Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

    Tema o navijačima svih klubova koja bi trebala da razjasni nekoliko dilema. Da li su navijači u ovom obliku, kako danas egzistiraju, neophodni za funkcionisanje kluba. Da li su u "službi" ekipe i dodatni impuls igračima, tzv. 12. igrač ili su ipak, presudni "argument" čelnika klubova, vladara iz senke, sivih eminencija kluba. Kako odvojiti navijače od huligana? Ko dominira na tribinama ?


    P.S. Otvorio sam ovu temu, a Uroš mi neće zameriti što sam editovao njegov post, da ne bi pisanjem o navijačima i "navijačima" zatrovali teme naših voljenih klubova.

    Constantin



    Urošev tekst koji sam "zloupotrebio" i editovao.... :
    Ne slažem se, to su gotovani jedni koji zaborave Zvezdu uvek kad je loše. Onda im se jebe. U fazonu koja Zvezda jadnici ne umeju da igraju ko još prati Super ligu. A zato kad se uspeh napravi prvi su da skaču i analiziraju, neki kurac oni srećni.

    Muka mi je od licemerja Zvezdaša. Navijaj za klub uvek ako navijaš pa onda pričaj šta hoćeš.

    Za Ludogorec se slažem ali to je privatan klub. Koliko se sad kajem što sam prozivao Kangu i Donalda dodje mi sebi jezik da sečem. Mislim da mogu mnogo bolje pogotovo Kanga konstantnije, ali ako ostaje podrška.

    Dug se spušta, samo da dodje do 0. Od stranaca se neće zaraditi ali zato su odradili ceo ugovor.

    Račić možda ode u Italiju, milion i po i 20%, takva neka priča izvor isto RSB twitter.
    Last edited by Constantin; 27-01-18, 15:35.

  • #2
    Pa kako da budemo zdrav klub kad se vec bezmalo 3 decenije samp uzima...i sakom i kapom...dok su svi ulagali u infrastrukturu, oni su ulagali u svoje dzepove...Ova sezona je incident koji moze da bude vetar u ledja nekom oporavku...ali da bi postali zdrav klub, trebace nam bar 4-5 vezanih sezona kao sto je ova...i uprava, tacnije vlasnik kluba...konacno...

    A Pionir je veceras svakako pobedio...aali najveci pobednici su igraci na celu sa kapitenom Lazicem...ona ledja koja su okrenuli ovu ekipu cine najvecom...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-01-18, 23:20.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • #3
      Originally posted by mad for red View Post
      Daleko je FKCZ od zdravog kluba, bas mnogo daleko. Nama je Ludogorec po organizaciji kluba, trening centru, iskustvu u Evropi, igri u Evropi i generalno fudbalu...miljama daleko. Mnogo jos moramo da radimo da zalicimo na zdrav klub.

      Ovo sto je Pionir odgovorio Delijama je zdravo tkivo koje treba cuvati i nadogradjivati.
      Mi, navijači KKCZ se oslobodismo govana večeras, nadam se na neki duži period. Sad je na vama, normalnim navijačima FKCZ da uradite isto.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • #4
        ....
        Last edited by mad for red; 26-01-18, 23:19.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Uroš View Post
          Ne slažem se, to su gotovani jedni koji zaborave Zvezdu uvek kad je loše. Onda im se jebe. U fazonu koja Zvezda jadnici ne umeju da igraju ko još prati Super ligu. A zato kad se uspeh napravi prvi su da skaču i analiziraju, neki kurac oni srećni.

          Muka mi je od licemerja Zvezdaša. Navijaj za klub uvek ako navijaš pa onda pričaj šta hoćeš.

          Za Ludogorec se slažem ali to je privatan klub. Koliko se sad kajem što sam prozivao Kangu i Donalda dodje mi sebi jezik da sečem. Mislim da mogu mnogo bolje pogotovo Kanga konstantnije, ali ako ostaje podrška.

          Dug se spušta, samo da dodje do 0. Od stranaca se neće zaraditi ali zato su odradili ceo ugovor.

          Račić možda ode u Italiju, milion i po i 20%, takva neka priča izvor isto RSB twitter.
          Ne razumes ti sta znaci biti Zvezdas...to je jedan od tvojih problema. Osim sto si rasista, balavac, nezreli decacic, nepismen i slicno.. ALi dobro... napreduijes svakog dana... za jedno 30 godina mozda naucis sva slova po redu!
          Last edited by mad for red; 26-01-18, 23:20.

          Comment


          • #6
            Dosta više omalovažavanja tuđeg mišljenja, izrazi svoje poštuj tuđe.

            Počeću da apelujem da krene banovanje sa ovog dela foruma, nesnošljivo postaje.

            Comment


            • #7
              Slazem se...da pocnu od rasiste...vec su mu oprastali..vreme je da ga urazume...

              Comment


              • #8
                Originally posted by Uroš View Post
                Pa možeš da se smeješ ali i ja sam čuo da ima ponudu iz Nemačke. Smejaćemo se lako ako ne ode. A još više ako ode.
                Smešno je da jedan Verder se pojača Milićem.

                Budimo realni to je cirkus.

                Comment


                • #9
                  Slobodno...ali prvo da se krene od onih koji podrzavaju vecerasnji sovinizam...i pokusavaju da ga opravdaju....
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • #10
                    Nećeš mi ti odredjivati šta ću da podržavam. Ne ugrožavam te uopšte nemoj ni ti mene. Ja ne podržavam akt, ali svoje navijače uvek.

                    Mad ne moraš menjati komentar ne smetaju meni tvoje uvrede, samo cepaj majstore.

                    A to za Verder sumnjam. mislim i ja da je iz druge lige, Milić je preograničen ali za neki manji level može biti koristan. A i imaju oni novca za njega, jeftin je i mala plata.

                    Izgleda da će Brajko tvoj miljenik u Italiju. Ne znam stvarno koji bi klub uzeo Račića ali to je očigledno super posao ako je milion i po i 20%. Nije da smo sigurni da će biti top igrač pa da kažemo kradja.
                    Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 23:28.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Uroš View Post
                      Dobro bitno je da se ide u pravom pravcu i da je FKCZ zdrav klub

                      Kad vidim koliko je KK zastranio i koliko je čudna atmosfera i ekipa koja ide na basket, sve mi odgovoara, pa i Kanga da ostane još 5 godina. Nije on toliko loš, napred Zvezda!
                      Sta ti druze pricas? KK zastranio? Je l' to nekome sujeta bas povredjena sto su mu drugara ili drugare oterali is Pionira?

                      Comment


                      • #12
                        Oterajte gamad šipkašku i prodišite kao ljudi, neka stadion bude mesto gde se dolazi bez straha i gde se uživa i zdravo navija bez ikakvih interesa.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #13
                          Naravno da necu....ali sovinizam je i ustavom zabranjen...a ne na forumu...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • #14
                            Ja mogu da se opkladim u sta god da bi vise navijača na Marakani bilo kada ne bi postojali navijaci i huligani na severu. Mene je otac vodio kao klinca na većinu utakmica, a meni i ljudima iz moje porodice ne pada na pamet da to radimo sa svojom decom dok su huligani, indijanci i kriminalci na stadionu.

                            Comment


                            • #15
                              Вечерас је дечија ругалица: "Наша победа изгубила говеда"на трибини добила посебан шмек и значај.

                              Comment

                              Working...
                              X