Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I meni, kada se odigra kako treba i reaguje na poništen gol, očekivao sam da neko crveni dobije i da nas dovrše još jednim golom.

    63 boda osvojena 7 kola do kraja, 66 smo imali na kraju prošle sezone.

    Comment


    • Kakva slika😂😂😂

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        I meni, kada se odigra kako treba i reaguje na poništen gol, očekivao sam da neko crveni dobije i da nas dovrše još jednim golom.

        63 boda osvojena 7 kola do kraja, 66 smo imali na kraju prošle sezone.
        Napredak je ocigledan ali nam treba taj iskorak, to neko finale i trofej i to je ono sto me frustrira.
        Isto tako koliko god Siti bio mocan ove sezone, mi smo nasim glupim kiksevima dopustili im da se prosetaju do titule, tipa sa Evertonom, sa WBA, sa Sefildom?🤦‍♂️
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne treba seiriti, ni nama nije bilo svejedno na 1-6, a bio je Žoze korektan koliko se sjećam.

          Trofej bi bio dobar ali FA/liga kup ne moraju da pokazuju napredak, osvojili smo ih ne tako davno i svejedno nismo postali top ekipa. Ja bih volio ligu Evrope sad kad smo već stigli do četvrtfinala

          Jeste, i sezonu smo počeli faktički tek nakon 4-5 kola, a i ti kiksevi koje spominješ jesu bili frustrirajući ali jednostavno na tom smo nivou sada. Vjerujem da bi toga manje bilo ako se bude kupovalo kako treba na ljeto.
          Last edited by BorisUnited99; 11-04-21, 18:47.

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Moglo bi se sad reci da smo sada definitivno u top4.

              Ispunjen uslov da sezona ne bude neuspesna.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Comment


                  • Dovoljno za prolaz, Doni odličan kada je ušao. Sa Romom polufinale, prva na Old Trafordu.

                    Comment


                    • Da budem iskren, Rimljani mi više pašu nego nezgodni Ajax.

                      Očekujem prolaz u finale.

                      Comment


                      • Din Henderson je trenutno golman sa najvećim procentom odbrana u čitavoj PL.

                        Trenutno je "jedinica" Uniteda na preko 80% uspešnosti.

                        Comment


                        • Danas se nije proslavio sa ona 2 istrčavanja uopšte, pukom srećom nismo kažnjeni (u prvoj i pade gol ali srećom ofsajd Vuda).

                          Comment


                          • Kakva svinjarija sa ovom SL, jebeni Ameri, mada i bilo ko da je na njihovom mestu cenim da bi bilo isto.
                            Otiso ovaj svet odavno dođavola. Cekamo jos neko totalno pomracenje, pa da zatvaramo butiku (civilizaciju).



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ako stvarno dodje do SL, a sve je jasnije da oce, istinski ce me biti sramota za koji sam klub navijao 25 godina. Makar su Mancester Junajted i Liverpul trebali da znaju za bolje, oni su sve ono(BILI) sto SL nije. Sramno.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X