Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj klub ne postoji u profesionalnom sportu. Postoji Sheffield Wednesday koji je osnovan 1867.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Sutra jedna utakmica po mjeri Portugalca, ide se na x.
      Junajted je u tom slucaju u borbi za titulu, s obzirom da igraju protiv Sefilda i preskacu Celsi i Siti, sa mecom zaostatka bice samo 3 boda iza Spursa i Liverpula.
      I onda Ole nije dobar.


      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Taj klub ne postoji u profesionalnom sportu. Postoji Sheffield Wednesday koji je osnovan 1867.
        Neverovatno koliko si ogranicen. To sto ne postoji u profesionalnom sportu ne znaci da nije najstariji klub na svetu... Aj skloni mi se molim te, zaboravi da postojim, gledaj xG i navijaj iz fotelje za one koji osvajaju trofeje.

        Comment


        • Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

          Cuj nije bitno dal je profesionalni..

          Kad smo kod xG-a:

          Rafalna paljba ka golu WBA, ali tek 3 pristojne sanse za City.

          Interesantna statistika i na mecu WOL - CHE, slab ucinak napada Celsija i dobra ucinkovitost domacina. Podence i Neto izvukli maksimum od Wolvesove igre.

          Comment


          • Bolje se ne blalmiraj vise. Taj Palace o kojem ti pricas je nestao 1876. godine a profesionalni klub je ponovo osnovan 1905. godine.

            Kao sto rekoh, idi objasni Englezima da im istorija nije tacna i da Sheffield FC i Hallam FC nisu najastariji klubovi na svetu.

            XG Najveca prevara od statistickog podatka u istoriji statistike.
            Last edited by belgrade_owl; 15-12-20, 23:51.

            Comment


            • Svi smo mi mentalno oboljeli sto navijamo za tamo neke sportske klubove.. Ali posebna mentalna retardacija je kad navijas za neki manji klub iz seste engleske lige..

              Comment


              • Originally posted by Pusjo View Post
                Svi smo mi mentalno oboljeli sto navijamo za tamo neke sportske klubove.. Ali posebna mentalna retardacija je kad navijas za neki manji klub iz seste engleske lige..
                Ne postoje mali i veliki klubovi klubovi, postoje oni sa trofejima i oni sa malo manje trofeja.

                Naravno za prosecnog stanovnika Srbije koji zna samo za zvezdu i partizan sve drugo je retardacija kao i ovaj post koji sam citirao. Gluplji upis odavno nije bio na forumu jos od limunove izjave da ce najstariji klub igrati EPL nakon sto je Sheff United obezbedio plasman u visi rang.
                Last edited by belgrade_owl; 15-12-20, 23:56.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Bolje se ne blalmiraj vise. Taj Palace o kojem ti pricas je nestao 1876. godine a profesionalni klub je ponovo osnovan 1905. godine.

                  Kao sto rekoh, idi objasni Englezima da im istorija nije tacna i da Sheffield FC i Hallam FC nisu najastariji klubovi na svetu.

                  XG Najveca prevara od statistickog podatka u istoriji statistike.
                  Ne znaju ni oni, cesto se odvijaju razne debate u zavisnosti od kriterijuma po kojima se vode, a kamo li ti i ja...

                  Originally posted by Pusjo View Post
                  Svi smo mi mentalno oboljeli sto navijamo za tamo neke sportske klubove.. Ali posebna mentalna retardacija je kad navijas za neki manji klub iz seste engleske lige..
                  Tako je... to je specijalna vrsta

                  Comment


                  • Tako je munli samo za ove sa trofejima treba navijati!

                    Kako si poceo da "navijas" za Liverpool? Video si da imaju najvise trofeja.
                    Sta znas o istoriji kluba... Nista.
                    Kad ces na Anfield... Nikad.
                    Last edited by belgrade_owl; 16-12-20, 00:00.

                    Comment




                    • Comment


                      • Premier League & SkyBet Championship 2020/2021

                        Bas me titule vuku da navijam za Liverpul... prva PL do sada lol

                        O istoriji znam tu i tamo po nesto, nisam neki fanatik da znam ekonoma iz '74.. Sto je pa istorija bitna, ja navijam za sadasnji Liverpul a ne za neki od pre 6-7 decenija.

                        Odakle ti znas dal cu da odem nekad na Anfield, svakako mi je to jedna od vecih zelja u zivotu. A hocu li, ne znam ni ja.

                        A ti trazi 360p streamove svog kluba prepun znanja o svemu nepotrebnom, pa pokazi kako si lojalan, uzvisen i negovatelj tradicije nama koji uglavnom volimo samo dobar fudbal i ekipe koje simpatisemo od klinackih dana.

                        Comment


                        • Dobro, definitivno te je Sandu opisao u dlaku i nemam nameru da ti odgovaram bilo sta posle ovoga.

                          Ti fudbal ne znas (cim gledas xG), ne znas ni koliko istorija nekog kluba bitna cim kazes da je nebitna. Da klub koji blago simpatises ne igra EPL ti za njih ne bi ni navijao, odnosno odrekao bi se "kluba".

                          Niko ne pita ime ekonoma, ali ne znati osnovnu stvar, kao sto je "Kad je Liverpool prvi put igrao u kompletno crvenoj opremi?" je sramota.

                          Osoba koja se slaže sa izjavom da su navijaci Foresta, Ipswicha, QPR i tako dalje bolesni zato sto vole te klubove definitivno ne zasluzuje da joj se posveti ni sekund.

                          Ja strimove ne trazim, postoji servis koji se zove Ifollow i tu mogu da gledam sve utakmice.

                          Laku noc.
                          Last edited by belgrade_owl; 16-12-20, 01:09.

                          Comment


                          • Laku nocc

                            Comment


                            • Originally posted by Van Strike View Post
                              Junajted je u tom slucaju u borbi za titulu, s obzirom da igraju protiv Sefilda i preskacu Celsi i Siti, sa mecom zaostatka bice samo 3 boda iza Spursa i Liverpula.
                              I onda Ole nije dobar.


                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Zakljucace Portugalac prilaze golu a odbrana vam je ranjiva samo tako. Ovo je prvi ozbiljan test koji imate jer ce igrati protiv Sona i Kejna koji su brutalni.
                              Samo Portugalac da ne bude previse defanzivan, bez ikakve ambicije da krene naprijed i mogao bi i do sva 3 boda.

                              Ono pravo Utd iz poslednjih par sezona je da bas protiv Sefilda kiksnu, nije da bi me iznenadilo da to urade jer godinama jedan korak naprijed pa dva nazad.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Limune, Sovo i Pusjo, imate upozorenje. Mislim da sam bar 5 puta do sad napisao da je peckanje između klubova, trenera i liga u nekoj razumnoj meri sasvim ok. Ali ovde nema mesta ličnom prepucavanju. Sledeći put ide ban.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X