Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • A jest covek izdominirao sinoc...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nesto malo o Nejmaru...

      Since 2009, the 21-year-old has played 277 games for both Santos and Brazil and has required close medical supervision to reduce the risk of injury following the physical demands of regular competition.

      However, this has not stopped him developing into an explosive athlete - his top speed in a sprint in the recent Paulista game against Sao Paulo was recorded at 34.7 km/h.

      In comparison, the fastest recorded top speed for a footballer in a major league was set by Cristiano Ronaldo in 2011 when he reached an astonishing 39.2km/h. Thierry Henry set the second fastest, a fraction slower at 39.2km/h, in 1998 and Arjen Robben clocked 37.8km/h 2012.

      100m world record-holder Usain Bolt's record top speed for a human is around 44 km/h.

      Comment


      • "Da li je Napoli moja budućnost? Napoli je moja sadašnjost. Niko ne može vidjeti budućnost, a mogu vam samo kazati da sam trenutno sretan. Real Madrid je dječački san, to je normalno. Ponosan sam na Napoli, ali lijepo je sanjati i kada ste odrasla osoba". izjavio je 26-godišnji napadač za Corriere del Mezzogiorno.
        Hajde Florentino uozbilji se...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Gde god da ode ima da razbija protivnicke odbrane.

          Ako vam dodje, opet Benz klupa. Valjda mu dosta toga i ode naredne sezone.

          Pa vise ja prizivam njegov odlazak, nego Indijanac kisu

          Comment


          • Premocan je Benz kao individualac,ali je ova formacija smrt za njega...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Tesko se snaci kad igra sam u napadu, tj u formaciji 4-3-3(4-2-3-1) igraju obicno 2 krila koji imaju loptu mnogo vise u nogama od njega. Da ti pohvalim miljenika, Higuain ima bolje kretanje i postavljanje i zato mu vise lezi ova formacija Reala.

              Comment


              • Benzema je meni uvijek djelovao kao neko kome je potreban drug u napadu,ali je prosle sezone dao 32 gola pa me je malo zbunio.Ove sezone je bas podbacio,"slabasnih" 20 golova...ali generalno i ovaj Real je losiji od onog proslosezonskog

                Ako bi dosao Ancelotti mozda vidimo neke promjene u formaciji koje bi njega mogle staviti u jedan krupniji plan,preveliki je znalac stvarno ali da bi igrao sam u spicu potrebne su malo bolje kretnje u kaznenom i malo bolja zavrsnica.To ga jebe i u reprezentaciji gdje igra bas lose

                Ubijedjen sam npr da bi dominirao u Liverpoolu(u onoj njihovoj formaciji) kao i da igra u Juventusu,ali ne glavnog napadaca nego iza njega
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Benzema je meni uvijek djelovao kao neko kome je potreban drug u napadu,ali je prosle sezone dao 32 gola pa me je malo zbunio.Ove sezone je bas podbacio,"slabasnih" 20 golova...ali generalno i ovaj Real je losiji od onog proslosezonskog

                  Ako bi dosao Ancelotti mozda vidimo neke promjene u formaciji koje bi njega mogle staviti u jedan krupniji plan,preveliki je znalac stvarno ali da bi igrao sam u spicu potrebne su malo bolje kretnje u kaznenom i malo bolja zavrsnica.To ga jebe i u reprezentaciji gdje igra bas lose

                  Ubijedjen sam npr da bi dominirao u Liverpoolu(u onoj njihovoj formaciji) kao i da igra u Juventusu,ali ne glavnog napadaca nego iza njega
                  Pa nama to ocajnicki treba I zato toliko kukakam za njim.

                  Ali tesko da cu ga ikada videti u Juventusovom dresu, necu ja docekat takav kalibar u Juventusu

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Pa nama to ocajnicki treba I zato toliko kukakam za njim.

                    Ali tesko da cu ga ikada videti u Juventusovom dresu, necu ja docekat takav kalibar u Juventusu
                    Dolazi jos veci kalibar,mojne da se sekiras
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Zamisli da ih imamo obojcu, vi cete ionako da dovede zamenu kao od sale Benz malo povuceniji, a Gonazlo isturen. Pusti snovi...

                      Ima da pevam ako makar Jovetica dovedemo. Ko zna kad cemo opet ona stara "finansijska" sila i da iskesiramo za igrace koji su nam neophodni za najvece uspehe.

                      Comment


                      • Leo Baptistao iz Raya u Atletico Madrid.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Reko' ja to jos u januaru, kaparisao ga Atletico odavno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma dobro znalo se to odavno al' eto sad je i zvanicno.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Reko' ja to jos u januaru, kaparisao ga Atletico odavno...
                              Fresko #ITK .
                              sigpic

                              Comment


                              • Blanc izgleda novi trener Sociedad-a.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X