Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2020/21(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva golcina levom KDB
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Joj golmane šta uradi, pokloni gol Realu.

      Comment


      • Poklon gol, steta. Djelovala je Atalanta jako dobro.

        Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

        Comment


        • 2:0 za Real.

          Ovaj put su na sredini terena napravili užasnu grešku igrači Atalante.

          Poklonili im golove.

          To bi bilo to.

          Comment


          • Italijani po drugi put u poslednjih 5 sezona ostaju bez predstavnika vec nakon 1/8 Finala. Mada nisam ni siguran koliko je bilo za ocekivati da Lazio i Atalanta urade nesto vise.

            Poslednji put kad se to desilo Real je osvojio trofej.

            Comment


            • Osmina finala nikakva.

              Valjda će večeras biti zanimljiva utakmica Čelzi - Atletiko.

              Comment


              • Cini se da je Atletico ovde ozbiljno ostecen za penal i igraca vise.

                Comment


                • Dva potencijalna penala za Atletiko i ni jedna situacija se ne gleda.

                  Ja stvarno više ne razumem čemu VAR služi.

                  Comment


                  • Bilo je kontakta i gledajući od uvođenja VAR-a kakve penale su svirali, mogao je i sada sudija dosuditi penal.

                    Inače, ja ne bih za ovako nešto nikada svirao penal. Tu bi trebalo promeniti pravila i da se ne svira penal za svaki kontakt pa i igranje rukom.

                    Comment


                    • Fudbalski kontakt telom ne treba svirati, ovde je radila ruka sto je u svakoj opciji protiv pravila.

                      Comment


                      • Rekao bih da nije penal, iako je Azpilicueta postupio bas neoprezno. Ovo bi trenutno u La Ligi vjerovatno bio penal jer mnoge sudije ne gledaju intenzitet kontakta vec gledaju najvise pokret tijela itd.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Fudbalski kontakt telom ne treba svirati, ovde je radila ruka sto je u svakoj opciji protiv pravila.
                          Ja zato i pišem da bi neka pravila trebalo promeniti.

                          Sve zavisi i kakav je kontakt rukom, za neki blagi dodir ne treba svirati penal.

                          Comment


                          • Evo gola za Čelzi.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Ja zato i pišem da bi neka pravila trebalo promeniti.

                              Sve zavisi i kakav je kontakt rukom, za neki blagi dodir ne treba svirati penal.
                              Razumeo sam te, meni je svaki kontakt i namerno omatanje rukom, pa cak i najmanje, prekrsaj. Neki put je i minimalan kontakt dovoljan da napadac izgubi balans.

                              U ovom slucaju je namera Azpilicuete bila ocigledna, sto je po mom misljenju dovoljno za kaznu.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Bilo je kontakta i gledajući od uvođenja VAR-a kakve penale su svirali, mogao je i sada sudija dosuditi penal.

                                Inače, ja ne bih za ovako nešto nikada svirao penal. Tu bi trebalo promeniti pravila i da se ne svira penal za svaki kontakt pa i igranje rukom.
                                Šta traži ruka poslednjeg čoveka oko stomaka napadača koji je ispred golmana???

                                Još je tome prethodilo pogrešno dodavanje.

                                Ali da se ovo ni ne gleda, stvarno skandal.

                                Jebo ovaj fudbal više, uvedu tehnologiju i onda je ne koriste.

                                Važno je da debili izvlače linije kod ofsajda.

                                Comment

                                Working...
                                X