Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Nema Van Dajka i eto problema. Dobar golman ali mi je nevjerovatno da su ga mnogi stavili ispred DDG jer je igrao iza VVD i opasnog presinga Liverpula.
    DDG je sa ovakvom odbranom godinama igrao i bio najbolji igrac
    Meni je i dalje ispred DDG-a. Ne razumem to gledanje dve utakmice unazad za Alisona, a gledanje sezona iza za DDGa. Taj Alison je isto 100 puta vadio sam tekme za Liverpul.

    Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Alison i DDG su samo "dobri" ne i TOP golmani.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Opet pitanje ne šta je tražio Alison izvan gola kada je Kabak svakako imao loptu tj stigao je.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        Alison je takav golman. Uvek istrcava.

        Napisah vec. Ako se Alison javio, ne diras loptu.

        Golman ima najbolji pregled terena. Samim tim, on komanduje odbranom. Ako se dere..."Mojaaaaa", ne diras loptu. To je najednostavnije pravilo u odbrani.

        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bez Van Dajka ovo nije taj Liverpul, prosto i jednostavno recno..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nema ovo veze sa Van Dijkom, igrali smo 2meseca posle njegove povrede i bili maltene sve vreme prvi na tabeli ili delili prvo mesto do pocetka januara. Grupu u LS prosli lagano. Alison vecinu tih meceva bio perfektan.
            Problem je sto im se ne igra fudbal, i sto se vidi da su psihicki istroseni. A PL je brutalna liga i ako se iskljucis na minut izgubices, dzaba su bili bolji ceo mec.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Meni je i dalje ispred DDG-a. Ne razumem to gledanje dve utakmice unazad za Alisona, a gledanje sezona iza za DDGa. Taj Alison je isto 100 puta vadio sam tekme za Liverpul.

              Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
              Meni nije. Predugo je DDG bio konstantan tako da zasluzuje malo vise respecta. Isto tako i Allison jer je vidljivo da je ranjiv kao golman bez dobrog stopera ispred sebe i bice sve gore i gore ali dosad je prolazio ispod radara, vidjecemo sad kad se pritisak svali na njega kako ce reagovat.

              DDG za sve ove godine je igrao na pocetku svoje karijere sa elitnom odbranom ispred sebe mada kratko, sve kasnije je uzas zivi dok Allision je imao taj luksuz da Van Dajk bude ispred njega i onaj opasan trio koji je kaznjavao surovo svaku gresku protivnika. Ove sezone tog straha nema tako da protivnici mnogo vise napadaju i onda se ovo desava
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Cekajte jel to taj DDG koga prozivate svako malo i prizeljkujete Hendersona?
                Ja ne bih menjao nikada u zivotu Alisona za DDGa, nikada. Ne zato sto trenutno igraju u klubovima u kojima igraju, vec zato sto je Alison u skoro svim segmentima bolji od DDGa, a ono sto je najvaznije prati igru ispred sebe i ne spava na gol liniji, pritom covek ima i nekoliko asistencija u Liverpulu.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 13-02-21, 15:30.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Gegen presing ne postoji, fali nam Željko Buvač.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Trenutno je Alison za DDG klasa iznad, ali ako gledamo celokupne karijere DDG je imao sezone daleko impresivnije od Alisonovih. Ljudi cesto menjaju misljenja na osnovu nekoliko poslednjih utakmica, pa se vrhunskim igracima ili klubovima posle par losih izdanja zaboravi sve prethodno sto ih je ucinilo svetskim igracima.

                    Comment


                    • Originally posted by Van Strike View Post
                      Cekajte jel to taj DDG koga prozivate svako malo i prizeljkujete Hendersona?
                      Ja ne bih menjao nikada u zivotu Alisona za DDGa, nikada. Ne zato sto trenutno igraju u klubovima u kojima igraju, vec zato sto je Alison u skoro svim segmentima bolji od DDGa, a ono sto je najvaznije prati igru ispred sebe i ne spava na gol liniji, pritom covek ima i nekoliko asistencija u Liverpulu.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Ja ne, DDG je za mene nesumnjivo br 1 u Utd.

                      Ni ja ne bih nikad u zivotu mijenjao DDG za Allisona a vec sam gore ispisao sto
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • De Hea od sezone 2018/19 nije na nivou kao do tada, s tim da je njegov nivo od 2013. do 2018. bio sulud, sam je donosio silne bodove, bez sumnje golman decenije u PL i jedno vrijeme, ako ne najbolji, onda top 3 golman u svijetu. Problem s njim, koji nikad nije riješio, je što je linijaš i nije dominantan golman. 2011/12 se mislilo da je neiskusan i da će to već popraviti, doveo je to na neki ok nivo tipa da ne zapliva kad krene da boksuje loptu ali jednostavno nikad neće biti ono što je Oblak recimo.

                        Nevjerovatno zvuči ali Čelzi pobjedom nad Njukom prekosutra ide na +2 u odnosu na Liverpul. Slažem se sa Adamom da nije do Van Dajka, Liverpul je do pred kraj decembra šampionski igrao. Tu su bukvalno stali i sa izuzetkom pobjeda nad Totenhemom i Vest Hemom, sve ostalo je izgledalo baš slabo. Pitam se da li je Klop imao u planu prodati jednog od trojice naprijed i dovesti mlađeg npr. Mbapea ali se odustalo zbog covida itd. Zapravo, Verner je trebao da dođe valjda pa je Čelzi bio klub koji je bio spreman da plati koliko treba kako upratih ljetos.

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          De Hea od sezone 2018/19 nije na nivou kao do tada, s tim da je njegov nivo od 2013. do 2018. bio sulud, sam je donosio silne bodove, bez sumnje golman decenije u PL i jedno vrijeme, ako ne najbolji, onda top 3 golman u svijetu. Problem s njim, koji nikad nije riješio, je što je linijaš i nije dominantan golman. 2011/12 se mislilo da je neiskusan i da će to već popraviti, doveo je to na neki ok nivo tipa da ne zapliva kad krene da boksuje loptu ali jednostavno nikad neće biti ono što je Oblak recimo.
                          Ono je nenormalan nivo bio, covjek je po mecu imao 3 brutalne odbrane ako ne i vise. Pod kakvom rafalnom paljbom je bio protiv recimo Arsenala ili Totenhema, Allison ni u snovima nije bio pod takvim pritiskom.
                          Pravi greske i to stoji ali se nevjerovatno pljuje a nikad nije imao izdanja kao sto Allison ima u ova 2 meca u zadnjih nedelju dana.

                          DDG da ima VVD ispred sebe bi bio jos impresivniji. Zao mi je sto je zahvatio poslednje sezone Vidica na vrhunskom nivou. Sve posle toga je smehotres od odbrane a da se ne lazemo, nikad napad Utd nije bio ni izbliza opasan od odlaska SAF-a kao sto je napad Liverpula bio u prethodne 3 sezone. Ko osim Sitija je mogao da napadne Liverpul i stavi kontantan pritisak u PL? Ja da znam niko.

                          Zasto od DDG pravit nesto sto nije? Okej, linijas je ali onda to korigujes i dovedes stopere koji su dominantni u skoku a Megvajer za nekog ko je dominantan u skoku nije ni izblizu neko ko izbacuje svaku loptu iz svog 16-rca. Veca je opasnost u napadu pri orekidu nego sto uspjeva u odbrani da napravi tu prevagu. Kod Liverpula VVD skida sve sto ide na glavu.

                          Ako DDG nije WC golman onda sigurno ni Allison to nije.

                          Ovo za Oblaka ne bih komentarisao previse, covjek igra iza odbrane koja baca svoje tijelo na svaki pokusaj suta ali je svakako brutalan golman. Reci mi ko to u Utd radi? Kod Utd gledaju pogledom protuvnika na 30m od gola, ne pada im napamet da udju u blok? Koliko samo takvih golova smo primili gdje 3 igraca Utd gledaju loptu a ne ulaze u blok? Sramno.
                          Last edited by Miki28; 13-02-21, 16:54.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • I Alison i DDG su smesni golmani u odnosu na npr Van Der Saar-a.
                            Ja se dobro secam sta je najbolji golman na Svetu (IMHO, i najboljih u poslednjih 30 godina), zato necu da padam na jeftine fanbojizme za DDG-u i neku vecnu zahvalnost i stavljanje glave u pesak da je golman sa dosta mana.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              I Alison i DDG su smesni golmani u odnosu na npr Van Der Saar-a.
                              Ja se dobro secam sta je najbolji golman na Svetu (IMHO, i najboljih u poslednjih 30 godina), zato necu da padam na jeftine fanbojizme za DDG-u i neku vecnu zahvalnost i stavljanje glave u pesak da je golman sa dosta mana.
                              Pa bas zbog tiga sto je Utd u zadnjih 30 godina imao brutalne golmane i ne padam na te price oko Allisona a DDG branim iz razloga jer je imao brutalnih sezona. Nigdje niko nije napisao da je bolji od VDS ili Smajhela.

                              VDS je za mene sinonim za golmana, tako golman treba da izgleda i da brani i velika steta sto smo ga kasno doveli ali se vidjelo koliko pravi razliku imati njega na golu.

                              Isto tako i za Megvajera vazi prica jer ako ko zna kako treba stoper da igra onda to znaju navijaci Utd
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Zanimljivo je to sto kada Allison ne brani onda se izbacuje argument da nije VVD toliko dobar jer kada nema WC golmana, Liverpool je busan. Sada ide kontra argument. Istina je negde izmedju, jedan drugog cine boljim i sigurnijim pre svega. Verujem da je sada i samopuzdanje ozbiljan problem, ali nikako se ne sme zaboraviti kako je covek branio otkada je dosao uz par kikseva. Branio je on fenomenalno u Romi kada nije igrao iza WC stopera, nije bas da je ceo zivot igrao iza VVD-a.

                                Van Der Saar je brutalan bio, Cech isto.
                                Last edited by mark !t zer0; 13-02-21, 17:43.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X