Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Postoje 4 igraca, igrom slucaja Engleza, koje bih zeleo da vidim u Unitedu:

    - Grealish
    - Maddison
    - Sancho
    - Rice

    Dvojicu od ta 4 igraca, i ja sam presrecan.
    Znam da je neracionalno razmisljati o prvoj dvojici, jer smo vec pokriveni na tim pozicijama, ali bas su me odusevili ove godine obojica.

    U sustini verujem Ole-u za pojacanja. Kad je jurio i Grealisha i Maddison-a, krstio sam se i bio nezadovoljvan. Sad vidim da zna sta hoce...
    Znam da je vrv nerealno ali ispred svih ovih igrača je Kane.

    Ne bi žalio para ni igrača za njega!

    Ali slažem se sto se gore pomenute četvorke tiče. Dvojica su moranje, a idealno bi bila trojica... msm da bi Rice, Grealish i Sancho znatno unapredili Junajted.

    Dati Lingarda i tipa 40m za Rice... Sancho će vrv biti jeftiniji nego prošle sezone ali 80m sigurno treba racunati za njega. Grealish moguće malo jeftiniji oko 60m.

    Mnogo para za trenutnu situaciju.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Kejn je moja tiha patnja. Mesec dana ne bih se treznio kad bi kojim slučajem potpisali najboljeg fudbalera Engleske. Sa njim bi dobili širok spektar svega u igri. Mislim da bi njegov potpis izbacio United u glavne protagoniste za šampionski lovor.
      Barem da maštamo. Nije naša uprava kadra uloviti jednog takvog kapitalca + ne smem ni pomisliti koliko bi tvrd pregovarač bio gazda Levi i koja bi suma morala biti spremna na stolu.
      A iskreno mislim da ga Totenhem nikada neće prodati.

      Comment


      • Na ljeto 2015. bila priča da Kejna možemo dovesti za 40 miliona. Naravno samo priča, ko zna koliko bi se natezali sa Levijem i kako bi to išlo. Ali tada i sada 40 miliona nije isto a i tad je imao samo jednu jaku sezonu iza sebe.

        Sanču ugovor ističe 2023, ako ga opet budemo htjeli neće moći puno ni Dortmund da zateže stvar kao ljetos.

        Comment


        • Već ako je Kejn nemoguća misija ne bi imao ništa protiv da se okrenemo Halandu.

          Treba nam jedan mladić sa instinktom ubice.

          Šteta što će Norvežan pre kod Pepa nego nas.

          Comment


          • Najveći minus Halandu je što mu je agent Rajola...

            Comment


            • Jel zna neko kad se Pogba vraća?

              Taman je uhvatio ritam i formu pa usledila povreda.

              Comment


              • Svakako sto se samog špica tiče, trenutno samo dva igrača dolaze u obzir tj sto se mene lično tiče.

                Kane ili Haland i niko drugi. Ako ne može neko od njih dvojice, imamo u klubu već dovoljno napadača. Naravno niko od njih nije klasičan špic, ali ne bih trošio pare i energiju na druge opcije osim na ovu dvojicu.

                A u veznom redu, iako je Rice možda igrač koji nam najviše treba, sto se stranaca tiče kao i uvek sto spominjem, Tielemans i Neves.

                Evo bas Tielemans je imao genijalni asistenciju sad protiv Brajtona. Odličan igrač a i dalje mlad i nije dostigao svoj pun potencijal. Isto važi i za Rubena.

                Sve naravno zavisi od Pogbe i šta će sa njime biti.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Manchester United

                  Manchester United have confirmed the appointment of a football director and technical director that will change how the club negotiate transfers.
                  John Murtough i Darren Fletcher će se naći u ovim pozicijama, s tim da će Fletcher biti tehnicki direktor.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • MUN želi da potpiše desnog beka na letnjoj pijaci kao konkurencija Van Bisaki.

                    Skautiran je i kontaktiran Maks Arons iz Noriča.

                    Za usluge mladog beka raspituje se i Everton koji je trenutno u prednosti za potpis.

                    Comment


                    • Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Valjda Amad Dialo dobije koji minut

                        Comment


                        • Sviđa mi se postavka sa Megvajerom i Bailijem pozadi u srcu odbrane.

                          Klupa nam je malko sterilna ali se nadam kako će prvopozivci odraditi uspešno zadatak i odvesti rezultat u mirnu luku pred uzvrat na "San Siru".

                          Pioli je malo promešao karte i kreće Selemakersom, Lealom i Brahimom Dijazom u navalnom delu.

                          Dobro za nas što su zbog raznoraznih problema van stroja Ibra, Čalhanoglu, Mandžuka, Rebić i odlični Teo Hernandez.

                          Comment


                          • Manchester United

                            Dal je realno da bas niko ne prenosi Junajted... RTS inače je i četvrtkom prenosio ali izgleda čim je Zvezda ispala nema više.

                            Tako i na ArenaCloud aplikaciji nema nigde Junajted-Milan.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ide ti prenos na RTS 2.

                              Arenu Cloud ne mogu otvoriti danima.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ide ti prenos na RTS 2.

                                Arenu Cloud ne mogu otvoriti danima.
                                Hvala, drugi kanal nisam upalio godinama...


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X