Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crna Gora - T-Com 1.CFL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crna Gora - T-Com 1.CFL

    http://www.youtube.com/watch?v=obPRgicTovg

  • #2
    Neka je neko i temu o crnogorkom fudbalu pokrenuo. Vidim da je Mogren sada prvi, prije dvije ili tri godine ne mogu se sjetiti tačno gledao sam ih na Koševu u prijateljskoj utakmici sa Sarajevom. Ja se nikako ne mogu načuditi kako Budućnost zadnji godina ne može osvojiti prvenstvo.

    Comment


    • #3
      Promjenio sam naziv u Crnogorska Fudbalska Liga,da se zna sta je,nadam se da nije problem.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #4
        Evo da malo pomognem Crnogorcima evo tabela i rezultati proslog kola

        Comment


        • #5
          Originally posted by manda View Post
          Promjenio sam naziv u Crnogorska Fudbalska Liga,da se zna sta je,nadam se da nije problem.
          Normalno da nije. Rabotao sam jos nesto tad, pa nisam bas ni previse rezonovao. Eto, nisam stavio bar ono "T-com", jer nema potrebe da reklamiramo te...
          Ne moze Buducnost osvojiti nista, a imala je najbolje navijace, do strajka Varvara, stadion, dobar tim... Bas su dobili bili Partizan u jednom prijateljskom mecu i to je Bud bila na pocetku priprema i miksala ekipu, a Partizan uigravao prvih 11...

          Comment


          • #6
            Stvarno šteta za Budućnost, znam da je onaj Tomo Čelebić glavni krivac što Varvari ne dolaze na tekme.

            Comment


            • #7
              Skoro je bila godina dana od strajka Varvara,najbolje Crnogorske navijacke grupe.Tomo Celebic je glavni krivac sto Buducnost biljezi lose rezultate u ligi i na medjunarodnoj sceni.Mogren ove godine ima sjajnu ekipu,nazvali su ih drim tim u Crnoj Gori,od skora imaju i novog trenera Brana Milacica.Buducnost ima solidan tim,ali bez podrske Varvara je sve teze.Dobre ekipe imaju i Rudar i Zeta,a nije los ni Decic.Sve u svemu do kraja ce se voditi velika borba za prvo mjesto,a i za kup.

              Comment


              • #8
                Crnogorski fudbal (rezultati,vijesti,transferi...)

                Primijetio sam da nemate temu vezanu za crnogororski fudbal pa eto da je ja otvorim

                REPREZENTACIJA

                EURO 2012

                TABELA:

                Nakon 5.kola


                1.Engleska 4 3 1 0 9:1 8 10
                2.Crna Gora 4 3 1 0 3:0 3 10
                3.Švajcarska 4 1 1 2 5:5 0 4
                4.Bugarska 4 1 1 2 1:5 -4 4
                5.Vels 4 0 0 4 1:8 -7 0

                1.CFL tri kola prije kraja šampionata

                1 Mogren 30 20 7 3 34 67
                2 Budućnost 30 19 7 4 24 64
                3 Rudar 30 16 6 8 17 54
                4 Zeta 30 11 11 8 6 44
                5 Lovćen 30 9 9 12 -4 36
                6 Grbalj 30 9 8 13 -2 35
                7 Mladost 30 8 10 12 -3 34
                8 Dečić 30 8 9 13 -11 33
                9 Petrovac 30 7 11 12 -12 32
                10 Mornar 30 8 7 15 -18 31
                11 Bar 30 7 9 14 -11 30
                12 Sutjeska 30 8 6 16 -20 30
                Last edited by cgfudbal; 11-05-11, 18:00.
                Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                Comment


                • #9
                  Ima tema o CG fudbalu,pa sam spojio teme.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #10
                    Ok nisam vidio ... da zajedno ispratimo kraj prvenstva, onda tu kreću euro takmičenja, transferi tako to.

                    Ja sam inače vlasnik jedinog sajta o crnogorskom fudbalu tako da ako neko ima neko pitanje stojim vam na raspolaganju ;)
                    Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                    Comment


                    • #11
                      Cgfudbal,trebao si da stavis tabelu posle 5.kola,a ne ovu posle 3.kola,nista nam ne znaci

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Fedex ba View Post
                        Cgfudbal,trebao si da stavis tabelu posle 5.kola,a ne ovu posle 3.kola,nista nam ne znaci
                        Moja greška. ispravio sam ;)
                        Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                        Comment


                        • #13
                          E sad je dobro,samo mi se ne svidja trenutna tabela,volio bih kad bi mi bili prvi na kraju.Ovaj mec protiv bugarske 4.juna je veoma bitan,dobro bi bilo kad bi to dobili.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Fedex ba View Post
                            E sad je dobro,samo mi se ne svidja trenutna tabela,volio bih kad bi mi bili prvi na kraju.Ovaj mec protiv bugarske 4.juna je veoma bitan,dobro bi bilo kad bi to dobili.
                            To je sasvim sigurno ključni meč, ne treba se zanositi mnogo prije tog meča, daleko od toga da je bilo što riješeno iako se po novina provlači kako smo već viđeni makar u baražu.
                            Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by cgfudbal View Post
                              To je sasvim sigurno ključni meč, ne treba se zanositi mnogo prije tog meča, daleko od toga da je bilo što riješeno iako se po novina provlači kako smo već viđeni makar u baražu.
                              Ako dobijemo mec protiv Bugara baraz je skoro osiguran,ali je bolje i ljepse to prvo mjesto i treba se boriti do kraja za direktan plasman na EP.Nista jos nije rijeseno.

                              Comment

                              Working...
                              X