Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam rekao Constantinu kada on kaže da je dosta ja stajem. Nije nikakav problem. Meni godi ovakva komunikacija gde on dodje i kaže gde je linija, neću je preći sigurno.

    Vraćam se na sport.

    Eto u prilog tome da istaknem najveći poraz Zvezde sezona 2018/19 - Dejan Joveljić.

    Comment


    • Joveljic ako je planiran za omladinsku LS, ne sme da igra vise od 3 seniorske utakmice. Znaci ograce od januara sasvim dovoljno. Tek je pocetak septembra!

      Comment


      • Mislim da je mogao umesto Stojiljkovića izneti ligu sa Pavkovim, jbg, nismo znali da ćemo dovesti Boaćija.

        Comment


        • Originally posted by mad for red View Post
          Joveljic ako je planiran za omladinsku LS, ne sme da igra vise od 3 seniorske utakmice. Znaci ograce od januara sasvim dovoljno. Tek je pocetak septembra!
          Evo opet...


          Nije izneo 6 kola.. katastrofa!

          Comment


          • Vidiš ti ovo Suptil druže moj. Ovog Mad for Red, ne smeš ništa ni da komentarišeš, čovek se odmah drnda. Ja kažem da bi bilo bolje da je igrao i ovu polusezonu u ligi sa Pavkovim, on mi priča šta će biti od januara i to još ljut.

            Kakvi su to drndoš fazoni ja ne znam, javi ako treba da se uplašim, da se spremim.

            Comment


            • Kad ne citas, dragi moj Urose... Joveljic i Terzic, AKO SU PLANIRANI ZA OMLADINSKU LIGU SAMPIONA, NE SMEJU ODIGRATI VISE OD 3 UTAKMICE . I to je verovatno JEDAN OD RAZLOGA zasto ne igraju vise.

              Oces u boji to da napisem da bi razumeo ili da pisem sporije posto slabo kapiras?

              A posle 6 kola je stvarno greh sto Joveljic ne igra vise... kao da nije ostalo jos 30 utakmica ove sezone u JSL i ko zna koliko u Kupu. Za LS je mnogo zelen...

              Comment


              • Ne smatram sebe moderatorom U svakom slucaju ne citam nesto pazljivo sta pisete. Sto se tice Joveljica, mislim da bi mogao lagano da iznese vec sad Super ligu. Medjutim, strategija kluba je da ga ove godine spremamo za sledecu godinu. Nije lako biti top prospekt u najboljem smislu na taj nacin sto ce od prve utakmice biti covek koji pravi razliku. Narocito kada je prelaz iz juniora u seniorski fudbal. Postujem stav struke. Kosan i Miloje znaju sta rade, strateski rade dobar posao, uvode igrace u pogon pravovremeno. Sa druge strane voleo bih da gledam omladince Zvezde u najboljim izdanjima u LS sa najjacim sastavom, tako da bi boleo da Joveljic taj svoj potencijal na prvu pokaze u omladinskoj ligi sampiona, ali da bi to i uradio potreban je najbolji tim omladinaca Zveze. Na zalost to nece biti tako.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Ne smatram sebe moderatorom
                  Samo te gledam
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Samo te gledam

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Hahahhaha

                      Comment


                      • Jel ide neko od vas u urorak na blagajnu stadiona?

                        Comment


                        • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...c-odbio/305716

                          A šta je 300k za nas, sitni novci.

                          Comment


                          • Da li se preko iticketa moze vrsiti placanje sa karticom iz bilo koje banke ??

                            Comment


                            • Povratak na mesto stare slave

                              Comment


                              • Rasprodati paketi za LS. Nema vise ulaznica. Ko je uzeo, uzeo je.

                                Comment

                                Working...
                                X