Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Terzo lopoooove !!!!!

    Comment


    • Kanga uzeo 8. Previše tu igrača "kosi" ne znam da l ćemo nazad pokrpiti sa igračima koji treba "vodu da nose".
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • 32 miliona evra Zvezdin dug
        2 miliona manje u odnosu na prošlu godinu.

        Hahajajajajahahahahahahajahahahahahahahahahahhahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahshahshahhajajahakahajaja

        Sve ti jebem...
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ali iskreno ja ne znam ni šta se menja kad bi dug bio 0. Da mora da se plati tih 32, da ćemo propasti, bilo bi plaćeno.

          Da je dug 0, jurili bi igrače iste tržišne vrednosti kao sada. Bukvalno isti kurac. Ne opravdavam nego da ne pomisle ljudi da bi sa 0 dovodili igrače od 7-8 miliona evra.

          Iz nekog razloga me bole uši kad slušam Stankovića. Ne mogu ovu ložanu da slušam. Na početku sam mislio da je početna euforija, sad je već 6 meseci kao student na prvom ispitu.

          Sere li sere
          Last edited by Cassius Clay; 31-07-20, 17:41.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ali iskreno ja ne znam ni šta se menja kad bi dug bio 0. Da mora da se plati tih 32, da ćemo propasti, bilo bi plaćeno.

            Da je dug 0, jurili bi igrače iste tržišne vrednosti kao sada. Bukvalno isti kurac. Ne opravdavam nego da ne pomisle ljudi da bi sa 0 dovodili igrače od 7-8 miliona evra.

            Iz nekog razloga me bole uši kad slušam Stankovića. Ne mogu ovu ložanu da slušam. Na početku sam mislio da je početna euforija, sad je već 6 meseci kao student na prvom ispitu.

            Sere li sere
            A šta kaže Savo, da igramo u ligama petice bili bismo u vrhu. Hahahahahajajajajajajajajaj
            Zamisli jedan Partizan ili Zvezdu koji su za Championship kako šibaju Lester u gostima. Već vidim kako bi Milunović zaključao Vardija hahajajajajajajajajajajaj
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment




            • Terzoooo looopove.

              Comment


              • Kada će biti hapšenja?
                sigpic

                Comment


                • Čekaj da Gmazura izađe sa ciframa?
                  Koliko je otišlo samo na njegova kola, zlatne kvake i skupocene satove...Sve bi ja to po kratkom postupku - u aps !

                  Comment


                  • Ma ugasit blizance i uopste ovu mrcenu ligu, sve lopov do lopova. Ne zna se ko je gori
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Čekaj da Gmazura izađe sa ciframa?
                      Koliko je otišlo samo na njegova kola, zlatne kvake i skupocene satove...Sve bi ja to po kratkom postupku - u aps !
                      A to i jeste iznenađenje, stalno se neki revizori vrte oko Zvezde i to pred start svake sezone imamo ovakve naslove, kao da je namera da se malo "zaljulja" prvak.

                      Pa i komšije imaju kasu, tamo godinama niko nije radio nikakve revizije, a daleko od toga da je neka novina pisala o dugovima Partizana .

                      Sa delom oko hapšenja se slažem. Pa taj Terza magare je prvi pričao kako jedna sezona u LŠ garantuje deset godina stabilnog rada kluba i pozivao se na Dinamo iz Zagreba, mi sad imamo 2 takve sezone i opet smo u situaciji da ako jedne godine samo ne uđemo u grupnu fazu LŠ vraćamo u stadijum u kom je danas Partizan ili u stadijum na kom smo bili pre dve godine.

                      Ovim tempom nas na nulu vodi 10 učešća u grupnoj fazi LŠ pri tom da ne dovedemo nijednog skupljeg fudbalera.

                      Ma bruka.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ma ugasit blizance i uopste ovu mrcenu ligu, sve lopov do lopova. Ne zna se ko je gori
                        Slažem se. Ponabijam ih sve na kurac.

                        Ne verujem ni da ću pratiti puno ove sezone, osećam jak bol u penisu za domaći sport.

                        Odgledam NFL sezonu i dosta. Da gledam kako "glupi Ameri" igraju pošteno uz salary cap i gradnju tima na draftu.

                        Muka mi je ovih hohštaplera.

                        Ranije sam imao stomak za ovo ali omatorilo se.

                        Comment


                        • Gde je Terza da nam ponovo objasni knjigovodstveno zaduženje u odnosu na realno. Da baci malo spiku kao Psiho.

                          Normalno je da niko neće da nam plati igrača više od 5 miliona, znaju da smo u kurcu. Dužni Napretku, Radu i Partizanu. Aloo Partizanu!!

                          Sutra kažu da dolaze da nam isključe vodu, 250k smo se zadužili.

                          Kanjasa bole tuki, neće da ide iz kluba jer su ga debili preplatili, zna da te pare sa 35 godina ne može uzeti nigde.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Zvezda dužna Napretku, Radu, Las Palmasu, Hadersfildu, čak i - Partizanu

                            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...rtizanu/362945

                            Comment


                            • Kriju se tragovi novca, nikada nije postojao nijedan dug, sve su to izmišljotine koje treba da opravdaju krađu sada već iznosa koji se meri u stotinama miliona evra, desetine miliona su već odavno prestale da budu merna jedinica.

                              Da je neko pošten vodio klub i našu zemlju, odavno bi već nikla velelepna Nova Marakana, i to bez onih idiotskih traka oko terena, sa tribinama tik uz aut linije.
                              E to bi tek bila posebna atmosfera uz huk gledalaca koji su na svega nekoliko metara udaljeni od akcije na utakmici i pre svega protivničkih igrača, kojima svakako ne bi bilo prijatno da igraju u tom kazanu.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sastav:

                                Borjan, Gajić, Pankov, Eraković, Rodić, Sanogo, Spiridonović, Ivanić, Nikolić, Katai, Tomane.

                                Comment

                                Working...
                                X