Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da odredjen broj igraca mora biti u protokolu, a s obzirom da je ogranicen broj igraca koji su registrovani za LS. Ne verujem da je Klopp imao mnogo opcija, svakako bice revijalan mec.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Stavi onda Fabinja na klupu, nek igra mali Koumetio. To ti je najvažniji igrač u naredne 3 sedmice.

      Gledaj ovo...

      22.11 - 90 min protiv Lestera
      25.11 - 30 min protiv Atalante
      28.11 - 90 min protiv Brajtona
      01.12 - 90 min protiv Ajaxa
      06.12 - 90 min protiv Vulvsa

      To je mnogo utakmica. Zar nije logično da ti ostane na klupi na ovakvoj utakmici? Ne razumem stvarno.

      Ako neko ima link za tekmu, nek pošalje na pm. Gledaću tekmu i jedno šta ću pratiti je da se neko ne povredi...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Salah igrao 98 minuta protiv Mitljanda u najnebitnijoj utakmici ikad. Ja to stvarno ne razumem.

          Fulam - nedelja, Spursi - sreda, Palas - subota. I trebaće ti Salah za sve 3 tekme. Umesto da mu daš odmor pred taj period, on ti igra 98 minuta.

          Alison se vratio. Verovatno će braniti sutra. Ox sve bliži povratku. Možda čak bude i na klupi. Ostalo sve isto što se tiče povreda.

          Što se tiče odbrane, neam pojma ko će igrati. Sredina verovatno Hendo-Gini-Jones, napad standardna trojka.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jeste da sam doveo Salaha u fantaziju za ovo kolo , ali da je neophodan Liverpulu protiv Fulama, bas i nije. Ocekujem da udje sa klupe, moze Origi da dobije sansu ako je Zota povredjen.

            Mislim da postoji neko pravilo u LS da ne mozes da igras mec sa svim rezervistima ili tako nesto. Kako god bilo, stvarno nejasno zasto Klop nije odmorio Salaha.

            Comment


            • Da je zdrav Jota, ne bi bio neophodan. Ali sa povređenim Šaćirijem i Jotom, imaš samo Origija, koji je totalno van forme. Nije to onaj Origi od pre. Raspada se, a i očekivano kad igra na kašičicu. I pre je retko igrao, ali dolaskom Jote, još je ređe na terenu.

              Još na to, ni Mane ni Firmino ne briljiraju. Jedini duo koji postiže trenutno golove u Liverpulu su Jota i Salah. A i Fulam igra malo bolje u poslednje vreme. Defanzivno su bolji nego što su bili. Neće se Liverpul ovde prošetati tako lako...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Van forme je Origi jer nema nacin da udje u formu ako ne dobija priliku. Gde ces bolje prilike nego da startujes protiv Fulama ove sezone. A treba mu dati sansu kada je vec tu, dao je ogroman doprinos u osvanju LS. Isto treba dati priliku i Maneu i Firminu da povrate formu i samopouzdanje bez Salaha koji je veliki potrosac lopti kada igra. Uostalom, ako ne ide, moze Salah uvek da udje u nekom 60. minutu. Ja bih bar tako uradio na Klopovom mestu.

                Fulam je imao dobru partiju protiv Lestera jer su se organizovano zatvorili, a Lester ima problem protiv svakog protivnika koji se tako zatvori, najverovatnije zbog formacije koju Brendan forsira. Protiv Sitija su rutinski gubili 2:0 na poluvremenu, a primili bi jos bar toliko da Siti nije spustio gas u drugom poluvremu.

                Comment


                • Teško da će je i dobiti. On je na izlaznim vratima. Možda već u januaru. Zavisi od Jotine povrede. Ne kažem da je nemoguće da će početi, ali ove sezone je pao kao ne znam ni ja koji izbor. Trojka napred, pa Jota, pa Saćiri, pa Minamino, pa Origi. Pre će Klopp izvesti Mane-Firmino-Minamino.

                  Logično deluje da odmori Salaha posle cele tekme u sredu, ali ipak mislim da će početi. Može da ga izvede do 60og ako bude dobar rezultat. Pogotovo što je ušao u formu.

                  Što se tiče Firmina i Manea, oni nemaju problem sa Salahom kao potrošačem lopti. Mane ima svaku utakmicu po 2 zicera, nego ih jednostavno maši. Ali to će se promeniti, čak možda i ovo kolo. Tako da je možda bolje da si kupio Manea u fantaziju. Čak mislim i da Mane ima više šuteva od Salaha.
                  A Firmino ima drugačiju ulogu u timu. Njega ne guši Salah, nego Klopp. Ali dobro, podredio se totalno timu. I on je vala svašta promašio.

                  Još bolje onda. Nek Salah da 2 do poluvremena, i nek ga izvede. Meni je i kapiten na fantaziju.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zato ti i navijas da igra Salah od starta, jer ti je kapiten u fantaziju . Salaha sam doveo pre utakmice u LS. Da sam znao da ce igrati 90 minuta na nebitnoj utakmici, sigurno ne bih dao dva transfera da mi bude u timu za Fulam

                    Comment


                    • Zato navijaj i ti, kakav Origi.

                      Salah i penal za Liverpul u prvom poluvremenu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Šuška se po twiteru da će Jota biti 2 meseca van terena.

                        Šta je bre ovo sa ovom sezonom i povredama...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Očekivana postava, bez iznenađenja.


                          Diogo Jota complained of discomfort following Wednesday’s Champions League dead rubber against Midtjylland. A scan subsequently revealed ligament damage and Jota isn’t expected to play again before February. #awlfc [
                          @JamesPearceLFC
                          Ode Jota do februara...

                          Naby Keita has another fitness issue. #awlfc
                          @dmlynch
                          Staridz 2.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Taman da se vrati zajedno sa Virgilom za LS.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • E da, i Tsimikas ode na 2 meseca. Nema rotacije za Robertsona. Da ako se Milner uskoro vrati...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Lajpcig u LŠ-u. Prva utakmica u gostima. Šta znam, moglo je i bolje. Gladbah ili Lacio bi nam legao odlično. Ovako, zaebana ekipica, top trener.

                                Inače, da ne bude da možemo jednu tekmu bez povrede. Matip povredio leđa protiv Fulama. Neizvestan za sredu protiv Spursa. I tako ostadosmo i bez ijednog zvaničnog štopera u timu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X