Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam skoro cijelu utakmicu...kakav go majstora ne mogu da vjerujem,ludilo znaci i skoro sam siguran da je on taj koji ostaje,cak je i namjestio go CR-u kasnije,Pipita mocni

    Ozil se sprdao,a Benzema standardno los...CR da je dodao par lopti mogli su da zabiju i 7,8 komada

    Inace izgleda da svi putevi Buraka Yilmaza vode u Atletico Madrid jer je interesovanje obostrano...eventualno u tandemu sa Diego Costom ce zlo da cini ako se to desi,mozda u takvoj formaciji moze da zabije i vise od Radamela ubice,ali samo mozda

    Prikladniju zamjernu sigurno nece naci...
    Last edited by AK47; 06-04-13, 21:27.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dominacija Cesca i Alexisa , pred PSG , moze moze ..

      Samo ovako i u srijedu ako Bog da
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Inace izgleda da svi putevi Buraka Yilmaza vode u Atletico Madrid jer je interesovanje obostrano...eventualno u tandemu sa Diego Costom ce zlo da cini ako se to desi,mozda u takvoj formaciji moze da zabije i vise od Radamela ubice,ali samo mozda

        Prikladniju zamjernu sigurno nece naci...
        Mislis da ne dolazi kao pojacanje, vec zamena za Radamela mocnog ??? Moze biti, mada meni ce licno biti zao ako Falcao sada ode iz Atletica i ne okusa se u LS sa njima, a i ne znam gde bi otisao i ko bi ga platio. Celsi i City su opcija, s tim da se oni interesuju i za Kavanija, nisam pametan nikako. Mogao bi Burak i kao poluspic da igra(ne znam koliko je pametno, ali tehnicki mislim da moze to odraditi), da upadne u rolu Coste, a da Diego igra kao krilo, koliko sam ga gledao, pokriva covek sve zive pozicije, on i Arda, masine za asistencije. Jos dolazi Leo Baptistao, ma milina.

        Diego Costa mi se sve vise dopada kao igrac iz utakmice u utakmicu, veliki radnik pre svega, mnogo odradjuje posla, nije nesto preterano atraktivan za Brazilca, ali radi bitan posao, idealan igrac za poluspica i igraca koji ce biti iza glavnog napadaca.

        Dale, pa nije PSG Mallorca...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma nek oni prenesu igru , njih dvojica , ne trazim 5 , nek daju po jedan , na to sam mislio

          Vaznije i od rezultata , i od PSG-a . . :



          Last edited by Dale; 07-04-13, 09:23.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Mislis da ne dolazi kao pojacanje, vec zamena za Radamela mocnog ??? Moze biti, mada meni ce licno biti zao ako Falcao sada ode iz Atletica i ne okusa se u LS sa njima, a i ne znam gde bi otisao i ko bi ga platio. Celsi i City su opcija, s tim da se oni interesuju i za Kavanija, nisam pametan nikako. Mogao bi Burak i kao poluspic da igra(ne znam koliko je pametno, ali tehnicki mislim da moze to odraditi), da upadne u rolu Coste, a da Diego igra kao krilo, koliko sam ga gledao, pokriva covek sve zive pozicije, on i Arda, masine za asistencije. Jos dolazi Leo Baptistao, ma milina.

            Diego Costa mi se sve vise dopada kao igrac iz utakmice u utakmicu, veliki radnik pre svega, mnogo odradjuje posla, nije nesto preterano atraktivan za Brazilca, ali radi bitan posao, idealan igrac za poluspica i igraca koji ce biti iza glavnog napadaca.

            Dale, pa nije PSG Mallorca...
            Diego Costa masina...

            Iskreno mislim da ode Radamel,a ako ce im doci Burak i jos za te pare koje ostanu jedan kvalitetan i kreativan veznjak ne znam gdje im je kraj vjeruj mi.Ja mislim da ce tako i biti

            Costa i Burak u napadu ti je zlo u najavi,Falcao mi je nekako bolji kad igra gore sam,Yilmaz je drugaciji;)
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Mozda se vrati Diego iz Wolfsburg, sto bi i za njega bilo bolje. Mogu pokusati dovesti i Benata koji sigurno zeli napredak u karijeri, a ostankom u Betisu to sigurno nece postici.

              Comment


              • Xabi Alonso za Pipitu i evo

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pominjao se Benat pre, mislim da covek sto pre mora otici iz Betisa, ako zeli trofeje, a takav igrac definitivno ima kvalitete za mnogo jaci tim.

                  Ne znam Akane sta da ti kazem sto se tice Radamela. On ako ode, Atletico ce profitirati visestruko, za te pare koje dobiju mogu ceo tim izgraditi za celu sezonu, a kapiram da ni Burak ne bi kostao vise od 15m, ne bi smeo, e sad ko zna...
                  Falcao jeste bolji kada je usamljen u napadu, u nekoj 4-2-3-1 formaciji, ili 4-3-3, ili 4-5-1. Ne voli on mnogo da kombinuje, takav igrac. Ali Burak daleko bolji napadac za saradnju, videli smo kako on i Drogba saradjuju, nema zime iako su dva klasicna napadaca u pitanju.

                  Ja se iskreno nadam da nece otici Falcao, bice mi zao jbg... City ili Chelsea destinacija jedina moguca...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Guillem Balague ‏@GuillemBalague 3m
                    latest on Messi> Doctors told him to rest for 2 weeks. Thinking (now) is to leave him on the bench and only use him in an emergency vs PSG
                    Evo za Messija... Dakle preporucen mu je odmor, ali ne mora da znaci da ga nece biti protiv PSG, sad ko zna...;)
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Falcao: Only Rennes' Pitroipa (98) has lost the ball due to a poor 1st touch more times than Falcao (81) in Europe's top 5 leagues this term.
                      Zanimljivo.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment



                      • Veceras derbi Andaluzije. S obzirom kakav je rivalitet u pitanju i tenzije na mecu, preporucujem da se isprati kako valja. Cini mi se najintenzivniji derbi u Spaniji.



                        Ovo je 116. derbi Andaluzije(85. u Primeri), Sevilla ima 56 pobeda, Betis ima 35 pobeda, a 24 tekme zavrsene bez pobednika. Jesenas je bilo 5-1 za Sevillu. Zanimljivo da je od tog meca, Sevilla od 12 meceva u gostima izgubila 10 i dva puta igrala nereseno. Desetorica stručnjaka su kroz istoriju sedeli na obe seviljske klupe, najpriznatiji među njima svakako su Luis Aragones i Huande Ramos. Međutim, sada su svi pogledi upereni u Pepa Mela i Unaja Emerija i dvojicu najboljih španskih golgetera – Alvara Negreda (Sevilja, 15 golova) i Rubena Kastra (Betis, 14 golova).

                        I jedni i drugi imaju na raspolaganju najjace timove, tako da se treba ispostovati ovaj mec..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Prosli put je bila odlicna utakmica. Sevilla u prvim minutama na brzinu natrpala Betis, pisao sam pred prvu utakmicu ova dva kluba o njihovom rivalstvu i koliko je to zaista velika utakmica, jedna od vecih u Europi. Malo je ovakvih gradski derbija.

                          http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post897858

                          Comment


                          • Ludilo na Sevillskom derbiju sjeva sa svih strana sad za sad vodi Sevilla 1:0 golom Rakitica.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Betis - Rakitic Ivan 0:2.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Uvijek mi je bio najbolji igrac u Hrvatskoj,budaletina ali zna posao kako treba...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X