Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne mogu da vjerujem kakva se ovdje rasprava vodi, bgm ponašate se kao neka mala djeca u predškolskom

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Eh, kad bi svi tako menjali timove.. ne razumem te ni malo. Barselona je cak zakasnila jednu godinu sa prodajom Dinha, umesto 100m, dobili su 20m, nisu oni nikog oterali, zasto bi drzao igraca koji je izgubio nivo koji je nekada imao? Kad je Real mogao da "otera" Raula i Juventus Del Piera, ne znam sta te toliko razbesnilo u prodaji Ronaldinha, koji je ostavio veliki trag u Barseloni, ali ni blizu kao ova dvojica u njihovim klubovima. Nista strasno oni tu nisu uradili.



      Zanima me od kad ja navijam za Barselonu? Vidim, par vas ima te informacije.
      Nije Juventus oterao Del Piera, odkud ti to jbt. Pa covek ima 38 godina, bolje i za njega da zavrsi karijeru ili da ode u neku ligu koja je manje zahtevna. Nego da sedi na klupi dok igra neki Matri ili Quagliarella.

      Ronaldinho je prodat, zato sto je ovaj postao previse neprofesionalan. Covek je pola treninga propustio u sezoni 2007/2008, udebljao se, izgubio formu... tipican Brazilac koji ima 5 fantasticnih sezona i onda se preda diskotekama i kurvama.

      Raul ce uvek imati mesto u Realu kad zavrsi karijeru, bila je prevelika konkurencija u napadu kad je on otisao. Nije takva legenda za klupu

      Comment


      • bodovna razlika izmedu barce i reala


        http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...82106801_n.jpg

        Comment


        • Net mi bio sjeban pa nisam mogao da komentarisem vrlo losu partiju Madridjana, sta je ono bilo majko mila... Ronalda nigde...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Nije Juventus oterao Del Piera, odkud ti to jbt.
            Procitaj opet taj deo. Mada, on je hteo da ostane, ali nisu hteli da mu produze ugovor, nebitno, uzeo sam ga samo kao neko poredjenje, on nije mogao da pruza dobre partije jer je ostario, a Ronaldinho iz razloga koje si ti naveo. Tako da ne znam sta je toliko lose bilo u njegovoj prodaji da jedan "navijac" prestane to da bude.

            Comment


            • Real jako los. Treba neko osvjezenje u vezi, a to je vjerovatno Modric. Jako los start sezone, ali Mou ce vec nesto da uradi i sprijeci ovo na vrijeme. Treba imati na umu to da je ova ista ekipa prosle sezone osvojila 100 bodova, dala 120 golova i prema tome jos je rano pricati o bilo cemu. Mou ce vec nesto da skonta kako bi sprijecio daljni pad.

              Barca umalo da zavrsi kao i Real. Messi 4 gola u dvije tekme, ako tako nastavi ne gine mu 100 komada ove godine Barca bez sumnje super igra pod palicom Tita, a kakvi ce tek poslje da budu, mogu samo zamisliti. Bilo bi lijepo kada bi zadrzali ovih 5 bodova do el classica.
              sigpic

              Comment


              • Osasuna - Barcelona dodje iz 1 u 2, a Getafe - Real iz 2 u 1. Bogami je neko uzeo lepe pare.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Zamalo i Valencia 7 + , a moglo je i tu 1/2

                  Lijepo je Deportivo startovao
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Osasuna - Barcelona dodje iz 1 u 2, a Getafe - Real iz 2 u 1. Bogami je neko uzeo lepe pare.
                    Bas bih voleo da upoznam tog manijaka koji je tipovao na Getafe iz 2-1

                    Nadam se da ce Depor nastaviti ovako, mozda za koju godinu opet postanu neka ozbiljnija konkurencija, makar za LS.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Bas bih voleo da upoznam tog manijaka koji je tipovao na Getafe iz 2-1

                      Nadam se da ce Depor nastaviti ovako, mozda za koju godinu opet postanu neka ozbiljnija konkurencija, makar za LS.
                      Jedino da je to uradio neki navijac Getafea cisto iz sprdnje.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Real Madrid & Tottenham finally agree £33m Modric deal
                        That's it..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Eh, kad bi svi tako menjali timove.. ne razumem te ni malo. Barselona je cak zakasnila jednu godinu sa prodajom Dinha, umesto 100m, dobili su 20m, nisu oni nikog oterali, zasto bi drzao igraca koji je izgubio nivo koji je nekada imao? Kad je Real mogao da "otera" Raula i Juventus Del Piera, ne znam sta te toliko razbesnilo u prodaji Ronaldinha, koji je ostavio veliki trag u Barseloni, ali ni blizu kao ova dvojica u njihovim klubovima. Nista strasno oni tu nisu uradili.


                          Zanima me od kad ja navijam za Barselonu? Vidim, par vas ima te informacije.
                          Ja navijam za Liverpul, Parmu, i u Spaniji pomalo gotivim Deportivo i Real, u Nemackoj za Hertu. Navedi mi koji je od tih timova sem Reala uzeo nesto zadnjih 5 godina. Jednostavno ne menjam klubove, ali kad vidis da je neko stoka, i da mi se smuci kad ih vidim onda bataljujem taj klub. Pricaju mi ljudi o Barseloni , nisu znali sta je Barselona kad sam ih gledao. PRva utakmica Barselona-Bilbao 2-2 . Tad im je dosao Radomir Antic, bili su 12. u jednom trenutku, pa zavrsili drugi. Rodila se ljubav prema klubu, i nikad necu zaboraviti onaj gol ROnaldinja iz kolena protiv Celsija kada smo ispali. ALi sta se desava, ode Ronaldinjo, Barselona krene da osvaja sve sto se moze osvojiti sa malim patuljkom, i dolazi meni x broj ljudi i prica mi kako navija za Barselonu, pa kakva igra , pa ovo pa ono. MARS! Gde ste bili kad nas je Betis prao? Zamrzeo sam klub zbog kojekakvih strucnjaka i barseloninih fanova + sudije koje su im stalno naklonjene. Nadam se da me razumes, znaci navijam tolike godine za barselonu i onda dodje posle osvojene LS 300 ljudi mi prica kako navija za istu. Zgadio mi se klub.

                          Comment


                          • Barselona na +5. Jbg, hetafe naguzi real.

                            Comment


                            • Pozdrav svima



                              Igrac Osasune nije dobio direktan crveni, nego drugi zuti, mnogo je bolje kada se utakmica gleda preko streama ili na TV-u, nego na livescore-u ;)

                              Comment


                              • koliko je samo ovakvih nepostojećih ofsajda suđeno barsi prosle sezone....
                                sigpic
                                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                                Comment

                                Working...
                                X