Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool are in talks with Ozan Kabak agents - Schalke would sell him only on loan with obligation to buy [total value around €30m]. But #LFC have also another name in their list if Schalke won’t find a replacement. [emoji837]

    No Caleta-Car, no Botman. [emoji352] #DeadlineDay
    Romano...[emoji848]

    Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • ¡Si Señor!

      Comment


      • Sviđa mi se ovo "option". Znači, ako nam se ne svidi, vraća se u Šalke na leto.

        Može se reći da sam zadovoljan. Do pre 4 dana nisam mislio da bilo ko dolazi. Ovo je sad već druga priča. I dalje mislim da su mogli malo ranije da ovo sve završe...ali bolje ikad nego nikad.

        Šta mislite, da li ima veze i to što se Klopp požalio javno da neće nikoga da mu dovedu? To i dodatne povrede su verovatno donele prevagu.

        Eto Pixi, izgleda da ipak nisu pravili opravdanje za Kloppa što nije doveo igrača. Izgleda je Klopp zaista tako mislio. Da i tebi promenimo jednom mišljenje.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pogresno si me razumeo, ili si zaboravio. Napisao sam opravdanje za lose rezultate, znaci da su napravili pricu tako da se pritisak prebaci na rukovodstvo kluba, iako kao sto sam i mislio nema nista od te price koja je isla tada.

          Ko ce biti starteri sada na stoperu? Fabinho i Davies?
          Fabinho mora da igra na stoperu, plasim se da ako bi upario obojicu pridoslih igraca da bi se to zavrsilo neslavno.
          A sto se tice Kabaka ne ocekujem previse, i svidja mi se sto je na pozajmici.

          Last edited by Brian McShtull; 01-02-21, 18:06.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment


            • Ako se dobro sećam, priča je bila da je ono Kloppovo obraćanje i iznenađenje svih ljudi oko Kloppa što se niko ne dovodi ustvari samo opravdanje za loše rezultate. A sada vidimo da je Klopp stvarno hteo štopera, ili dva. I da je to jedini motiv svega toga. I da je ta njegova izjava + dodatne povrede, ubedilo vlasnike da dovedu nekoga. Tako bar ja vidim.

              Dobili smo dva štopera za 2.5 miliona, što je nenormalno dobar posao.

              Dejvis mi deluje kao štoper koji bi mogao odmah da uskoči, na kratke staze. A Kabak kao kvalitetniji štoper od Dejvisa, ali da mu treba malo privikavanja i adaptacije na ligu i samu Englesku. Ni ja ne vidim da će oba štopera da počinju zajedno. Ali verujem da će Kabak u nekom trenutku u skorijoj budućnosti da počinje većinu utakmica.

              Svakako, Wiliams je trenutno klasu ispod Kabaka. I taktički i fizički. Što se tiče većeg potencijala, to ne bih znao.

              Fabinjo će verovatno nastaviti da bude na štoperu kad se oporavi, ali to bi moglo uskoro da se promeni. Bar se nadam. Valjao bi nam na sredini.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Samo bih da kažem da zavidim navijačima Liverpula što je njihov klub uspeo da dovede 2 pristojna igrača za tako male pare. Kako je bolno navijati za klub koji je jednog Paulinja dovodio za 40m.

                Comment


                • Zola ja mislim da je ta prica izmisljena, i verujem da su jurili neko ozbiljnije ime. I da kako je vreme odmicalo to je sve bilo manje moguce, pa su se u zadnji cas okrenuli najpristupacnijim opcijama koje same po sebi nisu idealne ali u ovom momentu bilo koji stoper je za nas pojacanje, tako da ono verujem da ce svi biti zadovoljni.
                  Mali rizik, a dobili smo neke opcije pozadi. Ali iskreno mislim da se na leto ide po neko ozbiljno resenje.



                  Last edited by Brian McShtull; 02-02-21, 00:25.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Klopp on Kabak and Davies starting together tomorrow: "If they had to start together tomorrow, that would not be too cool. I think we will give them a few more days." #awlfc [lfc]
                    Očekivano, kao što smo pominjali. Sutra će početi možda jedan, a možda i nijedan. Ovo "još nekoliko dana" mi deluje kao da bi mogli već posle Sitija da počinju zajedno. I sviđa mi se komentar, jer bi Fabinjo mogao konačno na DM-a.

                    Klopp on VVD: "If we have space for Virgil on the Champions League list, he will be on the list. No doctor has told me there's a chance for Virgil to play again this season. I don't want to say it's impossible but it's not likely." #awlfc [lfc]
                    Toliko o VVD-u ove sezone. I bolje što se mene tiče. Radije bi da propusti celu sezonu, nego da se vrati ranije i obnovi povredu.


                    Drago mi je da je Minamino prešao u Svece. Dobar tim za njega. Ovde se defintiivno ne bi naigrao. A ko zna, možda proigra kod Ralfa, pa se vrati ovde sledeće sezone.

                    Što se tiče Matipa, baš mi krivo za povredu, ali nisam ni računao ozbiljno na njega ni pre povrede. Samo da se Fabinjo vrati što pre...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bez VVDa mi nemamo sanse za bilo kakav trofej ove sezone. Jedina nada je bila da se vrati za LS zavrsnicu, ovako propala sezona. Mada ja cisto sumnjam da je ovo realno stanje.
                      Cesto Klopp izjavljuje neke stvari da bi zastitio igrace i skinuo pritisak. Zamisli kada bi rekao ocekujemo da se vrati u aprilu npr.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ja ne bih voleo da se vrati VVD ove sezone. Radije bih da 100% bude spreman, i da ga ne vrate pre vremena. Posebno ovako ozbiljne povrede.

                        Skoro sam negde čitao da je česta greška što se ne daje dovoljno vremena igračima za oporavak kod ovakvih povreda.

                        Ne verujem da će Klopp bilo šta rizikovati. Da mu doktori kažu da postoji i 5% rizika, verovatno bi bilo dovoljno.

                        Što se tiče trofeja, izgubili smo 3 štopera na celu sezonu. Ne nadam se ničemu, prihvatam sve.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Po twiteru tračevi da se Alison povredio na treningu.

                          Jota počeo sa treningom. Ali ne sa timom, već tek ona prva faza. Svakako napredak.

                          Pišu da bi Dejvis mogao večeras da startuje. To echo piše...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment




                          • @JamesPearceLFC
                            : "[Alisson] woke up this morning feeling ill. The hope is that he will be back for Sunday. Kelleher has done well when he has played so it shouldn't hurt LFC too much on a night when they should dominate possession and territory." #awlfc [the athletic]
                            Nadam se da nije korona, već obična prehlada..
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Smesno je uopste stavljati Liverpul i titulu u istoj recenici trenutno. Iz aviona se vidi da ne mozemo prismrditi tituli, kao i da Siti osvaja ovo. To je prevelik roster kvalitetnih igraca u najboljim godinama sa vrhunskim trenerom.

                              Malo smo se (mi, navijaci) razmazili posle osvojene LS i PL, kao da nismo mogli da zamislimo da ce uslediti pad. Povrede se par bitnih igraca i prc. Pa nismo mi Real ili Barsa koji su godinama gradili tim sa superstarovima da bi zaredjali vise puta LS ili domace titule. Mi smo sa Arnoldom, Robertsonom, Hendersonom, Milnerom, Vajnaldumom, Matipom i Gomezom osvojili dve najvece titule u klupskom fudbalu.

                              Taj propast euforije o kojem se prica je nastao odmah posle matematicki obezbedjene titule 19/20 (a ne posle povrede VVD i ostalih), tu je krenula da se gubi zar i eksplozivnost igraca koja je i iz lose pripreme meca ranije izvlacila pozitivne rezultate. Od tada, do danas, nismo imali mec koji smo odigrali sampionskih 90 minuta, kao kad smo imali utakmice u kojima povedemo 1:0 i prelagano odrzimo prednost do kraja. Ni ne shvatamo koliko je neverovatno privesti takav mec kraju sa igracima poput Matipa, Wijnalduma, Hendersona tj igracima koji nisu imali iskustva u tim ulogama. To je bio period njihovog najboljeg fudbala i tome je dosao kraj. Vreme je za novu strukturu i za nove igrace koji ce pruziti svoji najbolji fudbal u zivotu.

                              Imamo bekove kojima tek sledi buducnost, napadace koji su u najboljim godinama, ali i veznjake koji su generalno limitirani igraci i koji su svoj potencijal dostigli u prosloj i pretprosloj sezoni sezoni. Ko moze ocekivati uspon u karijeri nasih veznjaka sem Fabinja? On je jedini koji moze pruziti jos.

                              Promena sredine terena zahteva ogromno vreme adaptacije, tako da ne ocekujem u skorije vreme ponovljenu sezonu iz 19/20. Naravno da cemo uz zdrave igrace biti konkurentni naredne sezone, ali ne ocekujem onakvu dominaciju kada iz lose igre standardno izvucemo bodove.

                              Thiago je veliko osvezenje i kreativnost koju nismo imali iz vezne linije, ali je njegov pojam o fudbalu daleko iznad Hendovog ili Ginijevog. Nisu oni kalibar koji bi mogli njega da isprate. Fabinjo mislim da jeste. Ne vidim kako mozemo resiti situaciju na sredini a da ne ulozimo veliki novac.

                              Comment


                              • Slažem se sa većinom što si napisao.

                                Dodao bih da mi imamo odlične veznjake. Problem je u tome što jedan od njih igra van pozicije celu sezonu, a drugi je povređen stalno.

                                Moja savršena sredina je Keita-Fabinjo-Thiago. Mislim da u toj sredini imamo sve što nam treba. Agilnost, prodornost, defanzivu, kreativnost. E sad, stoji da sa Hendersonom umesto Keite imamo to liderstvo na sredini. Tako da...Hendo-Fabinjo-Thiago je isto super sredina.

                                Mislim da je ovo sad poslednja šansa za Keitu. Klopp mu je dao vremena da se skroz oporavi. Ako ne izdrži do kraja sezone bez povrede, ne verujem da će ostati u Liverpulu u bliskoj budućnosti.

                                Što se tiče Thiaga, samo mu treba još malo vremena da se navikne na tim. Ne pomaže ni to što ne možemo jednu te istu trojku da držimo na sredini celu sezonu, već stalno seckamo. I dalje ne razumem kako ljudi mogu da sude igračima koji tek stignu u klub i odigraju malo utakmica. On još uvek nema 10 utakmica u našem dresu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X