Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Имамо срећу да овакве играче имамо у пост Неимар ери. Тржишни земљотрес је изазвао Неимаров прелазак у ПСЖ са становишта цене играча. Више ништа није исто. Једноставно укупна маса новца која јеу фудбалској индустрији се удвостручила и износи 200 милијарди еура. У таквој ситуацији и ово наше фудбалско тржиште осећа ту промену, па стога на неки начин случај Неимар релативизује дуг Црвене Звезде и знатно брже уз продају пар играча Звезда може санирати дуговања и приближити се позитивној 0. Реално Боаћи за сада не вреди тај новац који се нуди, али тржиште је подивљало једноставно има новца, трка за играчима је свакодневница па се не треба изненађивати јачим трансфер понудама. Већ треба славити све то. Мислим да и цена за Кангу није испод 5-6 милиона тренутно. Али отом потом. Прво да избацимо Краснодар па онда да певамо по више основа

    Comment


    • Neka naša evropska, daleka gostovanja..
      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 16-08-17, 09:29.

      Comment


      • Originally posted by marko_pantelic View Post
        Slazem se. Jedino je mozda nerealno da poveca cenu na 12M, ali ce je povecati sigurno. Takodje ne treba siriti pricu jer nasenovine (tabloidi) uglavnom i skupljaju insajderske informacije preko foruma. Ako to stigne do igraca, mozda lose deluje na njega, a predstoje nam utakmice koje ce odrediti dalji tok sezone
        Ja ovako rezonujem: Ako trazimo 8 miliona, svaki gol u naredne tri utakmice dize cenu za milion evra. Ako vec ima ponuda na 9 miliona tri gola na tri tekme po milion eto tih 12 miliona. Na kraju krajeva Terzic zna pravo stanje stvari, ako ne daju tu kintu sada dace u zimskom prelaznom roku. Jedino bolje moze da se desi da jos neko platezno sposobniji uleti u trku posle ovih ino utakmica.

        Comment


        • Ako se ne prodje u LE, Boaci ide sigurno tu nema dileme.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            За колико би га ти продао? Ако издоминира у дербију и против Краснодара он повећава своју цену за 50 посто. Дакле 12 милиона. Интересује ме која је твоја граница тј. непристојна понуда.
            Za 12 bih ga i ja prodao, do juče bilo 5-6, što je malo, obzirom na njegov kvalitet, učinak na terenu i dužinu ugovora..

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Za 12 bih ga i ja prodao, do juče bilo 5-6, što je malo, obzirom na njegov kvalitet, učinak na terenu i dužinu ugovora..
              Prodace ga oni i za 9 miliona + 20% od prodaje, koliko nude Nemci, ako uopste toliko nude. Da se ne zajebavamo, mi igraca za tolike pare nismo prodali jos otkad su odlazili oni super-asovi iz Barija i ta ponuda je no brainer, narocito ako ispadnemo od Krasnog. Pesic i Stojiljkovic, koji se pominje kao opcija ako Boaci ode, nisu igraci te klase ali za nasu ligu su premija. Stojiljkovic je metnuo 24 komada za Bragu u portugalskom prvenstvu koje je dosta jace od naseg, nije on toliko drvo. Problem bi bila prodaja Kange jer za njega nemamo alternativu, prodaja Boacija za ovaj iznos je, da se ne lazemo, prica sa medom, sekirom i upadanjem.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Zapravo 9 milke i 20 posto dodje na 11-12 miliona samo u dve rate, jedna od 9 miliona odmah a ostatak po sledecem transferu. Ako udjemo u LE cena igraca sama po sebi raste. Nekadasnji milioni nisu isto sto i danasnji. Ovi danasnji su u neku ruku inflatorni.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Zapravo 9 milke i 20 posto dodje na 11-12 miliona samo u dve rate, jedna od 9 miliona odmah a ostatak po sledecem transferu. Ako udjemo u LE cena igraca sama po sebi raste. Nekadasnji milioni nisu isto sto i danasnji. Ovi danasnji su u neku ruku inflatorni.
                  Ti si bio skroz u pravu u jednom od prethodnih postova, s obzirom na to kakvo ludilo je zavladalo s cenama na fudbalskom trzistu sada je od ogromne vaznosti ubacivati procente u svaku prodaju. Dovoljno je da na Boacija baci oko neki premijerligas i tih 20% bi lako moglo ispasti koliko i ceo transfer. Ne brine mene to oko Terzica, zna on kako se posluje s fudbalskom mafijom, ono sto me brine je gde ce da odu pare koje se uzmu.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Za 12 bih ga i ja prodao, do juče bilo 5-6, što je malo, obzirom na njegov kvalitet, učinak na terenu i dužinu ugovora..
                    Za 12 spakuje Terza i tebe s njim u paketu.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mislim da je 9 milliona plus 20% patka i da ne treba da verujete u to. Nerealno je da bilo ko iz nase lige odbije te pare, te je verovatnije narucen tekst pomoću kog ce podici cenu Ricmondu.

                      Comment


                      • Neka ga Rich sutra uvali Rusima, pa da vidimo koliko bogatstvo za nase uslove nude renomirani evropski klubovi. Konacno da se o nekom zvezdinom strancu ovako pise.

                        Comment


                        • A koliko je realno onda,imas halfa preko puta koji posle jedne sezone odlazi za 4 miliona isto iz nase lige i tako to...koliko je realno onda za nekog ko ima prosek gol po utakmici pa nek je to i nasa liga ?

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Za 12 spakuje Terza i tebe s njim u paketu.
                            It's fine with me, pisaću Vam iz Hanovera..

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Ti si bio skroz u pravu u jednom od prethodnih postova, s obzirom na to kakvo ludilo je zavladalo s cenama na fudbalskom trzistu sada je od ogromne vaznosti ubacivati procente u svaku prodaju. Dovoljno je da na Boacija baci oko neki premijerligas i tih 20% bi lako moglo ispasti koliko i ceo transfer. Ne brine mene to oko Terzica, zna on kako se posluje s fudbalskom mafijom, ono sto me brine je gde ce da odu pare koje se uzmu.


                              Neka kupe S.C. Kovilovo i vrate 10/15 milona duga

                              Comment


                              • Grujic koji je mladji igrac bio pa cak mogu reci talentovaniji otisao je za 6m cini mi se, Leonardo kod komsija za 4 a ubijao je.
                                Za Bocka je maksimalno 5m ovo je klasicno nabijanje cijene.
                                Last edited by vinetu; 16-08-17, 13:10.

                                Comment

                                Working...
                                X