Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Ma da to i ja isto mislim, lepo je dobiti Barsu 4:0, ali top4 je nemoguca misija nazalost i ove sezone, bar cemo gledati zanimljiv i brz fudbal.

    Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
    Sto ja bas mislim da smo mi iznenadjenje sezone.

    U Junajtedu je previse prepotencije, oni ce imati problema. Celzi mislim da i ne posjeduje previse kvaliteta, Arsenal je ozbiljan ali Wenger.. Ostane Siti kao prvi favorit. Top cetiri je meni realan, a ako se pobijemo i za titulu necu biti iznenadjen.
    Last edited by Velikiajnstajn; 09-08-16, 21:39.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Samo uporedi kljucne pozicije sa timovima koje si nabrojao.
      Celsi-Tibo, Zuma, Kante, Azar, Costa/Michy
      Junjated-DDG, Chris, Pogba, Marsijal, Ibra
      Arsenal-Czech, Kos, Xhaka, Ozil, Giroud
      Siti-Hart, Kompany, Gundo, KDB, Aguero
      Liverpul-Migs, Lovren, Henderson, Mane, Origi

      Ako mislis da mozemo ispred bilo kog od ova 4 tima, onda si stvarno veliki optimista, mozda da promenis nik u Kloptimistic.
      Salu na stranu, realno je da budemo peti/sesti, sve preko toga je veliki uspeh.


      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      Last edited by Brian McShtull; 10-08-16, 10:30.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Kada tako postaviš stvari, crno nam se pise.

        Medjutim ja se prvenstveno uzdam u Klopa, kojem je trenerski egal jedino Guardiola. A onda, fale nama tu na kljucnim pozicijama, Coutinho, Firminho pa i Dani.

        Junajted je mislim i sigurno na kraju iza Liverpula. Nije sve u imenima. Previse je tu teskih karaktera da bi to sve glatko proslo, plus kompleksas na klupi. Ne mogu svi u prvi plan. Vejn je kod njih itekako zreo za klupe, sa njim na terenu toliko gube, a ne mogu ga skloniti iz ekipe. Tu mi kreativno izlazimo ispred njih sa Kutinjom i Firminjom. Slobodno mogu da kazem da ce zdrav Daniel vise doprinjeti od Ibrahimovica. Oni bi mogli jedino biti opasni ako Runi ispadne iz ekipe. Martial na krilu takodjer problem za njih, bolje bi bilo da su pokusali da dozovu Depaya.

        Siti je opasan, kreativan, s njima cemo tesko izaci na kraj. Tu imamo prednost na desnom beku.
        Vjerujem da su oni na kraju sampioni, osim ako ne zapadnu u duzu krizu rezultata koju bi mi mogli da iskoristimo.

        Celzi je precijenjen, a i trebaće vremena da Konte sprovede svoje u dijelo. Kanteu uopste ne bih dao da igra pored Fabregasa i Matica, a ti si ga naveo medju kljucne. U napadu ovo Costa/Batu nesto, mislim vrlo sterilno. Ako im Eden ne bude na nivou mogu se slikati, ili misle sa Willianom i Oscarom do titule?

        Ostaje Arsenal bez stopera, koji je prema naprijed fantastican, ali sa Wengerom na klupi oni ne brinu.

        Siti ili Liverpool.
        Last edited by Velikiajnstajn; 10-08-16, 09:46.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Liverpool are set to sign former Barcelona left-back Juanma following a successful trial. #lfc (Neil Jones - Echo)
          Who ?

          Pise BILD kako Dahoud ima klauzulu 10m evra sledece leto i da bi zbog toga mogao da ode ovo leto, tj da ga kesira Gladbach posto navodno ne zeli nov ugovor, ali sve je to ubrzo demantovao njegov agent sto je preneo Guardian. Takodje rekose da su oni vec odbili 40m ponudu od PSG.
          Tanka prica da ga dovedemo i sledece leto bojim se.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment




          • sigpic

            Comment


            • Kristof Terreur ‏@HLNinEngeland 3h3 hours ago
              Christian Benteke is still in Liverpool waiting for a final agreement between Palace & #LFC. #LFC #CPFC
              Ae zavrsavajte ovo vise.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • 30ak miliona za njega, i ja sam hepi...

                Mislim da ćemo sa tih 30ak preći u + što se tiče transfer balansa...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Moreno

                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    Moreno
                    Spoiler


                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • nemojte vise da kacite te slike igraca ogadice mi se liverpool..prvo firmino sad ovaj pederko moreno
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Pa pola fudbalera se ovako oblaci, nista novo, meni je ubedljivo najjaci Depay, on mi je kao pokretni cirkus, ali ni ovi nasi nisu nista bolji...svakako ako nemate sta pametno da postavljate manite se ovih gluposti, ionako ce uskoro da ode iz Liverpula...

                        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by miha92 View Post
                          nemojte vise da kacite te slike igraca ogadice mi se liverpool..prvo firmino sad ovaj pederko moreno
                          Ironija da ovo pise lik koji ima Messija na avataru
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            meni je ubedljivo najjaci Depay
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Ironija da ovo pise lik koji ima Messija na avataru
                                mesijeva frizura mnogo manje bode oci od onog trandza stajlinga firmina
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X