Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije 20/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je ovo snimio?
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Kamera na aeodromu očigledno.

      Comment


      • Ovo je i dobro kakav može biti na terenu.

        Comment


        • Ovakvo ponašanje je za udaranje budakom u glavu, pa nije bio lud Car Dušan.

          Comment


          • Budala.

            Trebali su da ga zadrže i ćorkiraju.

            Taman da raskinemo ugovor.

            Comment


            • Kojim čudom smo mi ušli u seriju pobeda samo da mi je znati.
              Doživeli smo da nam Voždovac drži loptu i diktira ritam.
              Ajme meni na šta smo spali.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Komentator (ovaj sto svaki put kad završi rečenicu naprći usta kao da mu je ispod časti) reče da se Voždovac uspešno branio.

                Comment


                • Voždovac se za sve pitao u prvom i samo zahvaljujući sreći nismo otišli na 15-minutni predah sa zaostatkom.
                  Ovo je baš opasno za oči.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ti mi ne verujes da su to invalidi,ne mogu da ih gledam da se nerviram bezveze,sve sto oni mogu da igraju je veteranska liga,posle utakmice par gajbi piva,pasulj,ozbiljan fudbal nikad nisu ni znali da igraju.

                    Comment


                    • Zato su se vratili u srpski fudbal.
                      Da su za nešto ozbiljnije sigurno ne bi dolazili nazad.
                      Nego niko ih neće, nikom nisu potrebni tako da je siguran posao vratiti se kući i dobijati platu za ništa.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Strašno mi je za gledati sudjenje Širokog, a još više pravdanje komentatora. Mislio sam da od Ivana (Arena) nema subjektivnijeg komentatora, ali ovaj ( ne znam koji je) baš otvoreno pljuje u oči i objašnjava kako pada kiša. Oba gola su pala preko Lacickasa. Kad ostaviš prostora iskusnim momcima (Lazar Marković i Takuma Asano) oni to lako rešavaju. Voždovac jeste držao konce igre u svojim rukama, ali bez konkretne završnice.

                        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Mislim da je komentator Šaranović, ako sam dobro čuo prezime, tako se preziva (b92).
                          Inače Asano je savršen apsolutno, Partizan ga je platio 1m€ Arsenalu, a Arsenal ga je prethodno platio 4m€. Igra na nivou Sona iz Totenhema, 9 golova ima u Prvoj ligi, dao je gol Bačkoj u kupu, namestio je izjednačujući gol u kvalifikacijama za Ligu Evrope, Sumi za 1-1 na gostovanju u Belgiji protiv Šarloa.

                          Takuma Asano je savršen igrač, sigurno najozbiljniji kandidat za igrača godine i za igrača sezone.
                          Inače je Liverpul platio Benfici 20m£ za Lazara Markovića, može se desiti da se vrati u formu i na nekadašnji nivo, ali to već zavisi od igrača i trenera.
                          Last edited by La Jugoslavia; 12-12-20, 20:46.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • U senci večite trke izmedju "blizanaca" je uspeh Psiholjuba, koji je preuzeo Surduličane i u poslednjih 10 utakmica ima poraz od Zvezde, dva remija u gostima (Metalac i Spartak) i sedam pobeda (Zlatibor, Radnički i TSC). U 8. kolu je, nakon poraza od Vojvodine u N.Sadu bio zakovan na poslednjem mestu na tabeli, a sada je sedmi i sa 5 bodova manje od klubova koji su najozbiljniji pretedentni za izlazak u Evropu. Takodje, izbacio je Čuku iz Kupa i nalazi se u 8 ekipa koje mogu osvojiti Kup.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Primetio sam da su dobili TSC na strani, ali nisam ispratio ovaj rezime.
                              Slavoljub Đorđević sjajno radi u Radniku iz Surdulice.
                              Stručnjak koji je odveo omladince Crvene zvezde do osmine finala Lige šampiona (iz grupe u kojoj su bili Bajern, Olimpijakos i Totenhem).
                              Radnik ima dobru ekipu.
                              Ova liga je jako dugačka, svaki bod je veliki.

                              Sjajna trenerska karijera je pred Slavoljubom Đorđevićem.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Preminuo Zoltan Sabo....[emoji3525]

                                Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X