Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tema je: kako je moguće da Zvezda kao ekstremno dominantan tim nema nijednog igraca u reprezentaciji?

    Sta mislite o potencijalnom menjaju pravila takmicenja u sred sezone? Što bi išlo direktno u Zvezdinu korist.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ja sam prvi put to čuo u ovom intervjuu, ne znam da li će i kada doneti tu odluku.

      Ako je i donesu nemam ništa protiv nje, ali sam i svestan da i savez radi u korist mog kluba.

      Svestan sam i nekih privilegija koje ima Zvezda i naravno da je to sramotno i nije za pohvalu.

      Al ima i Partizan, nije ni on neko siroče kako sebe predstavlja.

      Ja temu nisam komentarisao jer mi je veći utisak bio ovi podmukli pokušaji omalovažavanja i provociranja.

      Bar prema Stankoviću može imati neku dozu poštovanja.

      Comment


      • Aha, znači svesni smo da je u ovoj situaciji Zvezda privilegovana iz ne znam kog razloga, ali ćemo da pričamo o načinu na koji je Stanoje to izneo. Klasična Srbija.

        Kako nemaš ništa protiv menjanja pravila u sred sezone? I to ne nekog nebitnog pravila. Automatski je neregularno prvenstvo.
        Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 10:00.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Trebalo je Stanoje da kaže 'Ja se duboko izvinjavam ali zaista mislim da nije fer da se menja pravilo u sred sezone. Zvezda je najveci klub na svetu, Stankovic je Bog univerzuma, mi smo klošari i imamo bedne rezultate, i ne znam da li imamo pravo da se zalimo na bilo sta, ali eto ako imamo ja bih rekao da nije fer. Nadam se da nisam nikoga uvredio, ako jesam, izvinjavam se opet."

          Onda bi se mozda nekada pricalo o sustini.
          Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 10:04.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
            Aha, znači svesni smo da je u ovoj situaciji Zvezda privilegovana iz ne znam kog razloga, ali ćemo da pričamo o načinu na koji je Stanoje to izneo. Klasična Srbija.

            Kako nemaš ništa protiv menjanja pravila u sred sezone? I to ne nekog nebitnog pravila. Automatski je neregularno prvenstvo.
            Naša prvenstva su neregularna ni sam ne znam koliko godina. Al kada je to u našem interesu bez obzira na regularnost onda se ćuti, a kada nije onda se kuka. Srbija.

            Što se tiče tvog prvog dela komentara, ne zaboravi da je uvek važno i ko kaže i odakle dolaze optužbe.

            Dolaze iz kluba koji je takođe poznat po nečasnim radnjama, onda čovek može samo da se nasmeje i da ne obraća pažnju.

            Mi ako hoćemo nešto da menjamo moramo početi prvo od vrha, a to je vlast.

            Kada imaš normlanu vlast onda je lakše promeniti neke stvari.
            Last edited by Karamazov; 29-01-21, 10:13.

            Comment


            • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
              Trebalo je Stanoje da kaže 'Ja se duboko izvinjavam ali zaista mislim da nije fer da se menja pravilo u sred sezone. Zvezda je najveci klub na svetu, Stankovic je Bog univerzuma, mi smo klošari i imamo bedne rezultate, i ne znam da li imamo pravo da se zalimo na bilo sta, ali eto ako imamo ja bih rekao da nije fer. Nadam se da nisam nikoga uvredio, ako jesam, izvinjavam se opet."

              Onda bi se mozda nekada pricalo o sustini.
              Ne, nije trebao tako reći.

              Comment


              • Pa onda ne vidim kako neko sa takvim stavom može da kritikuje bilo koga sa vrha. Takvi stavovi nas kopaju još dublje. Ceo život će proći u besmislenom prepucavanju "dve strane brda".

                Nije ni bitno, pričajte o čemu god hoćete, ja sam samo ukazao na zanimljivost da niko još uvek nije prokomentarisao temu.

                Zasto Zvezda nema nijednog igraca u reprezentaciji? Jel se zna razlog?
                Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 10:19.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Naša prvenstva su neregularna ni sam ne znam koliko godina. Al kada je to u našem interesu bez obzira na regularnost onda se ćuti, a kada nije onda se kuka. Srbija.

                  Što se tiče tvog prvog dela komentara, ne zaboravi da je uvek važno i ko kaže i odakle dolaze optužbe.
                  Prvi deo komentara - upravo ti to sada radiš a opet deluje kao da kritikuješ takvo ponašanje.

                  Drugi - ovo nisu optužbe već činjenice, kao sto rekoh Zvezda nema nijednog igraca u reprezentaciji, i ljudi iz Saveza su najavili promenu pravila. Stanoje je rekao da je ok ako je u junu, ja se sa tim slazem.

                  A kako je trebalo da kaze? Ili je trebalo da cuti?
                  Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 10:19.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                    Pa onda ne vidim kako neko sa takvim stavom može da kritikuje bilo koga sa vrha. Takvi stavovi nas kopaju još dublje. Ceo život će proći u besmislenom prepucavanju "dve strane brda".

                    Nije ni bitno, pričajteno čemu god hoćete, ja sam samo ukazao na zanimljivost da niko još uvek nije prokomentarisao temu.

                    Zasto Zvezda nema nijednog igraca u reprezentaciji? Jel se zna razlog?
                    Ja sam ukazujem na jedno licemerje, nemoj da zameraš drugima ono što i ti radiš.

                    To licemerje me je i nateralo da često korstim ironiju kao odbranu.

                    Zašto Zvezda nema nijednog igrača u reprezentaciji? Pa valjda je tako htela.

                    Što je Partizan poslao igrače? Je l' ga neko naterao?

                    Comment


                    • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                      Prvi deo komentara - upravo ti to sada radiš a opet deluje kao da kritikuješ takvo ponašanje.

                      Drugi - ovo nisu optužbe već činjenice, kao sto rekoh Zvezda nema nijednog igraca u reprezentaciji, i ljudi iz Saveza su najavili promenu pravila. Stanoje je rekao da je ok ako je u junu, ja se sa tim slazem.

                      A kako je trebalo da kaze? Ili je trebalo da cuti?
                      Prvi deo komentara sam objasnio u prethodnom komentaru.

                      Kako mogu biti činjenice? Gde je potvrđeno da je neko iz Zvezde tražio promenu pravila?

                      Nije trebalo da ćuti. Ja samo napisao da nije trebalo reći onako kako si ti napisao.

                      Bio sam vrlo jasan šta mu zameram.

                      Comment


                      • Pa šta bi se desilo kada niko ne bi poslao igrače?

                        Stanojević ni u jednom trenutku nije rekao da je Zvezda trazila promenu pravila, i nije napao nikoga iz Zvezde, već Savez, mislio sam da je to jasno.

                        Ne moramo više na ovu temu, ili se ne razumemo, ili ne pričamo o istim stvarima.

                        Nije trebalo da cuti, ali "ne kritikuj druge za ono sto ti radis" - sta to znaci? Nije trebalo da cuti ali nema pravo ni da kritikuje. Sta radi Stanoje pa ne sme da kritikuje savez?
                        Last edited by mark !t zer0; 29-01-21, 10:32.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                          Pa šta bi se desilo kada niko ne bi poslao igrače? Stanoje ni u jednom trenutku nije rekao da je Zvezda trazila promenu pravila, i nije napao nikoga iz Zvezde, već Savez, mislio sam da je to jasno.

                          Ne moramo više na ovu temu, ili se ne razumemo, ili ne pričamo o istim stvarima.

                          Nije trebalo da cuti, ali "ne kritikuj druge za ono sto ti radis" - sta to znaci? Nije trebalo da cuti ali nema pravo ni da kritikuje. Sta radi Stanoje pa ne sme da kritikuje savez?
                          Ne znam šta bi se desilo, ali kao i Zvezda i Partizan je imao izbora.

                          Matijašević kada je gostovao na Areni nije rekao da će se pravilo menjati ove sezone, tako da ne znam čemu ovolika buka od Stanoja.

                          „Moje mišljenje je da su četvorica igrača sa inostranim pasošem sasvim dovoljna kada je reč o klubovima Superlige. Crvena zvezda je sa tim brojem pravila značajne rezultate u Evropi. Međutim, mi smo potpisali ugovor o pridruživanju Evropskoj uniji. Što znači da ćemo morati da promenimo pravilo. Igrači sa tog podneblja neće biti stranci i to će se desiti vrlo brzo“, rekao je za Arenu sport Matijašević.
                          Evo, oglasio se i Terza:

                          „Iznenađen sam izjavama Saleta Stanojevića i njegovim pominjanjem Crvene zvezde. Iskreno ga cenim i kao trenera i kao čoveka, ali je skroz promašio temu. Tretiranje igrača iz EU kao domaćih igrača u ovom trenutku uopšte nije tema u Crvenoj zvezdi. Naš klub je protiv toga da se menjaju pravila usred sezone. U FSS sede ozbiljni i odgovorni ljudi i verujem da razmišljaju na isti način“, rekao je Terzić.
                          Pa licemerno je pljuvati za nečasne radnje po nekome a i ti si isto nekad učestvovao u tome.

                          Nije Stanoje kritikovao savez, tačnije njenog predsednika (samo Matijeaševića), čak je i pohvalio savez.
                          Last edited by Karamazov; 29-01-21, 10:48.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post


                            Više od pola intervjua posvetio Zvezdi.

                            Nije problem reći svoje mišljenje, problem je način na koji ga iznosiš. A način je uglavnom bezobrazan jer se podmuklo provocira.

                            Kapiram da čovek nije dovoljno obrazovan, fond reči siromašan, al onda skrati priču ili ćuti.

                            No, mora i ovakve stvari da priča da prikrije katastrofalne rezultate a i na ovakav način je najlakše skupite poene kod navijača.

                            I nije tačno da je cela Srbija ustala zbog utakmice sa Milanom. Nema ni neke posebne euforije, niti se o tome mnogo priča.

                            A i mora da shvati Stanoje da ako se i priča više o Zvezdi nego o Partizanu da je to razumljivo, Zvezda je daleko veći klub.
                            Ja ne vidim nikakav problem u ovome sto je Stanoje rekao.

                            Kad vec niko iz medija ne sme da iznese sta se sprema, mora neko.

                            Sto se tice samog promena pravila to mora zakonski da bude sprovedeno, ukoliko fudbaler moze da dodje u Srbiju i radi bez ikakve radne dozvole onda to isto pravilo treba da znaci za sve ostale profesije.

                            U svakom slucaju je interesantno da svuda u Evropi prave zakone po kojima su koubovi obavezni da imaju 7-8 igraca koji su ponikli u domacim klubovima, samo kod nas se pravi zakon koji gusi domace igrace.

                            Sve u korist jednog kluba.
                            Last edited by belgrade_owl; 29-01-21, 14:11.

                            Comment


                            • A zašto mediji ćute?

                              Je l' tražio neko iz Zvezde promenu pravila u toku sezone? Nije. Prema tome Stanoju se nešto prisnilo ili je ustao na levu nogu.

                              Ni ja ne vidim problem što Stanoje priča o tome, vidim problem što na jedan podmukao način omalovažava rezultate Stankovića i igrača Zvezde.

                              Za Terzu me boli stojko šta će reći, ali valjda između trenera treba postojati neko poštovanje.

                              Sve u korist jednog kluba? Pa ti Belgrejd mrziš Zvezdu više nego navijači Partizana.

                              Uglavnom sam video pljuvanje po Zvezdi, retko po Partizanu.

                              Okej, tvoja stvar i verovatno mišljenje da su oni daleko pošteniji.

                              Imaš pravo na to.
                              Last edited by Karamazov; 29-01-21, 14:23.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                A zašto mediji ćute?

                                Je l' tražio neko iz Zvezde promenu pravila u toku sezone? Nije. Prema tome Stanoju se nešto prisnilo ili je ustao na levu nogu.

                                Ni ja ne vidim problem što Stanoje priča o tome, vidim problem što na jedan podmukao način omalovažava rezultate Stankovića i igrača Zvezde.

                                Za Terzu me boli stojko šta će reći, ali valjda između trenera treba postojati neko poštovanje.

                                Sve u korist jednog kluba? Pa ti Belgrejd mrziš Zvezdu više nego navijači Partizana.

                                Uglavnom sam video pljuvanje po Zvezdi, retko po Partizanu.

                                Okej, tvoja stvar i verovatno mišljenje da su oni daleko pošteniji.

                                Imaš pravo na to.
                                Apsolutno, morao bi da poradi na tome, na poštovanju igrača i trenera jer istu koru 'leba kusaju, istu čorbu srkuću...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X