Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da klub sa ovakvim projektom ima cilj da se u skorije vreme takmici na najvisem nivou i da u EPL ne bude samo jedan od onih koji popunjavaju broj vec da ce se ozbiljno ukljuciti i u borbu za trofeje.

    Comment


    • Legenda danas slavi rodjendan, pa nek mu je srecan i jos puno da proslavi.

      Hvala majstore za sve

      Comment


      • Last edited by BorisUnited99; 29-03-21, 20:31.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Nagledao sam se vrhunskih napadaca u Utd ali za ovog mi je bas bilo zao sto Fergi nije napravio odlucniji korak u dovodjenju.

          Fenomenalna karijera, jedan od najboljih ikada u PL i nek mu je sa srecom u daljoj karijeri. Masina

          Moguce da idu po Kejna, em im treba em Kejn hoce trofeje. Jbg
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Jedan od boljih spiceva koje je liga imala, onaj go protiv QPR-a nece niko zaboraviti Takodjer i statua ispred Etihada ce biti postavljena.

            Comment


            • Gdje bi mogao sada Kun? Barca se pominje ali ne znam kakva je njegova situacija sa povredama.

              Comment


              • Ja mislim da će on ili u Barsu ili Totenhem, ne znam zašto mi miriše na Totenhem.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Posljednji dio te stare Sitijeve kičme Hart-Kompani-Ture-Silva-Aguero ode za par mjeseci.. I meni neka nostalgija a kamoli nekom Sitijevcu

                  Comment


                  • Bas me zanima misljenje publike ovde, da li je ovaj gol trebalo ponistiti?

                    Igrac Votforda je u ofsajdu u trenutku kad se upucuje pas i vrsi pritisak da Lees-a koji mesta loptu u sopstvenu mrezu. Ova situacija je delimicno slicna onoj kad je City dao gol protiv Ville.

                    Sve je u prvih 30 sekundi. Gol je prvo ponisten pa priznat nakon konsultacije sa pomocnikom.

                    Comment


                    • Ne znam iskreno, po najsvežijim pravilima bi trebalo da jeste.

                      Medjutim, moje mišljenje je da ovo nije ofsajd, tačnije da ne bi trebalo da bude. Jednostavno, nije se aktivirao, i slažem se da on ima neki uticaj na dešavanja na terenu ali indirektno. Po meni je to nedovoljno za poništavanje gola. Ja bih se držao onoga što je nekada bio ofsajd. Znaci kada se igrač aktivno uključi u igru, onda se diže zastavica. Ne mora nužno da ima kontakt sa loptom, ali bar da bude u duelu sa odbrambeni igračem za loptu.
                      Last edited by mark !t zer0; 02-04-21, 20:30.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Po meni jeste ofsajd. Direktno je uticao na gol.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Radi li ovaj forum uopšte...

                          Comment


                          • Ponovo mučenje

                            Evo preokreta

                            Comment


                            • Comment

                              Working...
                              X