Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasford moze da sredi zavrsnicu, Suarez je u jednom trenutku najslabije koristio sanse u Evropi pa je dosao do nivoa da ne promasuje maltene. Berbatov je uzasno koristio sanse pa je dosla jedna sezona dje je sabio, medjutim on je bio specijalan igrac, tehnicki savrsen napadac, savrsene vizije i dodira, tako da nije zavisio toliko od finisinga. Rasfordov problem je sto je glup, neinteligentan je, fizicki on je savrsen primjerak, takticko-tehnicki i ne bas, i sumnjam da ce se tu stvari bitnije promijeniti. Dok nije razmisljao sve je bilo mnogo bolje po njega. Ipak treba ga trpjeti, on je dijete kluba, lokalni momak, mlad je, ne opterecuje budzet, nije mu problem da bude rotacija i da igra sve sto se trazi od njega.
    sigpic

    Comment


    • Mnogo se govorilo o odnosu menadžera Žozea Murinja sa igračima u svlačionici, tj. neslaganju sa igračima.

      “To nije istina, to mogu da tvrdim jer sam svedok iz svlačionice. Kada nema rezultata, odmah počinju takve priče, ali mi smo jedinstveni, svi smo zajedno i znamo da smo svi u problemu kada problem postoji. Verujemo u rad svog menadžera, tako će biti i ubuduće, ne vidim da ima problema na relaciji trener-igrači“.
      http://sportklub.rs/Blog/Neven-Cvija...ja-Srbije.html

      Dakle Vudvord laze preko svojih medijskih botova. Kad ce taj degen otici iz kluba?
      sigpic

      Comment


      • Pa nece niko, a posebno ne Nemanja sa kaze javno da ima probleme. Vlajko, budi ozbilan

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Nemanja bi rekao, takav je covjek, to je dokazao i neki dan sa popijem.
          sigpic

          Comment


          • Zasto Nemanja kaže da su jedinstveni
            Kako mogu biti svi jedinstveni ako martial radi non-stop probleme i sere po klubu ?


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Ja sam rekao prije 2 mjeseca a kazem i sad.Murinjo uzima LS ove godine i odlazi iz kluba kao pobjednik.Poslije onog sinoc sam bas siguran u taj scenario.

              Comment


              • Originally posted by reddevil96 View Post
                Zasto Nemanja kaže da su jedinstveni
                Kako mogu biti svi jedinstveni ako martial radi non-stop probleme i sere po klubu ?


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Jedna ili dvije laste ne cine proljece. Martijal se smirio, ostaje samo da se sutne Pogba i da ponovo budemo fudbalski klb, a ne cirkus. I naravno da odjebe Vudvord, neka ga u marketinskom sektoru, nema on sta da trazi oko fudbalskih pitanja. Na tvoju sledecu konstataciju sad bi igrao Perisic umjesto martijala da nema Vudvordu mogu da kazem da je pod jedan Perisic upgrade u odnosu na Martijala svakako, a pod dva da ne vjerujes Vudvordovim baljezgarijama. Iako bih ja volio sto puta Perisu prije Martijala, bolji igrac, moze na obje strane da igra podjednako dobro, top centarsut i nestvarna defanziva za ofanzivnog igraca. To je jedan od najboljih igraca Mundijala, nema tu sta vise da se prica.
                sigpic

                Comment





                • Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Noramalno da Nemanja ne bi rekao, da ne podsecamo koliko postuje Zozea. Popi je drugo nesto.

                    Samo da ima problema u svlacionici cim lose tim igra je malo izlizano bas. Po fotkama sa treninga recimo ne izgleda tako. I simnjam da postoje ne znam kakvi problemi.

                    A ovo da je neki fudbaler inteligentan ili nije, ne znam samo na osnovu cega to znate? Sto drugi su inteligentniji? Ili ipak to ima veze sa necim drugim, kao i svim sportistima, formom, krizama, trenerom, psihom i nesigurnoscu..itd
                    Sve ce to da dodje na svoje jednog dana. Ali kad i gde... eeeeee
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da vas bolje čujem [emoji23]

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Cekamo da vidimo sta ce Rom da radi ako ostane na klupi/van tima jos koji put kad se oporavi.

                        Ako Pogba leti na klupu onda zajedno sa njim i nas poppy koji se raspada ove sezone. Mogao bi se dozvati pameti i pocet igrat onako kako se ocekuje od njega

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Nisam Klopov fan, ali je objasnio Matiću ovim gestom.

                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Sta mu je objasnio?

                            Comment


                            • Indeed. Matic je odbio da nosi obelezje u pocast ljudi koji su mu razorili zemlju, a Klop je nosio obelezje koje se u Srbiji nosi kao znak za pocetak primirja u Prvom svetskom ratu. Ne vidim odgovarajucu vezu ovde.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Nisam Klopov fan, ali je objasnio Matiću ovim gestom.

                                ???

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X