Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi stvarno nema sponzora : ))
    Istice ugovor?
    Mehhh zato mi se i svidjaju

    [emoji173][emoji173]

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dap, još samo do kraja sezone gledamo Ševi logo

      Comment


      • Nisam bas siguran da ce ovo lepo izgledati na dresu, pogotovu ako bude u plavoj boji

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Nisam bas siguran da ce ovo lepo izgledati na dresu, pogotovu ako bude u plavoj boji

            Mislim da uopšte ne može ovako izgledati po pravilima UEFA.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Baji pozitivan..

                  Comment


                  • Comment


                    • 60 bodova i još 8 utakmica do kraja ligaške sezone, valjda stižemo do nekih 74-75, uglavnom situacija oko top 4 dobro izgleda. Šteta velika za Marsijala, ove sezone je loš ali svakako će faliti u završnici sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        60 bodova i još 8 utakmica do kraja ligaške sezone, valjda stižemo do nekih 74-75, uglavnom situacija oko top 4 dobro izgleda. Šteta velika za Marsijala, ove sezone je loš ali svakako će faliti u završnici sezone.
                        Ma korisniji je Dzejms trenutno. I nece nesto zafaliti.

                        Comment


                        • Comment


                          • Dobar rezultat, Megvajer i Šo propuštaju revanš zbog kartona, ako išta bar će time odmoriti za ligu.

                            Comment


                            • Odlično drugo poluvrijeme, Totenhem je imao 2-3 dobre prilike ali van toga Junajted mnogo bolji, zaslužena pobjeda i novi preokret (pitam se koliko puta smo gubili u ove 23 utakmice zaredom u gostima bez poraza ). Pogodio je sa Grinvudom skroz, asistencija pa gol, bravo Ole.

                              Odraditi kako treba posao protiv Granade pa onda naš boogey team na Old Trafordu Barnli, nismo ih kod kuće dobili od Van Gala.


                              Comment


                              • Mislim da je ovo 8 preokret ove sezone u gostima, ludilo🔥🔥🔥

                                Zasluzena pobjeda, bravo za momke. Kako mi drago
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X