Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda uzme lik i okaci danas slike karata na KP i trazi po 200e za kartu. Razumem kad si sprecen pa prodajes, razumem i kad prodajes po slicnoj ceni ali ovo je bezobrazluk. Moderni tip tapkarosa.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      I onda uzme lik i okaci danas slike karata na KP i trazi po 200e za kartu. Razumem kad si sprecen pa prodajes, razumem i kad prodajes po slicnoj ceni ali ovo je bezobrazluk. Moderni tip tapkarosa.
      Ko zna koliko karata je podeljeno preprodavcima koji ce ih posle naplatiti 3-4 puta vise.
      Cuo sam da je preko online prodaje bilo samo 5 sektora u ponudi, uglavnom jug, a da je na cekanju na sajtu bilo prikljuceno vise od 60k ljudi.
      Valjda su makar ovi koji su cekali na blagajni svi stigli do karata.

      Comment


      • Bio sam danas na Marakani. Bez problema je isla prodaja. Sve tribine su bile dostupne. sever- jug- istok - zapad. Zao mi je samo sto Zmija nije smogla snage da zagrmi Nananana Liga sampiona...Ja sam stigo oko 8 na stadion, i jedno 500 ljudi je bilo ispred mene. Dolayili su ljudi i od 1 ujutru dezurali ispred blagajne. Jugoistocna strana se bas lepo radi. Iza istocne tribine ogromna zemlja nabacana kao dyinovski krticnjaci.na Jugozapadu i dalje prisutan kamion i bager koji rasciscava neke rusevine. Artikli sa logom Lige sampiona nisu dostupni, decko iz Shopa ne zna kad ce biti dostupno, procena mu je da ce biti tek posle Napolija. Uzeo dva paketa...

        Comment


        • Ako neko ima visak 1 paket severa po realnoj ceni neka se javi na pp. Danas je bio haos na blagajni i mnogi su ostali bez karata kao i ja. Hvala unapred
          Last edited by ; 11-09-18, 17:11. Reason: Greska

          Comment


          • Originally posted by Riff Raff View Post
            Ako neko ima visak 1 paket severa po realnoj ceni neka se javi na pp. Danas je bio haos na blagajni i mnogi su ostali bez karata kao i ja. Hvala unapred
            U koliko sati su nestale karte?

            Comment


            • Pa oko 14h
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Vec posle 13h. Medjutim ostalo je jos nas 40ak i navodno sve je bilo rasprodato. Da bi posle pola sata rekli da ce biti mozda ako jave sa vrha. Pa su posle rekli da nece vise biti. I na kraju svega ove sto rade na blagajni su nosile kroz blagajnu jos jedno 100 paketa koje nisu htele da puste u prodaju a karata je bilo.. Takodje random likovi su ulazili u blagajnu , svi znamo zasto i posle par minuta su izlazili sa 2,3 paketa karata. Ne moze niko da me ubedi sa se sve prodalo za manje od 3h navodno 18k karata racunajuci da na blagajni nije bilo vise od 4k ljudi a da preko iticketa niko nije mogao da uzima u tom intervalu..

                Comment


                • Ocigledno je da ce tapkarosi da zarade dosta para. Velika se prasina dize vec danas. Mogu da zamislim kakva ce potraznja biti na dan utakmice. Ono sto je zanimljivo, kad bi cene kod tapkarosa bile razumne u smislu duplo skuplje od redovnih, narod bi gundjao sebi u bradu i kupovao od istih tih tapkarosa, ali ovako sa cenama x5 u odnosu na redovnu svi besne i prozivaju. Bilo je dosta povlascenih prodaja u ponedeljak sa kartom sa jedne utakmice u domacem prvenstvu na Marakani. Dakle ko je u Beogradu a nije mogao do juce da dodje do karte stvarno je veliki maler. Kontigent koji je juce pusten je slika za medije i nasloven strane. Ja sam mislio da ce do 13 h objaviti da severa i juga nema vise. Meni je jako cudno da je sve prodato vec juce. Jos mi je neverovatnije da nijedne karte pojedinacne nece biti u prodaji. Zapravo to se nikad nije desilo. Ovo samo ukazuje da postoji siroka siva zona. KOlika je crna zona to cemo videti kako se priblizava utakmica. Mene su u ponedeljak ubedjivali da ne moze da se nadje karta, da dzaba idem na stadion... Otisao sam sa uverenjem da cu doci do karte, mada sam se razocarao malo kad sam video da je u 8 sati 500 ljudi ispred mene. Rekao sam sebi sad sam tu, pokusacu sve da dodjem do karte, kako bi bio cist pred sobom, da sam sve pokusao. Na kraju sam uzeo kartu u 11 sati. Stvarno nije korektno ako je bilo vas 50ak ispred blagajne sto nisu pustili taj kontigent ali ocigledno je da su trebovanja ogromna i da sami u klubu ne znaju na koju stranu da popuste i kako da usmere tih par hiljada karata jos.
                  Last edited by suptil; 12-09-18, 09:13.

                  Comment


                  • Zakljucak:
                    Moze Zvezda doci u LS, ali JSL iz nje pobeci nece.

                    Comment


                    • Dosta se organizovano daje "organizovanima", što je i ok, ako sam ja svaku utakmicu tu, msm ta moja grupa iz tipa Kragujevca, valjda moram imati neku prednost da ne čekam sa ostalima koji dođu samo kad Zvezda igra Evropu, a neki ni tada.

                      Dosta naroda nije gledao Zvezdu od 2005. godine i uzelo je ulaznicu, ok svako ima pravo, ali je eto malo nepravedno prema onima koji su uglavnom tu.

                      Sve je to život, šta je tu je. Da ne ispadne da ja kukam, ja sam do karata došao, ali eto dosta ljudi za koje znam da uglavnom gledaju i JSL kada je posećenost oko 7k neće moći da gledaju sada LŠ. Jbg....

                      Comment


                      • Ja sam pričao da sam drugu zabranio da ide, jer ga boleo k do skoro. A i realno prebio bih te ljude, ništa lično. Dodju da se slikaju smaraju, dolaze jebeni semenkari i pravi se EL atmosfera. Još malo će pokušati da oteraju delije sa stadiona, takva je pošast to čast izuzecima.

                        I ja idem na istok/zapad ceo život ali Delija zauvek. Išao bih na sever nego sam kratkog fitilja da me neko gura, drnda ne daj Bože da se beči.

                        Poruka svim zvezdašima koji nisu išli uopšte poslednjih godina a idu na basket redovno da ako imaju trunku obraza, ne dolaze.

                        Idite gledajte Evropkup i sjašite smenekari, na fudbal dolaze pravi ljudi bez obzira na tribinu. Pozz

                        Ima ljudi koji idu redovno na oba sporta ali ovo se odnosi na taj sloj koji se smejao FK-u, oni su zaboga organizovani, tu nema Delija i problema, neka uživaju u Evrokupu i pozorišnoj atmosferi, na fudbalu da zvižde Delijama dobili bi batine na istoku.

                        Ajde bre odmah se ospem od nerviranja, gori su od svih grobara. Lakše bi mi bilo da dodje partizanovac nego simpatizeri KK Čović radim šta hoću kluba.
                        Last edited by Cassius Clay; 12-09-18, 09:56.

                        Comment


                        • Ja sam više puta pričao što ne idem na Sever više, zbog vođa i što je ta organizacija pojela samu sebe, izdigli su se iznad kluba i sad su tu radi sebe a ne radi kluba.

                          Pričao sam, Evropa je bila, gubimo kreće drugo poluvreme, a Sever peva 15. minuta Oliveru Duliću !!! Neka mu je laka zemlja kakav god da je bio, ali braćo....okačite zastavu, zakreštite između redova o njemu, ali ako smo već na stadionu tu smo da bodrimo klub, a ne navijačku grupu "Delije".

                          Dakle, odem ko gospodin čovek na zapad, pevam kad mi se peva, skačem kad mi se skače i gledam utakmicu. Civilizovano bodrim.

                          Sa druge strane ima i ta druga priča da su oni uvek tu gde god da igra klub bodre, dok ostali uglavnom sede ispred računara i pljuju i pljampaju, sa te strane kapa dole i treba da imaju prednost za ulaznice Severne tribine, kao i ovi stalni na zapadu i ostalim delovima, zaslužili su sa te strane.

                          Comment


                          • Brajko, kažeš Oliveru Duliću ?!
                            Grohotom se smijem..


                            Oliver Dulić < Velibor Dunjić
                            Last edited by salelesa; 12-09-18, 10:05.

                            Comment


                            • Uki, morace se gledat to uzivo uprkos tvom protivljenju

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by salelesa View Post
                                Brajko, kažeš Oliveru Duliću ?!
                                Grohotom se smijem..


                                Oliver Dulić < Velibor Dunjić
                                Ma zna se o kom Duliću je reč.

                                Comment

                                Working...
                                X