Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Redsi su prošle sezone odigrali sezonu iz snova pa ne možemo reći kako su gurani od strana sudija.
    Treba biti fer i priznati.
    Titula čista ko suza.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ne kazem da nisu bili bolji od drugih, samo mozemo da se setimo prvog gola koji su dali Man. City-ju i kod kojeg nije prekinuta igra nakon sto je neko u kaznenom prostoru domacih igrao rukom.

      I ove sezone Lesteru tamo nije sviran penal na pocetku meca, ko zna kakav bi tok imala utakmica da je u 3. minutu bilo 0:1? Sigurno nijedan trener na svetu ne pravi taktiku da pocne utakmicu sa 0:1.

      Golovi menjaju tok utakmice, pobeda ili poraz mogu jednom timu da promene celul sezonu. Mogu da ti navedem i nekoliko sezona u kojima je jedan klub igrao odlicno i delovao nedodirljivo dok nije izgubio derbi i posle poraza nestao.

      Eno Sheff U je dobio poklon penal i nakon toga im nije iskljucen igrac, pobeda nad Svrakama njima moze da podigne samopuzdanje i da ih sacuva u ligi, a do pobede su dosli "cudno".
      Last edited by belgrade_owl; 14-01-21, 23:34.

      Comment


      • Ovo bi moglo da ih odvede do stecaja na zalost

        Comment


        • Eeeew moj Murinjo. Kad priznaš da te gazi vreme biće od tebe čovek.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Znao sam ja da nas KDB nosi u srcu

            Comment


            • Verovatno ce nakon pandemije razlika u finansijskoj moci "velikih" i klubova sa sredine kao sto je Southampton bito jos veca.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                I ove sezone Lesteru tamo nije sviran penal na pocetku meca, ko zna kakav bi tok imala utakmica da je u 3. minutu bilo 0:1? Sigurno nijedan trener na svetu ne pravi taktiku da pocne utakmicu sa 0:1.

                Golovi menjaju tok utakmice, pobeda ili poraz mogu jednom timu da promene celul sezonu. Mogu da ti navedem i nekoliko sezona u kojima je jedan klub igrao odlicno i delovao nedodirljivo dok nije izgubio derbi i posle poraza nestao.
                Pa kad već navodiš šta je išlo u korist Liverpula, navedi i ono što nije. Da je Pikford dobio crveni na vreme, šta bi bilo u toj tekmi? Da li bi pobedili, da li bi nam Alkantara ostao zdrav i ne bi propustio 2 meseca fudbala? Da nam je sudija svirao čist penal protov Svetaca, šta bi bilo u toj tekmi?

                Može malo i objektivnosti, neće nimalo da škodi. Teško je shvatiti ljude ozbiljno za neku diskusiju, kad nikako ne mogu da budu objektivni.

                Što se tiče nedelje, biće zanimljiv meč. Jedino što ne želim je da sudije reše utakmicu, bilo na jednu ili drugu stranu. Neka pobedi bolji tim.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Andre Green je prvo pojacanje ovog prelaznog roka. Dolazi kao slobodan igrac posto mu je jos letos istekao ugovor sa Aston Villom.

                  Nasupao je za sve maldje selekcije Engleske, tako da je nejasno zasto ga niko ranije nije pokupio. Videcemo u kakvom stanju dolazi u klub.

                  Comment


                  • Ja iskreno ne bih imao nista protiv da sudija odluci mec u nasu korist.
                    Mora malo kosmicka pravda da se izbalansira.

                    Comment


                    • Traume iz Fergijeve ere vidljive na svakom koraku.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Traume iz Fergijeve ere vidljive na svakom koraku.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                        Nije trauma, kompleksi. Bar meni, ceo život ću biti iskompleksiran i istraumiran zbog dominacije Manchestera.

                        Nadam se barem da je vama dominacija ulepsala zivot kao sto je meni unistila. I ako mozes da ne pominjes vise to, jer mi je to bas onako bolna tema kao sto mozes da pretpostavis.
                        Last edited by mark !t zer0; 14-01-21, 14:25.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Ja iskreno ne bih imao nista protiv da sudija odluci mec u nasu korist.
                          Mora malo kosmicka pravda da se izbalansira.


                          Ne placi, kvalitetnija ste ekipa.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ja iskreno ne bih imao nista protiv da sudija odluci mec u nasu korist.
                            Mora malo kosmicka pravda da se izbalansira.
                            Hahaha krenuli smo[emoji3] au bice spektakl u nedelju, kako na terenu tako i ovdje.

                            Koja granica na broj banova?[emoji23]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Dosta sa prepucavanjem, vratite se fudbalskim temama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja zapravo očekujem bas suprotno u nedelju, očekujem da će biti dosadna utakmica sa malo prilika za gol...


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X