Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Evo čovek kaže sve što mislim samo što je Brajkula uvek bio zreliji(jer je stariji) i mudriji od mene. Baš ovo od reči do reči. Baš, baš baš.

    I posle neko dodje i pljuje po njima kao da su najgori.

    Mačujem se izgleda sam sa sobom jer želim da naglasim da mi nismo pokrenuli političke teme već evropska medjunarodna organizacija zvana UEFA koja donosi političku odluku i prima Kosovo u članstvo.

    Pa nemoj nam posle tražiti da ćutimo.

    Ja sam rekao, za skandiranje Mladiću neka im rade šta hoće. Ali ne možeš ti zbog Kosova i nacionalnih pesama uzimati Srbe na zub jer se bore za svoje.

    To nije u redu i iza UEFA odluka se krije bič koji bičuje nas robove ugnjetene.
    Ne treba politike na stadionu, ja sam protiv, politika je za skupštinu i one jebačine u Briselu. Na stadion idemo da bodrimo svoj klub, evo ako mene pitate ja sam batalio da idem na sever iz razloga jer je u jednoj bitnoj evropskoj utakmici u kojoj smo gubili na poluvremenu otvarali drugi deo pevanjem Veliboru Dunjiću.

    Umesto da poguramo tim do gola oni pevaju tom čoveku, neka mu je laka zemlja, punih 10 minuta, ime i prezime, ime i prezime, ime i prezime....a čovek uopšte nije izgubio život zbog tribine kao onaj mali u Turskoj npr.

    Jebem ti tribinu, odo lepo na zapad ako ništa ne kisnem kad je kiša, prematorio sam sever, neću da kapiram one trendove.

    Inače lično zastupam mnogo klinaca iz vrha severa povezuju se sa mnom preko moje stare navijačke grupe, mentalaći klasični, ogromna sranja prave i budalaštine, da ima zakona trebalo bi ih streljati, iako mi dosta para ostave tako je jbg.

    Originally posted by La Jugoslavia View Post
    Ahahaha [emoji23][emoji1787] baš tako.

    Ma svima je jasna nepravda, šiptarski narko karteli koji su korumpirali CAS sud u Lozani koji je za terorizam šiptara na JNA i fašističke simbole, preokrenuo odluku UEFA, kaznio Srbiju, registrovao utakmicu 0-3, dao bodove šiptarima, i to im je bilo malo pa su nam dali i "poklon" -3 boda. I onda se neki idioti pitaju otkud mi u četvrtom šeširu, a huliganske grupe nam servirale Đenovu 2012, a šiptarski teroristi/šiptarski narko karteli nas izbacili 2016.

    Druga je stvar ovde tema. Tema je da kada maloumni Henderson krene da gazi Bena čitav stadion skoči kao jedan sa krvožednim izrazom na licu.
    Tema je da tada nema šta da traži pesmica/recitacija "Oj Kosovo, Kosovo".

    Zvezdine utakmice su drugi tip rata, 100% fokusa mora biti ka terenu, i sudija i protivnik moraju da osete debele posledice svake radnje koja je protiv Zvezdinih interesa.

    Nema tu mesta za nekakve huliganske grupe, unapred pripremljene recitacije i slične infantilne nebuloze.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    Što se Đenove tiče nisi obavešten vidi se iz advokatskih krugova sam čuo da je Bogdanov zgrnuo ogroooomnu lovu da napravi ono što je napravio tamo, sad da l je to tačno jbg....

    Inače mnogo ga hvale kolege, odličan za saradnju u postupku, realan, ne očekuje čuda od branioca itd.
    Last edited by Brajkula; 07-09-18, 19:27.

    Comment


    • Naravno da je zgrnuo lovu. Ali dok su problem sitni kriminalci a ne Karić, Miodrag Kostić i ostale barabe, šta reći. Ja neću da pravim od njih fine momke ali nisu oni uzrok svakog problema.

      Ne možeš ti reći e krive su vodje što je neko uleteo. Pa šta da mu rade?

      Uleteli smo svi i posle Fenera u basketu pa niko nije moralisao uopšte.

      Comment


      • Ja sam protiv skandiranja Ratku Mladiću, protiv vredjanja bilo koga, protiv nasilja, ali da ti kažnjavaš ljude jer su slavili pobedu zaboga ušli su na teren. Pa koja je poenta ovog sporta, da robotizovano sede svi?

        UEFA preteruje. Namerno.

        Ja bih izbacio Spartu iz Praga huligani su prekinuli meč i ušli iz ko zna kojih pobuda. Ali to nikoga od vas dežurnih moralnih ljudi ne zanima.

        Problem je, zaboga, što su uleteli navijači da slave pobedu, a da smo bili tamo 80% nas bi uletelo.

        Dovoljna su bila 5orica da pokrenu lavinu. Ipak je to neizmerna sreća.
        Last edited by Cassius Clay; 07-09-18, 19:32.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Naravno da je zgrnuo lovu. Ali dok su problem sitni kriminalci a ne Karić, Miodrag Kostić i ostale barabe, šta reći. Ja neću da pravim od njih fine momke ali nisu oni uzrok svakog problema.

          Ne možeš ti reći e krive su vodje što je neko uleteo. Pa šta da mu rade?

          Uleteli smo svi i posle Fenera u basketu pa niko nije moralisao uopšte.
          Ne možeš to da porediš. Kriminal belog okovratnika i ulične barabe.

          Originally posted by Uroš View Post
          Ja sam protiv skandiranja Ratku Mladiću, protiv vredjanja bilo koga, protiv nasilja, ali da ti kažnjavaš ljude jer su slavili pobedu zaboga ušli su na teren. Pa koja je poenta ovog sporta, da robotizovano sede svi?

          UEFA preteruje. Namerno.
          Jeste glupost, ali lepo Ganac kaže niko nas ne tera, istupimo lepo i pevamo u Ivanjici šta nam je volja ili da igramo takmičimo se sa PSŽ, Liverpulom i Napolijem i povinujemo se pravilima.

          Da l se selektivno tumače pravila, pa tumače se, treba da se pomirimo sa tim i ponašamo se kako je u interesu kluba.

          Jbg nepravde je uvek bilo i biće....dve su tu opcije, da bojkotujemo takmičenje, da teramo mak na konac ili da se povinujemo, gledamo lepo fudbal i uživamo u prosperitetu našeg kluba. Prosto.

          Comment


          • Tako kad se kaže ja se ne bunim. Nego uhvate ljudi dežurne krivce i prave od toga fenomen kao da smo samo mi ludi i nenormalni a svi ostali su vrh. Nismo mi ništa bolji ali nismo ni gori, zlatna sredina. Ima i većih divljaka ima i civilizovanijih.

            Da se ljudi malo više bune oko društvenih stvari ne bi ovako živeli, a ne samo oko navijača. Ali ko sam ja da to pričam nikad ni na jedan protest nisam išao. Ja sam onaj što iz ćoška usadjuje ideju i gleda sa strane.

            Nismo najgori braćo, nismo.

            Comment


            • Ja se plasim da je sva ova polemika na drustvenim mrezama, forumima verovatno uvertira za jedan okrsaj Severa sa Uefom na Marakani. Umesto da aplaudiramo himni Lige sampiona, konacno je igramo, mi cemo da nadpevavamo himnu. Stvarno se plasim reakcije Severa. Ja bi da vidim na severu neku koreografiju posvecenu generaciji 90/91 koja ce biti na tribinama.

              Comment


              • Urose, moras ti decko jos malo godina da nakupis da bi pohvatao stvari kako treba, a mozda ni to ne bude dovoljno.

                Ako neko ne vidi koliko su klubu prethodnih godina njegovi "najverniji" navijaci odmogli i gurnuli ga dublje u kanal pred ocima iste te Uefe, koja vrba iza prvog coska na gresku, onda definitivno nema sta da mu se objasnjava.

                Comment


                • Profesionalni "navijači" su najveća prepreka napretku Crvene zvezde.
                  Crvena zvezda bi prodisala kada bi se rešila huliganskih grupa.

                  Nisu samo u pitanju kazne UEFA, klub je praktično talac te grupe idiota, koji su iskoristili rasulo u našoj zemlji i praktično su oteli i okupirali najpopularniji fudbalski klub.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by Manoly View Post
                    Urose, moras ti decko jos malo godina da nakupis da bi pohvatao stvari kako treba, a mozda ni to ne bude dovoljno.

                    Ako neko ne vidi koliko su klubu prethodnih godina njegovi "najverniji" navijaci odmogli i gurnuli ga dublje u kanal pred ocima iste te Uefe, koja vrba iza prvog coska na gresku, onda definitivno nema sta da mu se objasnjava.
                    U redu.

                    Comment


                    • Bravo Uki[emoji106]

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Manoly View Post
                        Urose, moras ti decko jos malo godina da nakupis da bi pohvatao stvari kako treba, a mozda ni to ne bude dovoljno.

                        Ako neko ne vidi koliko su klubu prethodnih godina njegovi "najverniji" navijaci odmogli i gurnuli ga dublje u kanal pred ocima iste te Uefe, koja vrba iza prvog coska na gresku, onda definitivno nema sta da mu se objasnjava.
                        Druze problem nije to sto ce nas neko da osudi ako napravimo sranje, vec sto druge za to isto sranje nece

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Druze problem nije to sto ce nas neko da osudi ako napravimo sranje, vec sto druge za to isto sranje nece
                          Da li mislis da ce taktika "dva ovna na brvnu" upaliti? Stvar je jednostavna: gledajte utakmice, navijajte normalno i bez uplitanja politike, ne uskacite u teren i imacete i finansisjku i navijacku korist - nece biti utakmica pred praznim tribinama, sto je najgori scenario za istinske navijace kluba. Oni zele da gledaju utakmice - za politicka pitanja postoje izbori, referendumi.... ALI VAN STADIONA.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • E jbg onda, ajmo da kaznimo barselonu zbog katalonije...nema tu politike, Kosovo je deo nase zemlje, sta je lose u tome kada pevamo o nasoj pokrajini? Glupost, baklje, mladic, pravljenje nereda, upadanje na stadion i povredjivanje nekog to nikako...za to stroga osuda (iako ja nisam protiv baklji, meni su one kul skroz normalno ako se njima ne ugrozava bezbednost drugih koji su na utakmici)...jbg kao sto si i video navijaci besiktasa su napravili ogroman haos na gostovanju u lionu i kazna je bila 100k, nzm kako klip da postavim, ali imas na ju tubu...takodje i kelnovi navijaci odloze pocetak utakmice i nista itd itd...to ti je kao kada bi ti Kronose recimo primera radi dao Urosu pravo da hvali delije, a onda dodjem ja ili neko drugi, uradi to isto i popije ban, a Uros nije...normalno da bi se stvorio revolt kod forumasa u ovom slucaju kod navijaca

                            Comment


                            • Mogu ja i da preformulišem. 1000 puta mi je bitnije Kosovo i to političko pitanje od finansijske dobiti Crvene Zvezde.

                              Bila je čuvar ovog naroda i u teža vremena a ostaće to i sada.

                              Možemo igrati i 5. ligu ja ću gledati, nikakva finansijska dobit ne može kompenzovati otimanje južne srpske pokrajine.

                              Crvena Zvezda je ideja unikatna u Srbiji, to nije samo fudbalski klub. Jebe mi se i za Napoli i za Liverpul i za titule ako će oni da ponižavaju srpski narod.

                              Serem se na svaku finansijsku dobit, nije sve u parama Srbende moje materijalističke.

                              Najjače mi je kada navijači Zvezde računaju koliko su izgubili zbog praznog stadiona. Prijatelju izgubio si teritoriju. imate većina po 30-40k dinara, i vi brinete da li će Zvezda uzeti 720k evra.

                              Zbog 11 igrača i lopte na pašnjaku.

                              Pa ne navija se zato za Zvezdu. Bar ne samo zato. Ona je simbol nečega drugog.
                              Last edited by Cassius Clay; 08-09-18, 11:47.

                              Comment


                              • Loše je upravo to što se deo naše zemlje terminološki izdvaja. Nema nikakvog izdvajanja, Peć i Prizren su Srbija isto kao Beograd ili Kragujevac.
                                Kada vidim da "naši" "navijači" kače nekakve zastave na kojima posebno izdvajaju deo naše teritorije, to je u startu upereno protiv naših nacionalnih interesa.

                                Istu stvar je napravio Čanak, pa sada imamo pravljenje granice u Zemunu.

                                Nema terminološkog ili izdvajanja na kartama ili u simbolima. Naša zemlja je jedna i jedinstvena, Novi Sad, Priština, Gnjilane, Mitrovica, Sombor, Subotica, Kruševac, Niš, Smederevo.

                                Samo idioti mogu da naprave zastavu/kartu na kojoj izdvoje deo naše zemlje i onda napišu ovo je Srbija.
                                Nema nikakvog izdvajanja, Srbija je jedna i jedina.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X