Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo je pitanje trenutka kada je će Henderson da bude totalno van pozicije i izbaci celu odbranu. Već se desilo, ali nije kažnjeno. Mane totalno van utakmice, a pogotovu kad je prešao desno. Šaćiri krenuo lepo, posle greska za greskom, zamalo i gol da prime zbog njega. Ličilo je na nešto prvih 15ak minuta, posle ništa.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Jedna stvar mi nije jasna, skoro svaki offside protiv Man U dizao je nakon 15-20 sekundi, prvi offside protiv Manea je podigao odmah.

      Cudno mi je da na mecu ovakve vaznosti pomocnici imaju potpuno drugacije instrukcije, kriterijume, sta god. Uopste se ne dovodi u pitanje ispravnost odluke vec mi je kriterijum pomocnika cudan.

      Comment


      • Meni je drago sto Junajted ne napada toliko, jer Henderson ostavlja toliko prostora iza sebe da nije normalno. Nema kretnju stopera, sto je normalno.

        Frimino 2 puta nije dobacio samom Robertsonu. Salah vodi kontru 4na3 i ulazi u igraca iako ima samog Manea i Sacirija iznad. Bas su nepovezani. Igraju koliko vec zajedno..4 godine, a deluju kao da su se skupili pre 5 meseci panse uigravaju.

        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Saciri mora out...
          Chamberlain da udje i Bog da nas vidi.

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Na civilizovanijim diskusionim mestima, za ovako nesto se dobija bancuga od mesec dana.
            Ovo je trebalo da napises, kada je neko ovde napisao da ako neko nekome polomi nogu nakon ofsajda nikom nista, posto se posle ofsajda nista ne vazi. Pa sam samo kontao da bi to moglo i ovde da se uradi, s obzirom da je posle ofsajda sve dozvoljeno.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Zadnjih 15ak minuta poluvremena i pozitivno, s obzirom da su se izvukli iz svoje trećine.
              Liverpul dominantan, nisu imali velike prilike ali da su Firmino i msm Šaćiri dodali Robertsonu lijevo kada je bio sam, ko zna šta bi bilo. Van Bisaka čuvao Manea u šesnaestercu a ta desna strana prazna, ko kad beka niko ne čuva.

              7 ofsajda, odbrana Liverpula se nosi za sad bez većih problema sa tim utrčavanjima Rašforda i Marsijala prije svega.

              Uglavnom dosta netačnih dodavanja, od Bruna do Freda i MekTomineja. Moguće da će da uđu Matić i Kavani, ovo trenutno je defanzivno ok ali Liverpul ima kontrolu. Tijago glavni igrač poluvremena, mora Junajted dovesti njegov tip igrača da bi bio ozbiljnija ekipa.

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Ovo je trebalo da napises, kada je neko ovde napisao da ako neko nekome polomi nogu nakon ofsajda nikom nista, posto se posle ofsajda nista ne vazi. Pa sam samo kontao da bi to moglo i ovde da se uradi, s obzirom da je posle ofsajda sve dozvoljeno.
                Nisam video ako je to neko prethodno napisao. U svakom slucaju, ako je to neko napisao, to je njegova sramota, nema potrebe da se neko drugi spusta na taj nivo. Samo ponavljanje takvih stvari, daje se na legimitetu da se tako nesto napise, jer kao eto, i neko drugi je napisao.
                Ovo je fudbalska utakmica, igra... nema potrebe za takvim stvarima.

                Nadam se da je taj koji je inicijalno to napisao, dobio ban.

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Zadnjih 15ak minuta poluvremena i pozitivno, s obzirom da su se izvukli iz svoje trećine.
                  Liverpul dominantan, nisu imali velike prilike ali da su Firmino i msm Šaćiri dodali Robertsonu lijevo kada je bio sam, ko zna šta bi bilo. Van Bisaka čuvao Manea u šesnaestercu a ta desna strana prazna, ko kad beka niko ne čuva.

                  7 ofsajda, odbrana Liverpula se nosi za sad bez većih problema sa tim utrčavanjima Rašforda i Marsijala prije svega.

                  Uglavnom dosta netačnih dodavanja, od Bruna do Freda i MekTomineja. Moguće da će da uđu Matić i Kavani, ovo trenutno je defanzivno ok ali Liverpul ima kontrolu. Tijago glavni igrač poluvremena, mora Junajted dovesti njegov tip igrača da bi bio ozbiljnija ekipa.
                  Ja bas mislim da su Fred i McTominay odigrali odlicno. Jbg, nemaju opciju za pas. Stanemo sa svim igracima iza lopte i kad je osvojimo, samo su Rashford i Bruno ispred njih. Rashford juri igru sa ofsajd linijom, a Bruno je markiran u svakom momentu.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Nisam video ako je to neko prethodno napisao. U svakom slucaju, ako je to neko napisao, to je njegova sramota, nema potrebe da se neko drugi spusta na taj nivo. Samo ponavljanje takvih stvari, daje se na legimitetu da se tako nesto napise, jer kao eto, i neko drugi je napisao.
                    Ovo je fudbalska utakmica, igra... nema potrebe za takvim stvarima.

                    Nadam se da je taj koji je inicijalno to napisao, dobio ban.
                    Ta njegova sramota je ovde prihvacena kao cinjenica, nisam video da se neko protivio.
                    Ili se protivimo samo kada nas nesto pogadja?

                    Nista protiv Marcusa ili Junajteda, samo sam dao primer.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Bruno najgori na terenu
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Jedan od razloga zašto Liverpul ne vodi je i sebičluk.

                        Comment


                        • A mislio sam da ne moze biti dosadnija utakmica od Arsenal-Kristal Palas...

                          Comment


                          • Bukvalno nemojte nikom dati titulu ove sezone, jer je pitanje ko je najmanje gori

                            Comment


                            • Smes Kloppe da i promenis nekoga...

                              Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Arnold i njegove odluke. Svaka gora od prethodne. U kakvom je on kanalu vec duze vreme...

                                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X