Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa možeš da se smeješ ali i ja sam čuo da ima ponudu iz Nemačke. Smejaćemo se lako ako ne ode. A još više ako ode.

    Comment


    • Ima iz Cvajte...samo sto nije zvanicna...tako da tehnicki i ne postoji...

      Comment


      • Dobro bitno je da se ide u pravom pravcu i da je FKCZ zdrav klub

        Kad vidim koliko je KK zastranio i koliko je čudna atmosfera i ekipa koja ide na basket, sve mi odgovoara, pa i Kanga da ostane još 5 godina. Nije on toliko loš, napred Zvezda!
        Last edited by Cassius Clay; 26-01-18, 23:04.

        Comment


        • Daleko je FKCZ od zdravog kluba, bas mnogo daleko. Nama je Ludogorec po organizaciji kluba, trening centru, iskustvu u Evropi, igri u Evropi i generalno fudbalu...miljama daleko. Mnogo jos moramo da radimo da zalicimo na zdrav klub.

          Ovo sto je Pionir odgovorio Delijama je zdravo tkivo koje treba cuvati i nadogradjivati.

          Comment


          • O navijačima i sl. stvarima:
            http://www.sportklub.info/forum/show...izeri-huligani
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Bravo Constantine, oslep'o sam čitajući topik voljenog kluba .. jedna mala napomena, omače ti se, pa ode "tamo" i post o prelasku gromade Milića u Verder.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                Bravo Constantine, oslep'o sam čitajući topik voljenog kluba .. jedna mala napomena, omače ti se, pa ode "tamo" i post o prelasku gromade Milića u Verder.
                Video sam. Neka bude to mala "kolateralna šteta", a Milić nek ode u Verder....valjda bi svima bilo dobro
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Video sam. Neka bude to mala "kolateralna šteta", a Milić nek ode u Verder....valjda bi svima bilo dobro
                  .. više nego, ili ti, prodato!

                  Comment


                  • In adr njuz ..

                    Comment


                    • CSKA dovodi Musu na pozajmicu.

                      Comment


                      • Uskoro pocinje utakmica sa Stumbrasom (Litvanija).
                        Oko Boacija se sad pominje Kopenhagen.Oni ne placajy velike sume.

                        Comment




                        • Kraj 3:1 (Kapetan Miki, Pešić, Pavkov)
                          Last edited by salelesa; 28-01-18, 15:19.

                          Comment


                          • Comment


                            • Odlicna igra protiv Bresta...dva majstora fudbala u sredini Kanga-Krsticic...i odmah sve ide brze, lakse, bolje...posed lopte 71%...Ben i Hajdin moze se reci pojacanja...raduje stvarno kako izgledamo...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Nisam gledao tekmu, samo isečke, Hajdin liči na onom videu na modernog beka. Upisao i asistenciju. Fino.

                                Deluje mi slabašan, no....neću napamet. Nek se pokaže momak da nije samo kombinacija Terza-Mađari....

                                Comment

                                Working...
                                X