Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Linije i igraci nece stajati isto kao u dvomecu sa slovacima.

    Smanjice se razmak izmedju linija, Krsticic&Bakula igrace defanzivnije, sve u cilju da se "smanji prostor za igru" Salcburgu...

    Bice dosta prostora napred, prednost dati brzim igracima, tako da nesto nisam za Stoiljkovica u spicu napada.

    Kafu je fizicki spreman, ostaje pitanje uigranosti sa ostatkom ekipe.

    Comment


    • Veliki teren, bilo bi logično da Kafu počne. Radonjić-Kafu-Ben, Ebecilio i Krstičić CM, Bakula DM, s tim što se vraćaju sva trojica i pokrivaju, Bakula vrv grize i hvata kreatra i liniju sa tim napadačem, a ovi pomažu i u sredini i po boku. Ebecilio je pokazao da ima odličan šut, da je jak na lopti, da ume i te kako da se vrati.

      Za pas je Brajkula u pravu, to je i pisalo u analizi Ebecilia da mu je to slabost.

      Nazad bih ja igrao sa Babićem naravno, ali tu se ja ne pitam. Degenek možda nije toliko loš ali na svojoj prirodnoj poziciji.

      Ovako previše greši.

      Comment


      • Problem je, ako uparis Babica i Savica, imas dva visoka, ne tako brza (spora) stopera.

        Babic je planiran kao zamena Savicu, imace on dovoljno minuta ove sezone.

        Comment


        • Ma neće Ebecilo igrati, nema šanse, predugo je u drugom planu.

          Simić ima prednost u odnosu na njega, a teško da će i on početi.

          Comment


          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

            Comment


            • Originally posted by Дејан View Post
              Ma neće Ebecilo igrati, nema šanse, predugo je u drugom planu.

              Simić ima prednost u odnosu na njega, a teško da će i on početi.
              Ko je predugo u drugom planu, odigrao sve sem poslednje u Trnavi. Što imaš tu potrebu ako si neupućen da pišeš nešto. Slobodno me kontaktiraj na po, objasniću ti ko je igrao i kada pa piši bar da ima nekakve veze sa životom.

              Degenek je zamena Saviću -on je desni štoper, Babić je jedini levi. Babić je 195cm a Degenek 187cm. Postavljanje ima bolje Babić, da me jebeš ako je to neka razlika brzinska ne znam koja. LeTalek je spor isto ali je bio majstor da se postavi kako treba.
              Last edited by Cassius Clay; 19-08-18, 15:19.

              Comment


              • Nema dileme da cemo najbolju utakmicu ovih kvalifikacija odigrati u Salcburgu. Sto se tice prvog meca Ebisilio bi trebalo da pocne bez ikakve dileme. Simic moze da pojaca ritam u zadnjih 20 minuta. Jel ima neko blizak klubu da posvedoci u kakvom je stanju Kafu? Ocekujem svakako Kafua u revansu, ali ni sam ne znam u kakvom je stanju ovih dana, tako da mi je enigma da li ce igrati u utorak.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ko je predugo u drugom planu, odigrao sve sem poslednje u Trnavi. Što imaš tu potrebu ako si neupućen da pišeš nešto. Slobodno me kontaktiraj na po, objasniću ti ko je igrao i kada pa piši bar da ima nekakve veze sa životom.
                  Ponekad napišem nešto otprilike jer me je mrzelo da gledam, ali ovo znam sigurno da je u drugom planu, jer ga se sećam samo protiv Suduve u prvom meču kada je dao gol.

                  Evo sad sam proverio. Revanš protiv Suduve, dve u prvenstvu i dve protiv Trnave, ukupno 94. minuta.

                  Ako to nije drugi plan ne znam šta je.

                  Comment


                  • Originally posted by Дејан View Post
                    Ma neće Ebecilo igrati, nema šanse, predugo je u drugom planu.

                    Simić ima prednost u odnosu na njega, a teško da će i on početi.
                    Kako misliš "predugo" !? Pa sezona je tek počela, ne može tu ništa biti predugo.

                    Odigrao je Ebisilio sve bitne mečeve od kad je došao izuzev ovog poslednjeg.

                    Meni se lično ne dopada, foraš klasičan, ja tebi ti meni fudbal, to nema više ni u Kolubari, Kangaje za njega Iniesta lično.

                    Simić na AMC, nzm što ga Miloje forsira na krilu.

                    I nikako Panjkov u napadu, preozbiljna je utakmica da on sudeluje u istoj, nemoj da se sprdamo.

                    Comment


                    • To bi trebalo neku "lažnu 9", najomraženiju poziciju koja se pojavila u fudbalu meni.
                      Dakle nekog veznjaka koji će bit napred kad se ima lopta, a biti veznjak kad se nema.
                      To je na Miloju da razmotri.
                      Treba se nositi na sredini sa Salcburgom.
                      Ko god bude bio napred, ne mož bude drvo, već da lipše od trčanja.

                      Comment


                      • Krstičić-Donald-Kanga je bila sredina terena na najjačim utakmicama prošle sezone. U Trnavi su igrali Ben-Jovančić-Krstičić.
                        I prošle i ove sezone treneru Milojeviću nije padalo na pamet da cementira sredinu terena gomilanjem nekakvih defanzivaca, uvek je to bila fina ravnoteža nagnuta prema napred, igrači sredine terena u svakom Milojevićevom timu donose prevagu i odlučuju utamice.

                        Na utakmici sa Salcburgom će istrčati Simić-Jovančić-Krstičić, Ebecilio nije opcija uopšte, neozbiljni su ovi koji tvrde da je početak sezone. Probao je Milojević sa Ebeciliom, video je da ne ide, isto kao i sa Rikardinjom prošle sezone i to je to.
                        Ključna utakmica sezone u Trnavi, a "pojačanje" Ebecilio ni da prismrdi terenu.

                        Dakle, sredina terena Simić-Jovančić-Krstičić, dok se tim gore sam bira Cafu-Ben-Radonjić.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Krstičić-Donald-Kanga je bila sredina terena na najjačim utakmicama prošle sezone. U Trnavi su igrali Ben-Jovančić-Krstičić.
                          I prošle i ove sezone treneru Milojeviću nije padalo na pamet da cementira sredinu terena gomilanjem nekakvih defanzivaca, uvek je to bila fina ravnoteža nagnuta prema napred, igrači sredine terena u svakom Milojevićevom timu donose prevagu i odlučuju utamice.

                          Na utakmici sa Salcburgom će istrčati Simić-Jovančić-Krstičić, Ebecilio nije opcija uopšte, neozbiljni su ovi koji tvrde da je početak sezone. Probao je Milojević sa Ebeciliom, video je da ne ide, isto kao i sa Rikardinjom prošle sezone i to je to.
                          Ključna utakmica sezone u Trnavi, a "pojačanje" Ebecilio ni da prismrdi terenu.

                          Dakle, sredina terena Simić-Jovančić-Krstičić, dok se tim gore sam bira Cafu-Ben-Radonjić.
                          Ebisilio je jaci igrac od Rikardinja a i od Kange, samo mu treba vremena da se prilagodi. Jos je avgust, pokazimo malo strpljenja pa donosimo zakljucke.

                          A sutra ocekujem Jo Jo duo ispred stopera, da grizu, klizaju, seku kontre i puste malo Krsticica da proigrava Bena Radonju i Stoiljkovica/Simica/Kafua
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Da je jači igrač, jeste, mnogo više po ukusu Vladana jer je taktički odgovoran, u formi nije još, to se vidi, inače njegova prednost su golovi a ne kreacija i asistencije, tako da ga ne treba gledati kao kreatora. Jer on to nikada nije ni bio. Znaju naši zašto su ga doveli. Samo kod Miloja u datom trenutku igraju najspremniji i najbolji, on ne robuje cenama i zacrtanim postavama, zato čudi Srki Babić, ali vidim da on nije nezadovoljan.

                            Comment


                            • Na jednom austrijskom sajtu procitao sam da u Austriji pravo na prenos sutrasnje utakmice ima Dazn. Prvi put sam cuo za njih tada. U medjuvremeu sam na kodiju instalirao platformu Just sports i na njoj postoje Dazn kanala. Ukoliko je to nekom komplikovano, na sajtu Dazn postoji ponuda besplatne mesecne probne konzumacije njihovog proizvoda. Za sutra su najavljene utakmice Lige sampiona, medju njima naravno i Zvezda. Evo linka: https://watch.dazn.com/en-DE/sports/, obelezite opcija fudbal i izaberite datum utakmice....
                              Last edited by suptil; 20-08-18, 11:48.

                              Comment


                              • Srđan Babić je u fenomenalnoj formi, baš se istakao u poslednjoj prvenstvenoj pobedi 3-0 na Marakani, ne znam ko je bio protivnik. Gol Srđana Babića je školski primer idealne reakcije kada se leti kroz vazduh, vidi se iz aviona da kida i velika je prednost Crvene zvezde da ima takvog igrača u kadru.
                                Pomalo čudi da Degenek ima prednost, ali ima i on svojih kvaliteta, prilično je agilan i startan, dok mu inteligencija očito nije jača strana.
                                Last edited by La Jugoslavia; 20-08-18, 11:50.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X