Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mirko, Mirko, Mirkoooo!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 10/10 za +8 pred derbi!
      Dominiramo ligom, rutinski sa 2-3 gola razlike svaku dobijamo i to je ono što raduje. Sledi reprezentativna pauza, prilika da se otklone neke mane u ekipi i da se mo-da poradi na nekim stvarima za nastavk sezone pošto nam slede dva teška gostovanja prvo derbi u kojem sigurno svi jako želimo pobedu i otvaranje grupne faze LE protiv Hofenhajma.
      Ukoliko ostanemo neporaženi u derbiju verujem da već polako možemo da počnemo da razmišljamo o tituli iako nije ni trećina sezone. Jednostavno imamo mnogo više kvalitetnih igrača u rotaciji od ostalih ekipa u ligi, sa 70% timova možemo u mix sastavu da uzmemo 3 boda, pa usudio bih se da kažem i da bi 40-50% ekipa mogli da gazimo i sa B timom. Konkurencija nam nije preterano jaka, uglavnom su to krpljene ekipe gde jedna povreda/izostanak unosi pometnju i utiče negativno na rezultate.

      Comment


      • Kapa dole Dekiju i igračima.

        Sramotan odnos uprave prema Dekiju.

        Videćemo ko će na kraju da leti.

        Nikog mu nisu doveli!

        Comment


        • Ja odmah da ti kažem, neće niko da leti.

          A od pojačanja nam treba jedan štoper i tjt.

          Comment


          • Penal koji je osuđen Zvezdi je smešan i nepotreban, pristup utakmici nakon 2:0 je kriminalan i sve bih kaznio novčano a neke zbog pristupa i klupirao.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Onakvih penala se u ligama VAR-a sude na pretek.

              Ni ja to ne bih sudio, takve duele, ali npr. VAR bi sinoć rekao da je penal.

              Zato sam ja protiv tog VAR-a i uvek sam bio, čak sam i ismevan ovde po forumu od PL članova koji su svim silama branili uvođenje.

              Nema više tog ćara da po 18 dana se svađamo kad sudija pogreši, meni je jednostavno greška sudije bila sastavni deo svega, plus to seckanje, gledanje......meni to nije u prilog igri.

              Comment


              • Opet ZT pokušava da ugura Birmancevica kojeg niko u Evropi neće a guraju ga svuda ali ne vredi. Deki je kombinaciju stopirao zimus, videćemo da li će i do večeras isto. Bitno da Rouz ne treba...

                Comment


                • Načuo sam da vraćamo Vuleta Jovanovića, ako su lagali mene i ja lažem vas

                  Comment


                  • Šteta što ne prodamo Kangu

                    Comment


                    • Nikolić je general sredine terena Crvene zvezde.
                      Sanogo i Ivanić mogu biti veoma korisni, a u Krasnodar i Sparta nivou inspiracije i Kanga može čuda da čini u Hofenhajmu, Liberecu ili u Gentu.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • To onaj Nikolić što si ga prozivao na zimu i prizivao Donalda i Le Taleka Jugo Jugo

                        Comment


                        • Hajdina i Simića neće niko, Celzijev napadač u Italiji, leči povredu.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Meni nije jasno da ljudi prate fudbal više od mene i tebe i da vide nešto u Boaćeu. Bukvalno lik nema pojma.

                            Partizan bar dovede nekog mladog ko može da se proda, pa ako bude bust, nije mu velika plata. Mi Boaćeu nabili platu, lik povredjen uvek, ništa, ništa

                            Comment


                            • Prodali smo i mi Boaćija na vreme, samo je problem što smo ga vratili.

                              A što se Partziana tiče, ovaj prelazni rok su doveli sve mlade igrače, podobne da se na njima zaradi.

                              Nemoj jebati Urke.

                              Comment


                              • Pa od ovog prelaznog roka dovode Stanoje i Ramadani u svojim batadjorističkim kombinatorikama a la Miloje. Ništa ispod 28 godina a da ga nije vodio/nije Partizanovo/Zvezdino dete.

                                To je ta Bata Djorina škola. Blueprint.

                                Do sada su sa Ilievim znali da ubodu, bez sad nešto da se lažemo. Iliev im je doveo i ovog iz PSG.

                                A nama ko radi skauting, onaj Malta sa RSB kao skaut, izasrao se po Falćeu pa se sad vadi. Kao da li treba verovati reči kuma. Pa nije Dejanu kum Miško taksista nego Siniša Mihajlović.

                                Comment

                                Working...
                                X