojeg sam gledao i tu nemam trunku dileme. Kakvi Bufoni, kakve picke materine. Samo nije izglorifikovan jer nema taj vibe, da se od njega pravi neka super super zvezda, kao sto imaju Bufon i Smajhel. Nemam dilemu, bolji je golman od obojice.
              Kontam da neki ljudi idu u krajnost sa svojom subjektivnoscu, ali tebra deder droga je zajebana stvar, batali to.

              Comment


              • Mislim da bi Čelzi i Tuhel trebali malo više da se pominju.

                Četiri pobede i nerešeno u prvih pet utakmica za Tuhela. Najbolja forma u ligi uz Pepa. A možda još važnije, gol razlika 7-1. I to je Rudiger postigao onaj smešan autogol.

                Ono što me najviše plaši, Čelzi izgleda kao takmičarska ekipa. Tvrdi pozadi, u napadu sasvim solidni. Generalno lep balans ekipe.

                Od skupih pojačanja, samo je Verner zadržao mesto. Zijaš klupa - Pulišić klupa - Čilvel klupa - Havertz klupa(mada je on i povređen). Izgleda je uradio ono što je Lampard trebao da uradi. Da ne pokušava da ukombinuje sve zvezde u tim, već da igra sa onim što mu se sviđa.

                Najviše me iznenadila klupa za Čilvela i Pulišića. Ali ruku na srce, funkcioniše za sad. Alonso izgleda odlično. Čak je prodrmao malo i Vernera. Gol u prošlom kolu, i dve asistnecije u kolu pre toga.

                Kovačić igra brutalno. Sa ovom trenutnom formom je u top5 veznjaka u ligi trenutno. Možda i čak top3.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Mislim da bi Čelzi i Tuhel trebali malo više da se pominju.

                  Četiri pobede i nerešeno u prvih pet utakmica za Tuhela. Najbolja forma u ligi uz Pepa. A možda još važnije, gol razlika 7-1. I to je Rudiger postigao onaj smešan autogol.

                  Ono što me najviše plaši, Čelzi izgleda kao takmičarska ekipa. Tvrdi pozadi, u napadu sasvim solidni. Generalno lep balans ekipe.

                  Od skupih pojačanja, samo je Verner zadržao mesto. Zijaš klupa - Pulišić klupa - Čilvel klupa - Havertz klupa(mada je on i povređen). Izgleda je uradio ono što je Lampard trebao da uradi. Da ne pokušava da ukombinuje sve zvezde u tim, već da igra sa onim što mu se sviđa.

                  Najviše me iznenadila klupa za Čilvela i Pulišića. Ali ruku na srce, funkcioniše za sad. Alonso izgleda odlično. Čak je prodrmao malo i Vernera. Gol u prošlom kolu, i dve asistnecije u kolu pre toga.

                  Kovačić igra brutalno. Sa ovom trenutnom formom je u top5 veznjaka u ligi trenutno. Možda i čak top3.
                  Još je prerano pominjati Tuhela, nije on mogao za ovako kratko vreme da uspostavi svoju igru, ovo je sve samo klasičan "sindrom novog trenera" gde se igrači boostuju na neko vreme. Tek kasnije tamo možemo da pričamo o Tuhelu i njegovom učinku.

                  Tako se i o Ole-u pričalo da je trenerski mastermind kada je došao u United. Polako, bez žurbe.
                  Last edited by Cylokin; 16-02-21, 18:25.

                  Comment


                  • Originally posted by Cylokin View Post
                    Još je prerano pominjati Tuhela, nije on mogao za ovako kratko vreme da uspostavi svoju igru, ovo je sve samo klasičan "sindrom novog trenera" gde se igrači boostuju na neko vreme. Tek kasnije tamo možemo da pričamo o Tuhelu i njegovom učinku.

                    Tako se i o Ole-u pričalo da je trenerski mastermind kada je došao u United. Polako, bez žurbe.
                    Ma naravno, nije ovo ni blizu gotovog, ali je napredak tu.

                    Uz dužno poštovanje Ole-u, nakon njegovog dolaska, igrači su se prilično hajpovali, ali tu nikad nije bilo neke taktike, već individualni kvalitet. Kod Tuhela odmah vidiš plan. Ne igraju oni sad nešto kao ludi, ali prilično balansirano.

                    Vratio ih je u trku za top4. I sad ide pravi test protiv Atletika.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sačekamo malo sa hvalospevima ka Tuhelu. Imao je on "crnih" momenata u prethodnim klubovima tako da za neku jaču ocenu pustimo vreme da prođe.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Kakva kretnja i na kraju sut Mareza.

                        To bi bilo to, vidimo se sledece sezone.
                        Last edited by Brian McShtull; 17-02-21, 22:39.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Prvi napad za Soton, Minamino baca i golmana i Aspija na zemlju i lagano daje gol

                          Comment


                          • Jedan kosmodisk za kapitena, hvala.

                            https://streamwo.com/373f44e6

                            Comment


                            • Nikako Celsi da stigne do zavrsnog pasa i suta.

                              Abraham ima skroz predvidljivo kretanje i tesko ce stvoriti sebi prostor, bolja je opcija Ziru po mom misljenju.

                              Comment


                              • Tuhel vadi Hudsona Odoia pola sata nakon sto ga je ubacio u igru. [emoji1]

                                Katastrofalan je bio stvarno.

                                Comment

                                Working...
                                X