Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kup Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Docekah da partizan ude primer kako igras kad gubis. To sto nemaju kvalitet neki pa im ti napadi nenizgledaju tecno je druga stvar, al bar se napada. A ne kod nas Milun bunari na Tomanea koji zadrzi 1 od 10. Zato ih je sreca i pogledala, da su bunarili dali bi nikad. Mada daleko je ovo od gotovog, ne otpisujte Vosu. Finale u svakom slucaju, gledljivo.

    Kad bi mogli nekako niko da ne osvoji, ni grobari ni sns bot uvlakacki, ovako je lose lose situacija, al bar neka uteha u oba slucaja.

    Comment


    • Produzeci su ubedljivo najgore pravilo u istoriji fudbala koje nema apsolutno nikakvu poentu i nikakvu smisao.
      Pucaj odmah penale i dovidjenja, mnogo je bolje i zanimljivije.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kup Srbije

        Originally posted by madrid View Post
        Docekah da partizan ude primer kako igras kad gubis. To sto nemaju kvalitet neki pa im ti napadi nenizgledaju tecno je druga stvar, al bar se napada. A ne kod nas Milun bunari na Tomanea koji zadrzi 1 od 10. Zato ih je sreca i pogledala, da su bunarili dali bi nikad. Mada daleko je ovo od gotovog, ne otpisujte Vosu. Finale u svakom slucaju, gledljivo.

        Kad bi mogli nekako niko da ne osvoji, ni grobari ni sns bot uvlakacki, ovako je lose lose situacija, al bar neka uteha u oba slucaja.
        A Mali jesi video kako igra špic kvalitetan? Za razliku od tvog mezimca koji bira utakmice.

        Žao mi zbog Lalata za malo nisam zaplakao. Volim ga kao da mi je rod. Zato sam iznerviran.

        Sent from my iPhone using... using my brain cells

        Comment


        • Tralalat odlicno postavio taktiku ali je uvek tesko protiv individualaca kao sto su Stevanovic, Sadik....sada ce fizicka sposobnost da presudi mec, a mislim da je Partizan fizicki mocniji...neizvesno totalno

          @ Cassius Clay
          Samobanuj se.....

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            A Mali jesi video kako igra špic kvalitetan? Za razliku od tvog mezimca koji bira utakmice.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells
            Da dodju aca i gejlor pa ces da vidis, ko vozi traktor a ko otvara kapiju. Kostolomac ce postati kao u onom memeu sa lisicima.

            Comment


            • Originally posted by tamonajugu View Post
              Tralalat odlicno postavio taktiku ali je uvek tesko protiv individualaca kao sto su Stevanovic, Sadik....sada ce fizicka sposobnost da presudi mec, a mislim da je Partizan fizicki mocniji...

              @ Cassius Clay
              Samobanuj se.....
              Ma mrzim Partizan druže iz dubine duše. Neću da se pretvaram. Ja bih vas ugasio da sam predsednik. SAJ bi vam celu ložu tukao ako date gol. Sreća pa nisam. Malo manji psihopata je.

              Mrzim Partizan iz dubine duše, sve što ima veze sa vama, povraća mi se od vas.

              Stomak me boli koliko sam se iznervirao koliko ste pokvareni


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Kako je moguce da klosar nije dobio crveni?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kup Srbije

                  Originally posted by black in man View Post
                  Kako je moguce da klosar nije dobio crveni?
                  Isto kao što Velja krmčina nije dobio zatvor a ubijao je ljude, eno ga na južnoj tribini. Grobari i njihovo poštenje, sns vojnici sa krovova


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Ide gol...

                    Dobroe

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Isto kao što Velja krmčina nije dobio zatvor a ubijao je ljude, eno ga na južnoj tribini. Grobari i njihovo poštenje, sns vojnici sa krovova


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells
                      Ne mesaj takve stvari i ne trazi svadju u afektu, jer si nervozan...

                      Lepo je pitao

                      Brate nek dobiju nije prvi put da ce uzeti kup, nece nam bti drago i to je to.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Ne mesaj stvari jer si nervozan...

                        Lepo je pitao

                        Brate nek dobiju nije prvi put da ce uzeti kup, nece nam bti drago i to je to.
                        Pa lepo sam mu i odgovorio ako razumeš. SNS Lalat SNS Velja. Kontaš


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • Za sta da dobije crveni?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Pa lepo sam mu i odgovorio ako razumeš. SNS Lalat SNS Velja. Kontaš


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells
                            Ma shvatio sam, samo ne trazi kavgu na to sam mislio, nista drugo Proci ce i afekt.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Za sta da dobije crveni?
                              Zato što Partizan preti bije i krade


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Ma shvatio sam, samo ne trazi kavgu na to sam mislio, nista drugo Proci ce i afekt.
                                Ma volim ja Markana. Samo mrzim Partizan


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X