Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sad uradio?

    U medjuvremenu EFL i PFA su se dogovorili da se clanovi 72 kluba testiraju dva puta nedeljno. Testiranje ce platiti PFA.

    Jel moguce da je EFL postao solidarnija i organizovanija organizacija od EPL? Mada kad bolje razmislim i pogledam ko drzi najtrofejnije engleske klubove to i ne cudi toliko, ovi su svi money grabbers koji ce po lesevima da gaze zbog profita.

    Last edited by belgrade_owl; 06-01-21, 17:53.

    Comment


    • Pored xG uveo je sad i VARtable[emoji23][emoji23][emoji23]
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Garantovano pise da je Liverpul ostecen za 10 bodova.

        Bas bih voleo da znam kako ta VAR tabela funkcionise, odnosno da li se racunaju samo golovi postignuti/ponisteni nakon intervencije iz VAR sobe? Fazon Salah da gol iako je metar u ofsajdu a posto sudije ne dizu jer imaju VAR tabela priznaje gol koji je VAR ponistio iako je ocigledan ofsajd

        Comment


        • Ne znam nit me zanima, samo mi zanimljivo. Nisam znao da se toliko plase Utd. Bolje na Siti da obrate paznju posto Utd max moze biti 3 osim ako ne dovedu neko kapitalno pojacanje u januaru
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Navodno se i Klop zalio na poslednjoj konferenciji za stampu kako se samo jednom timu sude penali, a niko od novinara nema muda da mu kaze da je Unitedu sviran samo jedan penal vise nego njima, sto i nije neka razlika. Verovatno pokusava da izvrsi pritisak pred mec sa vama.

            Postao je Klop veoma "zahtevan", kao da mora da bude u centru paznje, tu ruznu osobinu ima i Chris Wilder.

            Comment


            • Da nisi napisao ono"navodno", pitao bi te zašto lažeš.....
              A ovako te pitam zašto "navodno" lažeš?
              ¡Si Señor!

              Comment


              • 'Man Utd Get Penalties, We Don't!' - Says Klopp After Defeat To Southampton



                Sad mozes da se izvinis.

                Comment


                • "Čujem da kako je Mančester Junajted imao više penala u dve godine, nego što smo ih mi dobili u pet i po godina. Ne znam da li je to moja greška ili kako se to desilo", rekao je Nemac.
                  Ovo je rekao, a ti pročitaj šta si sugerisao..., a uvek tako već godinama izvrćeš izjave i sa poluistinama napadaš Liver i sve u vezi sa njima


                  https://www.sportske.net/vest/medjun...ih-428950.html
                  Last edited by somborac; 06-01-21, 18:46.
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Ja sugerisem ovu sezonu gde je vama svirano pet a njima sest penala, sudeci po Klopovoj izjavi najbolje bi bilo da svaki vas mec pocne penalom za Liverpool pa da ponovo vidimo rad loseg proteticara.

                    Nije mu smetalo kad je Salah na dive pre par sezone izvukao 4-5 penala i dobio licni crtani film? Cuveno postenje losih gubitnika.

                    Ne razumem ni sta ce mu takva izjava kad se zna da ce sezonu zavrsiti na +15.

                    Ali sportske.net zar postoji neko ko cita to djubre.
                    Last edited by belgrade_owl; 06-01-21, 19:07.

                    Comment


                    • Pametan je Kloponja, vrsi vec sad pritisak jer ga strah da ga ona njegova nespretna odbrana ne zakopa sa penalima 17tog pa onda da skrene paznju. Eh ko ne zna Njemca, kazem ja, opasan je
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Imali smo najviše penala i u 2018/19 sezoni, nikog nije bilo briga jer smo bili šesti. To je postala tema od skoro tek, Lampardu, Murinju, evo i Klopu. A fazon ovo što Miki kaže, jedino Siti može da im priprijeti realno za titulu ali eto, igrice pred derbi vjerovatno a i nervoza uslijed poraza. I realno oštećen je Liverpul neko veče ali su i odigrali baš slabo, prvi šut u okvir u 75. minutu, odlično se branio Sautempton ali nisu većinu drugog poluvremena ni do lopte mogli doći.

                        Comment


                        • [emoji23][emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Imali smo najviše penala i u 2018/19 sezoni, nikog nije bilo briga jer smo bili šesti. To je postala tema od skoro tek, Lampardu, Murinju, evo i Klopu. A fazon ovo što Miki kaže, jedino Siti može da im priprijeti realno za titulu ali eto, igrice pred derbi vjerovatno a i nervoza uslijed poraza. I realno oštećen je Liverpul neko veče ali su i odigrali baš slabo, prvi šut u okvir u 75. minutu, odlično se branio Sautempton ali nisu većinu drugog poluvremena ni do lopte mogli doći.
                            Ma ciste gluposti, svako ko veruje da Klopova izjava nema veze sa utakmicom protiv Southamptona je naivan.

                            Covek jednostavno ne ume da podnese poraz.

                            Comment


                            • Vladimir Ivic je trenutno drugi favorit za trenera Wednesday-a po kladionicama.... Nadam se da nece, poslednje sto treba je neko ko ce glumiti autoritet i svadjati se sa igracima.

                              Naravno nepotrebna je i paznja srpskih sportskih kvazi novinara.

                              Comment


                              • Ne znam koji trener ne želi uspostaviti autoritet nad grupom ljudi koju predvodi.
                                Jel Vlada Ivić trebao dozvoliti Diniju da ga gazi, radi šta želi samo zato što je legenda kluba i ljubimac svih u Votfordu.
                                Znači da je bivši robijaš raspizdio nekog moralo bi mu se oprostiti samo zato što je toliko dugo na Vikaridž Roudu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X