Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastavnik fizičkog na 2 boda od Čelzija uz 2 utakmice manje

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Upravu je covek, uglavnom su igraci rotacije povredjeni. Jota i Alcantara su povremeni starteri, ostalo sve rotacija.

      Na zalost sutra ce Mou izgubiti titulu, krece serija od 26 pobeda Liverpoola do kraja sezone i rekord od 103 boda.
      Ovo nije tačno. Jota je drugi najbolji strelac tima. Igrač koji je donosio bodove Liverpulu više puta ove sezone. Koji je u poslednje vreme počinjao sve najvažnije utakmice za Liverpul ove sezone. Najviše se protiv Fulama videlo koliko fali. Kad imaš Manea i Firmina koji su van forme, Jota je posle Salaha bio neko kome se okrećeš za golove. Što se tiče Alkantare, ne možeš za top5 veznjaka na svetu da kažeš da je povremeni starter. Njega su jedino povrede sprečile da bude jedan od 3 najvažnija igrača u Liverpulu. Da je zdrav, igrao bi svaku utakmicu. Odigrao jednu punu utakmicu, Mersisajd i bio najbolji na terenu verovatno.
      I kako je sve ostalo rotacija?! Imamo 3 štopera u timu, sva 3 su povređenja. VVD i Gomez su bili regularni štoperski tandem. Prva 2 izbora za Kloppa. Matip je trenutno br 1 štoper u timu. I on je povređen. Ne zna se da li će igrati. Ostaješ na Fabinju, koji je priča sam za sebe. Imaš WC DM-a, koji mora da ti igra na štoperu celu sezonu, tako da gubiš još jednog WC veznjaka na sredini. Znači da je Liverpul ostao bez 2 WC veznjaka u timu. Na to dodaj da Keita jednu tekmu igra, 3 ne igra, da je Ox povređen i ostaješ na sredini prilično limitiran.
      Trent bio povređen mesec dana. Alison bio povređen mesec dana. Fabinjo bio povređen mesec dana. Matip bio povređen skoro mesec dana. U to da ne računamo rotaciju(Milner, Šaćiri, Tsmiskas, svi povređeni). A liga traje 3 meseca. Tako da Murinjo nije nikako u pravu.

      Ali to je Murinjo. On je ovo radio odavno. Ja ga zbog toga i gotivim.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Moze i ovako u jednoj recenici, 4 potencijalno startera od kojih su 2 WC igraca koji su verovatno najbolji na svetu na svojoj poziciji.
        Ako je to = Lamela koji nikada nije bio starter u Totenhemu, onda je Murinjo sve tacno rekao.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Kao i obično ispostavilo se da su moji smešni izvori bili tacni.

          Last edited by belgrade_owl; 16-12-20, 14:52.

          Comment


          • Najveće ti je pojačanje vremešni Bane Ivanović i na Hotornsu odlučili kako je jedini problem Slaven Bilić.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Limune, Sovo i Pusjo, imate upozorenje. Mislim da sam bar 5 puta do sad napisao da je peckanje između klubova, trenera i liga u nekoj razumnoj meri sasvim ok. Ali ovde nema mesta ličnom prepucavanju. Sledeći put ide ban.
              Pa vi ste krivi zbog ovoga, zato sto dopustate da jedan forumas svaki dan ovde provocira sve koji ne misle isto kao i on, i onda dolazi do ovoga.
              Neka na kraju ce pisati sam sa sobom, kao sto i sada radi. Ugusicete ovaj deo foruma.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nikada nisam prvi vređao, samo sam odgovorio na uvrede.

                Tvoj najkreativniji post je citiram "bas visoko stojimo".

                Ne znam zasto imas potrebu da me pmominjes kad i posle da lazes kako te progonim?

                Ne znam sto ti smeta kad povremeno postavim tvit nekog novinara kao i navijaci manje uspesnih klubova.

                Kao sto rekoh, iskoristi ignore opciju, toliko mozga imas valjda.
                Last edited by belgrade_owl; 16-12-20, 13:18.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Limune, Sovo i Pusjo, imate upozorenje. Mislim da sam bar 5 puta do sad napisao da je peckanje između klubova, trenera i liga u nekoj razumnoj meri sasvim ok. Ali ovde nema mesta ličnom prepucavanju. Sledeći put ide ban.


                  Razumeo. Za razliku od nekog

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Nastavnik fizičkog na 2 boda od Čelzija uz 2 utakmice manje
                    Kako cemo se sutra izblamirati pa to ce biti strasno.
                    U grob ce nas otjerati ali dzaba, navija se pa se navija[emoji3]
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Brz povratak u Championship ekipi WBA. I sami celnici nisu imali cilj da igraju PL ove godine, ali Slaven ih je nekako odveo i sada otkaz. Losi itekako jesu bili, ali nista vise od toga se nije ni ocekivali s obzirom da nisu istresli pare da se obnove pozajmice a kamoli sta drugo. Ne pravi se pita od govana.

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Pa vi ste krivi zbog ovoga, zato sto dopustate da jedan forumas svaki dan ovde provocira sve koji ne misle isto kao i on, i onda dolazi do ovoga.
                        Neka na kraju ce pisati sam sa sobom, kao sto i sada radi. Ugusicete ovaj deo foruma.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Prvo - Svakome je ovde dopušteno da ne voli neki klub, što je i normalno. Svakome je i dopušteno da iznese svoje mišljenje o klubovima, igračima, trenerima...(dok ono nije prostački iskazano). Sova npr. ne voli Liverpul, i to je sasvim ok. Liverpul(ili bilo koji klub) nije beli medved foruma, pa da ne sme da se piše o njemu. Ako napiše nešto loše ili iznese neku činjenicu za koju smatraš da nije istninita, možeš da izneseš svoje argumente kontra. Za to i forum služi, da se diskutuje.

                        Drugo - Ako ne možeš da pređeš preko njegovog animoziteta prema Liverpulu, nemoj ni da se pecaš i uvlačiš u lično prepucavanje i vređanje. Imaš opciju ignore, i završiš priču.

                        Treće - Ako vas neko uvlači u lično prepucavanje, prijavite ga i biće sankcionisan.

                        Stvarno vam već dugo tolerišem to lično prepucavanje. Isključivo iz razgloga jer opet u nekom generalnom smislu donosite boljitak ovom delu foruma. Kad se uzmu svi plusevi i minusi, plusevi preovlađuju. Ali ste dojadili više. Imali ste previše upozorenja do sad. To izgleda ne pomaže. Ako ne možete u granicama normale da diskutujete, klonite se jedni drugih.

                        Sa ovim smo završili ovu diskusiju. Ako imate nešto normalno da dodate na ovu tematiku, pošaljite mi PM.
                        Last edited by z0La; 16-12-20, 14:43.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Meni je Sova, kada se sve oduzme i sabere, pozitivan lik. Mislim da preteruje(više puta mu skrenuo pažnju), ali ne unosim neke emocije u sve to pa me i ne dotiče. Više sam mu skretao pažnju zbog njega, jer je činjenica da nije objektivan u vezi sa Liverpoolom, da se vodi nekim negativnim emocijama i da jedva čeka da pljune, posveti post nečemu što mu kod bilo kog drugog kluba na svetu ne smeta. Naravno, uglavnom barata činjenicama, ali problem je što se desi da generalizuje u nekim izlaganjima donoseći iskrivljene zaključke.
                          Last edited by mark !t zer0; 16-12-20, 14:58.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Najveće ti je pojačanje vremešni Bane Ivanović i na Hotornsu odlučili kako je jedini problem Slaven Bilić.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Verovatno misle da ce Sam da im obezbedi opstanak posto nikad nije ispao iz lige u trenerskoj karijeri. Obzirom da ce se borba voditi izmedju pet timova za 3 mesta mozda im i uspe ove sezone.

                            Comment


                            • @Zola
                              Slazem se sa ovim sto si napisao, ali to sto si napisao sa ovim nema veze. Covek ide iza mene gde god ja pisao, a pisem samo u 2/3 teme, i posle svakog mog posta ide njegov u kome provocira i iznosi nebuloze, pritom mi ubacuje u postove nesto sto nisam napisao. Dobro bitno da sam ja dobio opomenu za stalking, i nista idemo dalje.
                              Ali necu mu precutati nista, zato sto je bezobrazan i jedini cilj mu je da provocira, znaci ne moze to da radi, pa makar dobio ban. To sto cu ga ja staviti na ignore, ne znaci da moze iznositi neke neistine i komentarisati moje postove odnosno provocirati. Jedno je kada nekoga ne volis i napises svoje misljenje, a drugo je kada kreiras nekakvo misljenje drugima na osnovu laznih informacija koje sluze samo da bi se neko diskreditovao. Pritom njemu je jedina svrha na ovom delu foruma vredjane Liverpula i navijaca istog, ako je to za dobrobit ovog dela foruma onda zelim da me banujete permanent.

                              Pritom mozete vracati postove, i naci kada su dosli on i Mix navijac Sotona. Prvi sam stao u njihovu zastitu, zato sto mislim da je vazno da imamo sto vise razlicitih klubova, odnosno predstavnika istih kako bi mogli da imamo vise informacija o svima. S obzirom da ne mozemo svi bas sve utakmice gledati i sve o svima pratiti. Ali on ne zeli da ucestvuje u normalnoj konverzaciji, kao sto sam i napisao ima samo jedan cilj ovde na ovom delu foruma, i ocigledno uspeva u tome, zato sto mu vi admini to dozvoljavate.
                              Last edited by Brian McShtull; 16-12-20, 15:00.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ja ne vidim kako mogu da opstanu ako se značajno ne pojačaju. Ovo je baš slaba ekipa. Njihova sreća je što ni konkirenti nisu preterano jači.
                                Last edited by mark !t zer0; 16-12-20, 14:59.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X