Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2020/21(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sraman nastup PSG, bas bi volio da Barsa ode na pol sa vodjstvom
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Jota mogao 4 komada da postigne
      Kako cemo da ispadnemo na kraju, bice veselo...
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • E moj Mesi, promaši penal.

        Comment


        • Pa promašen penaltik.

          Tačnije Navas ga ukrotio.

          Comment


          • Steta, zasluzila Barca da ode na poluvrijeme sa prednosti po prikazanoj igri u prvom poluvremenu. Puno sansi i uopste cijela igra Barce je bila bolja u odnosu na PSG u prvom poluvremenu.

            Comment


            • Ciste sanse mase igraci Liverpoola.

              Comment


              • Sto bi Mile Kekin rekao, ko kome gura u svetu glamura.

                Comment


                • Bolja Barsa al jbg, zeznuli se oni u prvoj utakmici.

                  Sad je kasno.

                  Comment


                  • E Ole, Ole ko je prosao iz te grupe[emoji2357][emoji2357][emoji2357]
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Nije toliko bitno što Barsa nije prošla i što je mesi promašio penal, Barsa je odigrala jako dobro, pogotovo prvo poluvreme. Za mene najveći barsin problem su slabe tačke u špicu, pre svega Dembele a onda i Grizman...Koliko je Dembele imao izgubljenih lopti bez faula i pogrešnih dodavanja, neka izbroji neko. A o traljavim šutevima i frljokama preko gola, i to iz izglednih pozicija, da ne spominjem. Ovo su prave utakmice gde se neko vine u nebesa, al Dembele nije taj. Za Barsinog špica nije dovoljno da ima brzinu i da pređe neku kilometražu... on je potpuno nedograđen fudbaler, propala investicija. Pa kad će se proslaviti, ako ne u ovakvim utakmicama. Bilo bi zanimljiva priča da se Fati nije povredio, možda je on baš taj špic koji nedostaje u barsi, jer Grizman, Dembele, Bratvajt i Trinkao nisu za jaku barsu.
                      mesi je opet bio na svom nivou, a perfektan je bio i Frenki De Jong, ma, maestralan igrač! I Buskets je bio ok, i pedri...odbrana sasvim pristojna, al špic

                      Comment


                      • Dembeleu je najveca mana taj sut, jako nekontrolisano, daleko od gola posalje loptu iz odlicnih sansi. Ja sam pretpostavio i prije pocetka utakmice da bi Barca mogla jako dobro odigrati i da ce puno sansi kreirati ali da se iste nece iskoristiti zbog slabe realizacije Griezmanna i Dembelea. Mada, cini mi se da je Dembele nekako bio uvijek najblize golu jer je Griezmann dosta defanzivno radio i ucestvovao u build up igri.

                        De Jongu vise odgovara kada igra defanzivnije a i za citav tim Barce je to puno bolje, to je pozicija koju je najvise u Ajaxu igrao.

                        Comment


                        • Mašala, Milan ga tutnuo Mančesteru.

                          Comment


                          • Cuvena odbrana Utd[emoji123][emoji123][emoji123]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Vise srece no pameti al ajde
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ipak nije gol.

                                Comment

                                Working...
                                X