Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2020/2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uff Sone

    Gledam nesto tabelu i poene i ekipe... pa kakva je frka pred pocetak sezone za fantazi, otimacina za mesto, drzi, przi, a sad ko zna koliko zapravo aktivno igra, sudeci po onim silnim povredjenim u ekipama tima Medison and co.
    -.-
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ukleto mi kolo.
      Sad mi se još i Son povredi a ja mu udelio kapitensku traku zbog bojazni da Kejn možda neće biti spreman.
      [emoji25]

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Da bar bruno uradi veceras nesto kapitenski..
        Moracu da menjam nesto za pres sam kraj, ozledili su se i bamford i son
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Uff Sone

          Gledam nesto tabelu i poene i ekipe... pa kakva je frka pred pocetak sezone za fantazi, otimacina za mesto, drzi, przi, a sad ko zna koliko zapravo aktivno igra, sudeci po onim silnim povredjenim u ekipama tima Medison and co.
          -.-
          Tako je uvek i bilo, dok imaš šanse nameštaš svake nedelje i boriš se za što bolji plasman kasnije kada izgubiš sve šanse mali broj nastavlja do kraja da namešta tim..

          Comment


          • Na primjer ovaj decko sta je bio ubedlivo prvi u h2h a sad vidim jedva dva boda bjezi a i izgubice evo ovo kolo i pada. A vodio je mislim bar 10bodova.

            Ja se drzim penjam se u top 3 opet u obe lige
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Tako je uvek i bilo, dok imaš šanse nameštaš svake nedelje i boriš se za što bolji plasman kasnije kada izgubiš sve šanse mali broj nastavlja do kraja da namešta tim..
              Pa to je bas bzvz.

              Ja sam recimo pocela jako lose, sad se kao nesto popravljam, ali vidim i ljudi koji su aktivni idu gore dole, sve je to normalno. Jbg ne mogu svi biti prvi, a igrica je bas zanimljiva.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja sam prelose poceo sezonu, ali sam se vremenom polako dizao na iskustvo i odigravanje pravih stvari u pravo vrijeme.

                Normalnu ligu ce biti teško uzeti, ali head to head me dobro ide zasad.. na lijepih +4 sam.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post

                  Tako je uvek i bilo, dok imaš šanse nameštaš svake nedelje i boriš se za što bolji plasman kasnije kada izgubiš sve šanse mali broj nastavlja do kraja da namešta tim..
                  Zavisi od coveka, ja sam lose poceo i imam dosta oscilacija, ali nemam nameru da prekidam i odustajem iz postovanja prema ljudima koji se bore za vrh a i nisam od onih koji odustaju cim nesto nije po po planu.

                  Comment


                  • Dva kola uzastopno zaboravim tim da sredim, u subotu se setila u 12:05, a sada jos dve izmene imala uz jedan minuscic bila bi bombona, ebo ih petak kad su ga uveli!!




                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Dva kola uzastopno zaboravim tim da sredim, u subotu se setila u 12:05, a sada jos dve izmene imala uz jedan minuscic bila bi bombona, ebo ih petak kad su ga uveli!!




                      Ne brini se lepotice izdominiraćeš ovom igricom, ovo je bilo samo loše kolo verujem svim srcem u tebe
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ono kad izvadis bamford i dallas jer igraju tezak mec i ne ocekujes nista, i onda urade gol :/ ...
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Čiji je tim SFL08?
                          sigpic

                          Comment


                          • Hahaha ludilo ili je lik lud ili pijan bio

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Woolwich Arsenal sve blizi tituli.

                              Comment


                              • Kao sto su Bojana i Oljica ugasile ovaj forum svojom autokratskom vladavinom, tako sam i ja ugasio obe klasicne sk lige . Ovo nije samo moja pobeda, ovo je pobeda ideje o tripleti koja nastavlja da zivi bez obzira na sve. Vreme je da neki novi tripletarcici stasaju i stupe na scenu, tako da ja zavrsavam sa svojom fantazi karijerom kao apsolutni sampion sk liga. Pozz

                                Comment

                                Working...
                                X