Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by legolas View Post
    Ne znam kakav si fantasy imao, ali kod mene je bio žut bar do subote. Znam jer sam ga planirao ubaciti.
    Ne izmisljaj

    Comment


    • Neil Warnock pozitivan na COVID-19, jeste da je legenda pogresnog kluba iz Sheffield-a, ali on je iskren u svemu sto radi. Nije sminker i folirant. Zelim mu brz oporavak!
      Last edited by belgrade_owl; 18-09-20, 10:47.

      Comment


      • Ti pises ovde kako neki navijaci omalovazavaju nekoga, a ti ovde pljujes po kome stignes, nije te sramota.
        Zato svim srcem uz S.United, cuj ti njega pogresan klub. [emoji3]

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Pa iz mog ugla gledanja je pogrešan, nije to nikakvo omalovažavanje. To što ti boluješ od paranoje i ne znaš da čitaš je tvoja stvar. Ja se nikad ne bih osetio uvređenim da mi navijač Sheff U kaže da je Wednesday "pogrešan".

          Nemoj da podmećeš. Da navijam za Ipswich, oogresan klub bi mi bio Ipswich.

          Za Magsa sigurno svako ko navija za Sunderland navija za pogrešan klub.

          Nadam se da si upoznat sa rivalitetima u Engleskoj?

          Dovoljno je sto se jedan veliki poznavalac već obrukao kad je u pitanju najstariji klub na svet, nemoj da ideš njegovim stopama.

          I nemoj više da pokušavši da provociras, opusti se i nastavi da veruješ da su jedna LS i jedna PL "sve sto jedan klub moze da osvoji".
          Last edited by belgrade_owl; 18-09-20, 12:33.

          Comment


          • Opusti se Sovice, nema potrebe da budes uznemiren, ti si jedini ovde koji provocira. Klub za koji ja navijam nazivas pogresnim, i jos nas nazivas komsinica.
            Mi smo Sheffield United, to je muski klub igramo i borimo se u PLu, dok vi tavorite u shipu i pitanje da li cete ikada izaci iz tog blata, verovatno je Liverpul kriv i za to. [emoji3]

            Last edited by Brian McShtull; 18-09-20, 13:29.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Glory hunter dokazano

              Samo si se ti osetio povredjenim sto sam za Sheff U rekao da je pogresan klub... tvoj mozak funkcionise kao kod primata pa nisi svestan gluposti koju si izgovorio.

              Zaboravio sam da dodam da je samo Everton pravi klub Merseyside-a, sve ostalo je plastika

              Evo da te castim posto sinaucio da postavljas gifove, navijaci Wednesday-a i Uniteda zovu jedni druge svinjama, oni nas zato sto je Owlerton u 19. veku bio poznato mesto za uzgoj svinja, a mi njih... pa dovoljno je da pogledas njihov gostujuci dres i mozda shvatis

              Postoji mogucnost da navijaci Sheff U kazu da je to boja lososa, ali o tome je glupo raspravljati. Zapravo sa tobom je o svakoj temi glupo raspravljati jer nisi spreman da prihvatis drugacije misljenje.

              Comment


              • Toliko si se uznemirio da si poceo licno da me vredjas, stvarno nije lepo to sto radis.
                Nemojte banovati Sovicu, jako se uznemirio, bice on dobar.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ne pise dobro Lamusiju ako i danas izgubi, mislim da su 10-ak meceva bez pobede ako se pogleda i prosla sezona a nije da Forest ima los tim.

                  Comment


                  • Opa WBA vodi
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • I evo prvjenca za Rodrigeza, bice vrh pojacanje za Everton
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • I Slavenu crveni.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Gibs sa ovom gluposcu definitvno resio utakmicu. Hames bas ozbiljno pojacanje za Everton, sjajan igrac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jesam li ja dobro video da je kod prvog gola Evertona Calwert Lewin bio u ofsajdu i da VAR gleda i priznaje gol.

                            Comment


                            • Lepo ja prozva WBA.

                              @Mihajlo10 jeste bio ofsajd ali je lopta vracena od defanzivca WBA pa zbog toga nije ofsajd.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo je bilo bas daleko, i dugo je letela lopta. Ne moze ovo Pickford kratkoruki da brani, tipa De Gea bi ovo skinuo laganica.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X