Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja i dalje ne mogu da verujem da mi imamo ovako tehnicki mocnog igraca u nizim ligama a da Partizan dovodi neke amatere iz Afrike,za fudbal na pesku,da li mi uopste imamo skaute,pa samo da gledaju pregled nasih nizih liga na SOS kanalu pa bi nasli 10 puta bolje igrace od tog Sume,Sadika. Kakav prijem lopte,volej,pa ja to u ligi sampiona nisam video,samo je Zidan nesto slicno izveo.

    Comment


    • #47
      Katanić zgazio TSC, mogao dati još dva gola. Prošle godine bio prvi strelac Prve lige, sada su samo Lukić i Asano dali više od njega. Igra za Metalac.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • #48
        Nikola "Toti" Mitrović je prošao omladinsku školu Radničkog iz Niša. Za prvi tim je debitovao kod Rastavca. Dao je i neke ključne golove za Radnički. Imao je stipendijski ugovor i naravno, nije bio isplaćen u celosti. Nakon dolaska Tončeva i "ekipe", a nakon isteka ugovora, počele su ucene oko opraštanja duga prema njemu. Ucena za čiste papire. Prešao je u Slogu iz Simonog Hana (sada Tuzla City) koja je tada iz drugog ranga lige BlH granula ka elitnom rangu. Posle par sezona, na početku ove, našao se u Pančevu. Zabeležio je i reprezentativne nastupe za mlađe selekcije.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • #49
          Velika šteta za njega, išao je samnom u osnovnu školu.
          Jedan od većih talenata koje sam video.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #50
            Ko zna koliko takvih talenata nam se vuce po nizim ligama,za to su krivi kriminalci i politicari u fudbalu,pre ce da dovedu nekog stranca amatera iz Tunguzije za dzabe nego ovog malog Mitrovica da plate 100 hiljada evra.

            Comment


            • #51
              S druge strane, da ih tako nazovemo, "navijački lobi", uvek spinuje s tezom da su to "drva sa naših livada"...to su uglavnom "Panjković" i sl....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • #52
                Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Ja i dalje ne mogu da verujem da mi imamo ovako tehnicki mocnog igraca u nizim ligama a da Partizan dovodi neke amatere iz Afrike,za fudbal na pesku,da li mi uopste imamo skaute,pa samo da gledaju pregled nasih nizih liga na SOS kanalu pa bi nasli 10 puta bolje igrace od tog Sume,Sadika. Kakav prijem lopte,volej,pa ja to u ligi sampiona nisam video,samo je Zidan nesto slicno izveo.
                I ti ga pretera. Gledaj malo češće niže lige pa ćeš videti i brdo buzdovana koji ne znaju da trče kamoli kontrolišu loptu. Da ne kažem koliko se igra "peške".
                Nije sve dati jedan spektakularan pogodak, svaka čast na lepotici, pa ga odma proglasiti fudbalskim vunderkindom.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • #53
                  Znam ja gde leži problem. To je struka. Znam razliku naših košarkaških trenera i i fudbalskih, iz mog mesta.

                  Nas je trener pratio posle treninga da vidi idemo li kući svi zajedno i idemo li u petak pravo kući. Raspitivao se po klubovima. Nema zajebancije. Gledale su se ocene. Nisi mogao da treniraš ako nisi bar vrlo dobar ako si bek i ako nisi dobar ako si centar.

                  Imaš keca nema treninga.

                  Pa da ne ulazimo u to da nema kleberenja po autobusu, da smo u kombiju gledali snimke utakmice, ja držao jednom slušalice za malo mi glavu nije otkinuo.

                  Dok moji fudbalski drugari puštaju njihovog trenera mrtvog pijanog sa 18og rodjednana, on im kao drug, i takvi su bili svi treneri. Od psovki preko diletantskih šala, tačno se videla razlika ko trenira košarku ko fudbal.

                  Kao da su bića niže klase i niže inteligencije.

                  Eto to vam je ukratko zašto smo kurac u fudbalu i zašto ćemo ostati.

                  Zato što mladi košarkaši rastu u čvrstim sistemima i do nekih 20-21-22 godine ne vide ni nekog izlaska niti bilo šta. Sećamo se Vujoševićeve discipliine.

                  A fudbaleri mahom propadnu rano i mahom su loši djaci i mahom se ponašaju kao mentalno poremećene osobe. A to su dobri momci.

                  Dan danas se družim sa fudbalerima, treba im duže da sazre zbog tog okruženja ali nisu oni prirodno gluplji, samo su raspušteni od najmladjih dana jer su fudbalski treneri bar srpski, najveći seljaci u univerzumu čast opet izuzecima i ne znam kakve su novije generacije.
                  Last edited by Cassius Clay; 23-08-20, 13:37.

                  Comment


                  • #54
                    I fudbaleri u startu ciljaju III njemačku ligu i da se obezbjede do penzije, košarkaši znaju da za tako nešto moraju upasti u jednu od top 5 liga planete.
                    Ovi drugi sa naših prostora češće i postižu cilj [emoji23]

                    Comment


                    • #55
                      Pa ajde neka Sadik uradi tako nesto,Tomane,oni ne znaju da trce a ne tako da prime loptu i uhvate volejcinu,ja mislim da bi Sadiku noga zavrsila na tribini kad bi probao tako nesto. Ovakav gol ne mozes videti u najboljim evropskim ligama,a vise je bilo borbe,trcanja,akcija na utakmici Zeleznicar-Zarkovo nego na svim ovim utakmicama superlige Zvezde i Partizana.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by forum1nick View Post
                        I fudbaleri u startu ciljaju III njemačku ligu i da se obezbjede do penzije, košarkaši znaju da za tako nešto moraju upasti u jednu od top 5 liga planete.
                        Ovi drugi sa naših prostora češće i postižu cilj [emoji23]
                        Pa ako ciljaju nisko nisko će i stići. Treba dovoditi Špance i Italijane isto kao što su oni Srbe u košarci. Jer prosečan Španac iz druge lige je 3 puta bolji od Stankovića i Milioševića sa svojim staffom.

                        I strane skaute naravno uz domaće.

                        Da klinac bira hoće li u Las Palmasu da igra od 19-22 ili će u Zvezdi ligu šampiona.

                        Takve neke stvari jedino bi se Dinamo ovde usudio uraditi.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Pa ajde neka Sadik uradi tako nesto,Tomane,oni ne znaju da trce a ne tako da prime loptu i uhvate volejcinu,ja mislim da bi Sadiku noga zavrsila na tribini kad bi probao tako nesto. Ovakav gol ne mozes videti u najboljim evropskim ligama,a vise je bilo borbe,trcanja,akcija na utakmici Zeleznicar-Zarkovo nego na svim ovim utakmicama superlige Zvezde i Partizana.
                          Tebi je jedan potez garant svega? Gledao sam juče lokalnu Slaviju. Mahom igraju mladi momci. Posle sata vremena nije bilo igrača koga nisu mučili grčevi. Da ti ne pišem kakva se uspavanka igrala.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • #58
                            Nije problem ni u tim strancima,dovedes trojicu koji stvarno vrede a ne da dovedes 7,8 stranaca zato sto ih neki menadzer kriminalac gledao na youtubu i sto mozes da ucaris par hiljada na njima,em nemaju kvalitet,em su fudbalski neobuceni,em zauzimaju mesto nekom nasem talentu koji ce dozivotno da se kali po nasim nizim ligama a ima kvalitet za mnogo vise samo nema ko da ga vidi,ne gledaju ga nasi skauti a kamoli strani.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Nije problem ni u tim strancima,dovedes trojicu koji stvarno vrede a ne da dovedes 7,8 stranaca zato sto ih neki menadzer kriminalac gledao na youtubu i sto mozes da ucaris par hiljada na njima,em nemaju kvalitet,em su fudbalski neobuceni,em zauzimaju mesto nekom nasem talentu koji ce dozivotno da se kali po nasim nizim ligama a ima kvalitet za mnogo vise samo nema ko da ga vidi,ne gledaju ga nasi skauti a kamoli strani.
                              To da.
                              Ili što je Zvezda imala one silne promašaje sa južnoamerikancima pošto su se pojačanja dovodila putem DVD gledanja bez da se uvere uživo ili da skauting služba odradi svoj deo posla.
                              Kod nas je to sve na niskom nivou.
                              Da ne kažem amaterskom.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • #60
                                A sta druze gledas u nasoj superligi,za mene je fudbal igra poteza,hocu da vdim dupli pas,dribling,prijem lopte,dobar sut,akciju neko da osmisli,igraca kakvi su nekad bili Ciric,Curcic,Vukic,Djordje Tomic,Sasa Ilic u onim najboljim godinama,talenat mi je kljucan u fudbalu,ono u Partizanu je bre netalentovana grupa ljudi,promasili sport totalno,od golmana do napadaca.
                                Jedino Zdjelaru skidam kapu,svetski sampion je u mladjim kategorijama,nije igrac kakve volim da gledam,ali moras takvog da imas u ekipi koji ima srce za trojicu,trci,bori se. Proglasise onog malog Stevanovica novim Azarom,kako,zasto,sem sto glumata Kristijana nista nisam video od njega a onda jedan dan slucajno upalim SOS kanal kod zeta jer ga kuci nemam i vidim golcinu,druga,treca liga,vrhunski gol,da mu pozavide i Mesi i Kristijano,ne kazem ja da je on vrhunski igrac ali je svakako bolji od ovih u Partizanu.
                                Meni je dosta da gledam ona mucenja,gde ne znaju pas da dodaju na dva metra igracu,vracanje lopte stalno nazad golmanu gde kiks visi u vazduhu,gde ne mozemo da izadjemo iz sesnaesterca protiv prve osrednje evropske ekipe,hocu nekoga ko zna s loptom,nekog naseg talentovanog igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X