Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bićeš smešan sam sebi kada budes citao ovo za par godina. Par godina koji ce ti dosta toga promeniti.

    Comment


    • #47
      Pa dobro možda, nego odgovori ti meni na pitanja ako možeš o pomenutima Džaji Čovi i ekipi i Delijama. Kako to komentarišemo. Ko im je dao legitimitet, jesam ja možda? Jesam ja vodio ekipu na NBG sa Bežanije da budu tu dok bijem novinara? Ajde ti kao zreo objasni mi ove fenomene, i šta je to večeras tako drastičjo u odnosu na pojave poslednjih godina i deceniju.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Raymond Reddington View Post

        Sto se tice Terzica, taj covek je drugi razlog sto nikad necu otici na stadion dok je on u upravi. Ubedljivo najlosiji moguci potezi su dosli upravo od njega. Sve igrace koje je doveo na svoju ruku Zvezdu su kostali mnogo. Ne smatram ga zasluznim ni za jedan Zvezdin uspeh od kako je na celu uprave. To kako se smanjuje dug Zvezde je veoma nasminkana prica i politicki vrlo upletena tako da stvarno ne bih o tome. Drugi razlog zasto ne podnosim ovog coveka je sto se pojavljuje samo kada Zvezdi krene i kada pljuje komsije od preko puta. To pljuvanje mi strasno ide na onu stvar jer je jednostavno postalo smesno sa njihovim dopisima, odgovorima, prepucavanjima, izjavama za medije i td.
        Za sve lose je kriv Terzic a sve dobro je doslo od Vucica.

        Sto ti je nostalgija?
        Kad delije pate za onim "dobrim starim vremenima" kad se punog srca pjevao "budjav lebac"

        Comment


        • #49
          Originally posted by many men View Post
          Za sve lose je kriv Terzic a sve dobro je doslo od Vucica.

          Sto ti je nostalgija?
          Kad delije pate za onim "dobrim starim vremenima" kad se punog srca pjevao "budjav lebac"
          Sve lose dolazi od svih njih. Dale im lepa kuca. I jednom i drugom. Smesna je prica sa dugom. Previse smesna za nekoga ko zeli samo malo da razmisli.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Uroš View Post
            Pa dobro možda, nego odgovori ti meni na pitanja ako možeš o pomenutima Džaji Čovi i ekipi i Delijama. Kako to komentarišemo. Ko im je dao legitimitet, jesam ja možda? Jesam ja vodio ekipu na NBG sa Bežanije da budu tu dok bijem novinara? Ajde ti kao zreo objasni mi ove fenomene, i šta je to večeras tako drastičjo u odnosu na pojave poslednjih godina i deceniju.
            Previse ti stvari znas za nekoga ko navodno nije navijac. Ili previse verujes tabloidima i slicnim izvorima, sto automatski diskredituje ove tvrdnje.

            Druze, hoces da ti naslikam? Zabole me kurac za Terzice, Covice, Kokeze i slicno. Ja gledam sport, a ti burazeru idi na šipku, deri se Srbija Srbima, broj krvna zrnca i slicno. Ja, bre, hocu svoje dete da odvedem na utakmicu, a to ne mogu da radim dok se ne osecam sigurno. Trenutno je to moguce uraditi u Pioniru gde je vecina ljudi istog porodicnog ili drugarskog razmisljanja. Ti prati Andjuse, ove ili one ekipe, klanjaj se narkomanima i brani ih, jebe mi se, ali da je iole pravde u ovoj zemlji oni bi smrdeli u svojim sranjima na dnu lestvice jer su nesposobni da ista steknu van mafije, stranke i tribine. Tucali bi kamen, bili u zatvoru i ne bi ih bilo u javnosti.
            Koji god klub.
            Koji god sport.
            Ti meni branis ljude koji se klanjaju Veliboru Dunjicu, halo čoveče?!
            Necu bre da gledam te kromanjonce na tribinama pored sebe. Necu jer ih zabole kurac za klub, sto iznova i iznova dokazuju i pre svega necu da moje dete dodje kuci ispranog mozga o nekim Omicima, snajperima, Dunjicima, Saviji i slicnim pricama.
            Last edited by Dubiozni goblin; 26-01-18, 23:52.

            Comment


            • #51
              Previše stvari znam jer me previše stvari interesuje pogotovo ljudi sa druge strane zakona, mnogo ozbiljniji od tih slinavaca, ovi šipkaši jedva i mogu da se zovu krimosima tj sramota ih je zvati tako.

              Nego, da znam, onda biti dosledan do kraja. Čoviću smradu, bio si sa ološem, Terziću smradu, Džaja smradu na kvadrat. Pičke podržavaju krimose i goveda. Je l i tako?

              Ajmo da ih teramo, glava se seče prvo tj uprave. Neću se srati po navijačima, a država i uprave ih drže ko malo vode na dlanu.

              Kad pravimo protest protiv ovih goveda hoću i ja sa učestvujem?

              Comment


              • #52
                To ti je isto ono, ajde da ubijemo pit bula, a vlasnik ga uči da se bori, daje mu opremu itd. Navijači su produkt svega neću da ih omalovažavam i pišam po njima mnogo tu poštenog naroda ima tj 89%.

                Comment


                • #53
                  Delije sever ne interesuje Zvezda i njihov uspeh. Dovoljno je pogledati kop prosečne košarkaške utakmice. Momci bleje na telefonu, ne pevaju ili su okrenuti ka tribini.

                  Fudbal su bojkotovali zbog velike subote, naravno da im Zvezda i titula nije bitna.

                  Dalje, Nebojša Čović je redak, možda i jedini čovek u ovoj zemlji koji može da vodi uspešno KKCZ i da ga ostavi van uticaja SNS. Njegova sposobnost, lobiranje u EL itd. su stvari zbog kojih smo tu gde jesmo, šteta što nema finansije kao Terzić u FK, čovek bi čuda pravio. Ja njemu imam mnogo da zamerim, ali posle ovog poteza kada je lupio šamar narkomanima, plaćenicima i SNS botovima me je oduševio, da se iskupi za lošu selekciju.
                  Last edited by Победа; 27-01-18, 00:19.

                  Comment


                  • #54
                    Što nismo protestvovali kad su Delije ćutale kad je Rajo Božović šamarao Pižona pa smo spali na 2. mesto, posle Metalca? Što? Što nismo rekli kukavice sa severa? 1001 razlog ima ispred večerašnjeg, a večeras vama dokličarima, semenkarima, iskrenim zvezdašima i ekipi, ima svakakvih, večeras vam se digla ona stvar. Ma neću.

                    Comment


                    • #55
                      Večeras se digla stvar? Prosečan navijač ovog kluba misli ovako godinama, samo što sada kada Delije Sever ovako rade protiv svog kluba, moralo se reagovati. Olimpijakos nam daje 4 bacanja, a oni iz sve snage skandiraju Olimpijakos.

                      Posle Metalca smo ostali na prvom mestu i i imali +2, ali je dobio otkaz Pižon tada. Delije su naravno ćutale i dopustile da dođe Dostanić jer kao što sam napisao, njih rezultati SDCZ ne interesuju.

                      Comment


                      • #56
                        Pokušavas da me navuces u neku svoju pricu. Nemoj. Svoju poentu sam ti dovoljno puta rekao. Ako ne zelis da je vidis tvoj problem.

                        Comment


                        • #57
                          Ko su Delije sever? Ja i moji asisteniti sa faksa kad stanemo na sever i pevamo jednom u hiljadu godina? Mi smo narkomani propalice govna smradovi. Pevao sam šta sam hteo šta nisam nisam. Manite me tih generalizacija, kakve sam delije upoznao iz Teslića, iz cele RS, iz unutrašnjosti, sad zbog par ljudi svi smo smradovi klošarski.

                          Nije dobio otkaz nego je dobio šamar od Radojice Božovića koji je bivša beretka i šef Zete, isti onaj koji nam je na osnovu duga za Kadua i Savia uvalio Orlandića. Posle kažu što smo uzeli, a ko će da odbije pa da popije tužbu? Posle toga otkaz pa spadanje na drugo mesto.

                          Onda su zvezdaši ako tako misle oduvek slabići, nijednom nisu stali u odbranu kluba od pošasti zvane Delije, po toj priči.
                          Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:26.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Ko su Delije sever? Ja i moji asisteniti sa faksa kad stanemo na sever i pevamo jednom u hiljadu godina? Mi smo narkomani propalice govna smradovi. Pevao sam šta sam hteo šta nisam nisam. Manite me tih generalizacija, kakve sam delije upoznao iz Teslića, iz cele RS, iz unutrašnjosti, sad zbog par ljudi svi smo smradovi klošarski.
                            Znaš ti dobro o kome pričam i ko ima moć. Ko kontroliše i manipuliše tim narkomanima i neiteligentnim bićima. Konkretno eto danas 98% tribine B su kriminalci, narkomani i veoma neintelegntni ljudi. Neko iz interesa, nego jer veruje te ideje, a neko jer mu je cilj da se izduva malo posle drogiranja u kraju.

                            Comment


                            • #59
                              Pa znam ali znao sam to oduvek. Šta ću večeras da ispravljam krive Drine i uništavam klub, kad je problem strukturnog karaktera i rešava se odozgo tj sa državnog nivoa.

                              Nisam ni očekivao da će čitati Disa pre utakmice a posle ići na partiju šaha.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Uroš View Post
                                Ko su Delije sever? Ja i moji asisteniti sa faksa kad stanemo na sever i pevamo jednom u hiljadu godina? Mi smo narkomani propalice govna smradovi. Pevao sam šta sam hteo šta nisam nisam. Manite me tih generalizacija, kakve sam delije upoznao iz Teslića, iz cele RS, iz unutrašnjosti, sad zbog par ljudi svi smo smradovi klošarski.

                                Nije dobio otkaz nego je dobio šamar od Radojice Božovića koji je bivša beretka i šef Zete, isti onaj koji nam je na osnovu duga za Kadua i Savia uvalio Orlandića. Posle kažu što smo uzeli, a ko će da odbije pa da popije tužbu? Posle toga otkaz pa spadanje na drugo mesto.

                                Onda su zvezdaši ako tako misle oduvek slabići, nijednom nisu stali u odbranu kluba od pošasti zvane Delije, po toj priči.
                                Ajde se informiši, posle poraza od Metalca u gostima 2:1, Partizan je smanjio na -2 i Pižon je dobio otkaz. Rezultiralo je gubitkom titule. Takođe Delije su se igrale malo s pištoljima protiv OFKa, pa završismo bez publike, sve u interesu kluba

                                Originally posted by Uroš View Post
                                Pa znam ali znao sam to oduvek. Šta ću večeras da ispravljam krive Drine i uništavam klub, kad je problem strukturnog karaktera i rešava se odozgo tj sa državnog nivoa.

                                Nisam ni očekivao da će čitati Disa pre utakmice a posle ići na partiju šaha.

                                Samo mi reci, koje je tvoje mišljenje u svemu ovome? Da Delije rade u interesu kluba ili da su radile nekada?
                                Last edited by Победа; 27-01-18, 00:36.

                                Comment

                                Working...
                                X