Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Keita...

    Moram priznati da sam iznenađen što Klopp nije izveo njegovu dosadnu trojku na sredini. Ovo je isti tim kao protiv Porta. Dobro smo delovali na toj tekmi, ali smo bili i otvoreni pozadi. Moglo bi da bude golova ovde.

    3-1, 3-2 ili 2-2.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Strah me samo da ne siluju Arnolda...

      Ostalo super.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Strah me samo da ne siluju Arnolda...

        Ostalo super.
        E da, Azar igra lažnu devetku. Biće tu rotiranja pozicija, ali svakako bolje nego da igra samo na Arnoldovoj strani.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Jao kakav gol Moa, au brate mili. Nisam gledao meč, kasnije gledao reprizu, ide se do kraja izgleda. Sve je na nama, jer sam ubeđen da City mora da kiksne bar jednu od one dve tekme, ako zaista dobiju obe plus Spurse u LŠ onda stvarno zaslužuju da uzmu sve. Mo ušao u formu, ne zbog golova, nego zbog same igre u polju u odnosu na prošli mesec gde je bio baš beskoristan. A i Hendo se podmladio, fala bogu pa je Klopp uvideo da on ne može sa svojim tehničkim mogućnostima da igra modernog DLP zadnjeg veznog.

          Inače uveliko se šuška da će LFC potpisati ugovor sa Nikeom. New Balance će navodno imati first refusal, ali čisto sumnjam da mogu iskeširati koliko i Nike.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Eh kad bi se vratili na Adidas....ubedljivo najlepsi dresovi...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Jao kakav gol Moa, au brate mili. Nisam gledao meč, kasnije gledao reprizu, ide se do kraja izgleda. Sve je na nama, jer sam ubeđen da City mora da kiksne bar jednu od one dve tekme, ako zaista dobiju obe plus Spurse u LŠ onda stvarno zaslužuju da uzmu sve. Mo ušao u formu, ne zbog golova, nego zbog same igre u polju u odnosu na prošli mesec gde je bio baš beskoristan. A i Hendo se podmladio, fala bogu pa je Klopp uvideo da on ne može sa svojim tehničkim mogućnostima da igra modernog DLP zadnjeg veznog.

              Inače uveliko se šuška da će LFC potpisati ugovor sa Nikeom. New Balance će navodno imati first refusal, ali čisto sumnjam da mogu iskeširati koliko i Nike.
              Primetio sam da ne siluje više dribling kroz dvojicu i šut. Igra dosta racionalnije. Toliko je jurio taj gol da je šutao kroz igrače, i to u situacijama kad je imao slobodne saigrače. Primećuje se kod njega da igra rasterećenije. A takav Salah je najopasniji. Samo neka nastavi. Ako hvata formu za završnicu PL-a i LŠ-a, onda ne može bolje od toga.

              Samo neka ostavi Henda na b2b i to je to. Tek sad ponovo shvatam da Henderson ustvari ima sasvim solidan pas u prostor kad ima dovoljno slobode u igri. I kretnja mu je dobra. Oseća prostor. Plus na sve to se doda njegova stamina i work rate i idealno.
              Može se reći da se Fabinjo 100% uklopio i adaptirao na PL. Juče nekoliko brutalno dobrih startova na Azaru. Bolje oseća saigrače i prostor.

              I Keita mi deluje da konačno pronalazi formu. Ne mogu da kažem da je "kliknuo" 100%, ali mnogo bolje igra nego pre. Ova dva gola su mu mnogo značila. Meni je sve jasno kad je u ovakvoj utakmici Klopp raskinuo taj trio na sredini koji je praktikovao cele sezone protiv većih...Milner-Henderson-Gini.

              Mislim da svakako dobijamo sve 4 naredne tekme, i navija se za Spurse i Junajted u naredna dva kola. Neka otkinu nešto i uzimamo.

              Slažem se sa Zvezdom oko Adidasa. Njihovi dresovi su bruka. Ali realno, koga briga ako Nike dođe sa masnim paricama, sa kojima ćemo da kupujemo igrače.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kako je Fabinjo spretan sa onim krakatim nogama, uzima lopte s ledja, odlicne startove pravi, dobro drzi loptu i dobro salje. Postao je nezamenjiv, odavno nismo imali tako dobrog DM-a.

                Mane puca od samopouzdanja, fizicki nikad spremniji. Prvim korakom i sprintom izbacuje svakog.

                Salah se vraca kad je najpotrebnije. Posle onog 50. gola rasterecenije donosi odluke, bezveze je sto je uopste imao pritisak oko tog gola ali dobro je videti ga opet u najboljem izdanju.

                Strahovao sam za Arnolda pre meca ali je sasvim solidno odigrao, nije se ufonjao ni jednom.

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Zar nisu navijaci Liverpula stoka kako sad ovo odjednom?

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Da ne navija ovaj de Ligt slucajno,za LFC, ima li neku prababu, tetku, strinu iz engleske, moze li ga Virgil nekako namamiti, bilo sta...zamisljam kakav bi to tandem bio...sunce ti...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Da ne navija ovaj de Ligt slucajno,za LFC, ima li neku prababu, tetku, strinu iz engleske, moze li ga Virgil nekako namamiti, bilo sta...zamisljam kakav bi to tandem bio...sunce ti...
                          Barsa nažalost. On je njihov igrač.

                          Tandem iz repke. Kud ćeš bolje. Već igraju zajedno. Ne bi im trebalo nikakvo privikavanje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Daj Barsi Lovrena da zavalimo nekako...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Neće niko ludaka koji ima 110k sedmično.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma ja bih prihvatio i pola plate da mu placamo...samo nek ide al ne vredi, gotive ga i Klop i Salah...

                                Salu na stranu, ne bi mene iznenadilo da mi napadnemo ovo klince...posebno ako se otvore karte kako prizeljkujemo u narednom periodu...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 16-04-19, 22:28.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X