Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2020/21

    Beše u FA kupu ima pravo na 5 izmena?

    Daj Amada umesto Marsijala... možda Grinvuda, ali ja bih pre izvadio Marsijala.
    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Pojedinci kao da Solskjeru plaćaju da igraju.

      Fred i Marsijal prednjače u tome.

      Comment


      • Hahha mrceni Fred. Kojtra i on ne umije dodat pas 2m od sebe

        Da je imalo menadzera, on je trebao zavrsit mec odmah posle one greske ali ne, ovaj ga pusta da igra.

        Bravo za Lester. Bagro jebena, jos jedan poraz Olea kad je bitno. Bezmudas
        Last edited by Miki28; 21-03-21, 18:36.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Hehd, ccc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Branjenje prekida nešto što United jednostavno loše radi.

            Po ko zna koji put smo se opekli u tom segmentu.

            Comment


            • Za sada bez golova Siti - Totenhem.

              Comment


              • Evo gola za Siti.

                1:0

                Comment


                • Drago mi je sto je Vardy uzeo kup. Danas je postao jedini igrac koji je tokom karijere igrao u svih 14 rundi najstarijeg klupskog takmicenja na sveetu.

                  Comment


                  • "Praćka" Tilemansa i čudotvorac Kasper Šmajhel doneli "Lisicama" trofej FA Kupa.

                    Comment


                    • "Praćka" Tilemansa i čudotvorac Kasper Šmajhel doneli "Lisicama" trofej FA Kupa.

                      Comment


                      • Posle neko kaze FA Cup je nebitan.

                        Svakom EPL treneru koji omalovazava ovo takmicenje treba lupiti samar.

                        Comment


                        • Zavisi kako gledaš. Iz ugla tradicije, prestiža koji donosi osvajanje trofeja, posebnog najstarijeg fudbaslkog takmičenja, itekkao je značajan. Ali rekao bih sve manje bitan, svakako manje nego 80ih i 90ih. Za ove velike klubove koji imaju velike ambicije mislim da sve manje znači, posebno što imaš i liga kup pa onda zbog 2 kupa, Evrope i PL moraju da se kombinuju postave, kalkuliše i ne može FA kup da se baš igra sa tim žarom. Arsenal osvaja FA kup od 2014. redovno ali u istom tom periodu i stagnira i zapravo nazaduje sve te godine. Tako da razumijem u neku ruku i Klopa kad sve karte baci na ligu i LŠ prošlih godina, nemaš neku dubinu pored prvih 11 a ipak su ovo bitnija takmičenja.

                          Ja sam za ukidanje Liga kupa i da bude više prostora da se igra FA kup, da se od jeseni krene s njime za sve ekipe a ne od januara za ove iz PL.
                          Last edited by BorisUnited99; 18-05-21, 12:35.

                          Comment


                          • Obzirom da halapljvci iz UEFA imaju nove ideje za LS definitivno treba razmisliti o promenama u Liga kupu, ako nista drugo barem ove klubove koji igraju LS osloboditi ucesca u tom takmicenju, odnosno dati im pravo da biraju da li zele da se takmice ili ne.

                            Osvajac tog trofeja ide u novo UEFA takmicenje tako da ce zelja za ranim ispadanjem kod nekih klubova biti jos veca.

                            Comment

                            Working...
                            X