Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Imaće Pep motiv više da njegovi trijumfuju jer nisu savladali Spurse prethodne tri tekme.
      Istinsko čudo bi se trebalo dogoditi da ovaj put rezultatska vodenica ne pređe na stranu lidera i verovatno budućeg šampiona.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Koja glupost Hojbjerga
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Nije baš ni Rodri trajno rešenje za penaldžiju.
          Sreća totalno okrenula leđa Spursima.
          Prvo okvir gola Kejna sada skoro pa odbrana Lorisa penala.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ono sto De Gea moze da brani, to niko nikada nije mogao. Agilnost i refleksi kao niko nikada, ali sve ostalo je mnogo lose, komunikacija, pracenje igre, sa loptom, brzo(sporo) razmisljanje, i sve je to dosta vazno. I ako pogledamo sve ove segmente po meni je Alison kompletniji.
            A sad sto se tice golmana ranije, od njih se mnogo manje zahtevalo nego danas, isto tako fudbal se mnogo promenio od tada i golmani imaju totalno drugaciju ulogu. Tako da je meni totalno besmisleno poredjenje VDSa i DDGa/Alisona.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Van Strike View Post
              A sad sto se tice golmana ranije, od njih se mnogo manje zahtevalo nego danas, isto tako fudbal se mnogo promenio od tada i golmani imaju totalno drugaciju ulogu. Tako da je meni totalno besmisleno poredjenje VDSa i DDGa/Alisona.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Da, besmisleno je, jer je VDS bolji u svakom segmentu i od DDG-a i od Alisona. Mogu DDG i Alison da se dogovore ko ce iza koje VDS-ove stative da sedi, i ko ce da mu dodaju peskir, a ko vodu. I nikad nece ni da dostignu njegov nivo.

              To sto je VDS branio rutinski, da izgleda lako, ostali wc golmani, moraju da prave parade na osnovu kojih se prave highlights, koji im obelazavaju karijeru.
              VDS je specimen od coveka, ima specijalnu fleksibilnost, brzo je do zemlje, koliko i nizi golmani, oseca igra, uglove, tehnicki je bio besprekoran. I tehnika golmanska, i tehnika nogama, dodatni igrac u polju, levom, desnom nogom. Oseca prekide, kontrolise kornere, gura svoje igrace i rasporedjuje ih, rutinira svaku loptu blizu peterca, cak i vise od toga.
              Izuzev greske protiv Barcelone mnogo je tesko setiti se momenta kada on nije bio osetno najbolji golman.
              Pojavom nije bio spektakularan i atrkativan kao Smajhel.
              Smajhel je prvo neko zbog kojeg ce zene da gledaju TV. Bilo Kasper, bilo Peter. Imaju nesto, stasitost. Kao neki likovi iz nordijske mitologije su.

              Ali VDS je bolji golman od Smajhela, iako simbolicki i po nekom statusu Smajhela predstavlja neki wow mega shit (fenomenalan je on golman, da se razumemo, ali VDS je bolji)

              Comment


              • Raško i Marsijal mogu lagano da se jave Ilkaju, da ih poduči sto se završnice tiče... kao pravi špic.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Ilkaj je verovatno najbolji igrac PL u ovom trenutku, nestvarno igra u zadnje vreme.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako igra covjek[emoji91][emoji91][emoji91]
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Dejvidson Sančez jedan od najgorih štopera cele PL.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ostade Murinjo u 2010-toj.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • VDS je skoro 2m visok, samim tim upitno je koliko on brzo moze da izadje sa gol linije, sto opet ponavljam da tada i nije bilo toliko potrebno. Agilnost i reflekse sigurno nije imao kao De Gea, imao je visinu i raspon ruku, i bio je bolji vodja odnosno postojala je komunikacija. U sustini u svemu je bolji od DDGa osim ove dve stavke koje sam napomenuo. Meni iskreno nije u top3 za vreme koje ja pratim fudbal, ali kao ljubitelj reprezentacije Holandije uvek sam ga gotivio. Opet nepotrebno i nemoguce poredjenje, fudbal se promenio mnogo, golmani imaju drugaciju ulogu.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Siti baš gazi, sve bez De Brujnea i Aguera. Bojim se da bi mogli da uzmu sva 4 trofeja ove sezone, miriše na to.

                            Comment


                            • Originally posted by Van Strike View Post
                              VDS je skoro 2m visok, samim tim upitno je koliko on brzo moze da izadje sa gol linije, sto opet ponavljam da tada i nije bilo toliko potrebno. Agilnost i reflekse sigurno nije imao kao De Gea, imao je visinu i raspon ruku, i bio je bolji vodja odnosno postojala je komunikacija. U sustini u svemu je bolji od DDGa osim ove dve stavke koje sam napomenuo. Meni iskreno nije u top3 za vreme koje ja pratim fudbal, ali kao ljubitelj reprezentacije Holandije uvek sam ga gotivio. Opet nepotrebno i nemoguce poredjenje, fudbal se promenio mnogo, golmani imaju drugaciju ulogu.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              https://www.youtube.com/watch?v=q-Kw...Football24Jack
                              Pogledaj lepo ceo klip i vidi da l nema agilnost, reflekse itd kao DDG i ovi.

                              Nije ti top3 zato sto sutevi koje on skine, a izgledaju kao ok odbrana, nista vise od toga, da bi drugi golmani odbranili, izgleda kao odbrana njihovog zivota. On dokoraca(dugim nogama i dobrom motorikom) do suta nekog i primi je na grudi na neki sut, dok bi drugi golmani za taj sut morali da se bacaju u neke parade.
                              Covek je u penziji, 2,3 godine nakon povlacenja, branio neki humanitarni mec i skidao neke suteve koji su nestvarni, sto bi sad skidalo samo 5,6 golmana.

                              Veruj mi, postoji taj osecaj kad VDS brani za tvoj klub, imas osecaj da tvoj klub u svaki mec ulazi sa 20 posto manjim golom nego protivnik. Svede fudbalski gol na rukometaski.

                              Za vecinu pozicija u fudblau imam silne dileme ko je najbolji itd, neko kao se ne bi snaso negde, vuko ga tim, nekog nije vuko tim itd itd.
                              Cak i za Maldinija i Nestu ne mogu da budem siguran kao za Xavi-a, Messi-a i VDS-a da su najbolji na svojim pozicijama.
                              Xavi i Scholes, jedan od njih dvojice definitinvo. VDS je najbolji golman kojeg sam gledao i tu nemam trunku dileme. Kakvi Bufoni, kakve picke materine. Samo nije izglorifikovan jer nema taj vibe, da se od njega pravi neka super super zvezda, kao sto imaju Bufon i Smajhel. Nemam dilemu, bolji je golman od obojice.

                              Comment


                              • Vulvsi mnogo bolji u nastavku zato su i preokrenuli.
                                Veličanstven ringišpil i gol skoro iz mrtvog ugla Pedra Neta.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X