Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Postujem tvoje misljenje, ali s obzirom da ne znas celu pricu i kako je Zvezda uopste zapala u govna, suvisno je pricati dalje. ;)
    O.K. nije problem ali eto čisto kažem da i meni kao nekom ko je neutralan u ovom svemu se isto tako čini kao i njemu. A što se tiče Kupa bojim se da je politika duboko umješala prste
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
      O.K. nije problem ali eto čisto kažem da i meni kao nekom ko je neutralan u ovom svemu se isto tako čini kao i njemu. A što se tiče Kupa bojim se da je politika duboko umješala prste
      Ma normalno, razumem ja tebe skroz, da je situacija "normalna", ovaj kup bi bio Pirova pobeda (naravno, pod uslovog da prvo prodjemo dalje, pa posle finale) i jedna jako slaba uteha, ali ovako je nesto mnogo bitno za ovu mladu ekipu, kao i da budemo najbolji u ovom prolecnom delu prvenstva.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Valjda ce Maksa sutra moci da igra, a pitanje je da li bi Mikic trebao igrati, jer je ipak bio povredjen, a sa druge strane, Vesovic je rupa u odbrani. Koga bi voleli da pocne tekmu, Milunovic ili Kasalica?

        Nadam se da ce Luka dobiti priliku od pocetka, da opet utrpa komsijama.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Luka od starta, pa onda Kas da uleti kad Rnic i Ivanov pocrkaju, tamo oko 70. minuta.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Kasalicu i to u spic,Borhu desno,Lazovica levo.Mada,posto ce njima Volkov da igra bice prostora za Darka i na desnoj strani,da igra sa Lazevskim stavio bih ga levo.Borivoje ce izaci na kraj sa Aksentijevicem,nema on iskustva.Kasalica je najopasniji za ovakve njihove stopere i zbog toga bih pre njega od Borhe u spicu.Micka da se zalepi za Vukica,e sad jedino moliti Boga da nam igra Mikic,jer ce nam po toj strani napraviti ludilo sa Vesketom i Lazom
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • мајстор Биће тешко, биће 0-3
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                Nadam se da se zvezdaši neće naljutiti ali u potpunosti dijelim mišljenje onong sinošnjeg gosta kod Nebojše Petrovića. Zvezda je jednostavno ponižena i spala je na najniže grane u svojoj istoriji a sve što se dešava je goli marketing. Takođe složio bih se s njim da bi bila prvorazredna senzacija da Partizan sutra prođe i onda će Delije slaviti Kup a ono što će im malo otići s uma je 5 titula za redom Partizana.

                Ne znam šta vi mislite o tome ali meni se čini da Zvezdu vode loši ljudi i da nikada u istoriji nije bila na nižim granama, i taj Kup i način na koji će ga vjerovatno osvojiti ponižavajući je za najveći srpski brend.
                sta fali nachinu? ne razumijem te...sta?
                a taj gost..gledao sam to preksinoc.10% je imalo smisla,a za ostalo prostakluk i prljavshtina!Zamisli sta je rekao kad ga je Nebojsa upitao za misljenje o tome da Miha bude novi selektor?Kaze 'ma ne mogu da verujem,reci cu mu kad ga vidim kako si mogao da prihvatish ulogu selektora,to cu da ga pitam,kaze...' dalje govori,da ne moze da vjeruje da Sinisa dolazi u ovu zabokrechinu..to izmedju oostalog...zamisli ti tu budalinu..sta reci dalje!.....to dalje da bi Jankovic trebao da preuzme repku,to je neka druga prica i neki drugi apsurdi koji ipak manje bole


                Originally posted by T-Mac View Post
                Luka od starta, pa onda Kas da uleti kad Rnic i Ivanov pocrkaju, tamo oko 70. minuta.
                hahahha i ja mislim brate!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Има истине у томе, велика је овде жабокречина и истина је да људи који сад воде Звезду нису идеални али идемо неким ситним корацима напред. Битно је да се покренуло са мртве тачке пре 3 године Црвена звезда је била на прагу гашења. Проблем је у томе што ти који сад пљују Звезду и њену управу су још мутнији од оних који су у управи, тако да је њихов кредибилитет врло упитан, где су сви ти душебрижници били лета 2009?
                  sigpic

                  Comment


                  • brate,ali ne mozemo tako da govorimo,u najmanju ruku moramo biti pozitivni i jaki u ovako teskim trenucima..Govorim u reprezenttivnom smislu,ne mozes da ga tripujes da dolazi u pakao,zabokrechinu 'idi odavde,nedje dje ce ti biti ljepse,odje vlada 'kuga'...idi'...to tako ne moze..
                    a to za nasy Zvezdu,pa naravno...koliko se covjek israo preksinoc,strasno!kakav nesoj!On prica o Vesicu on ovo on ono...''aloo majmune cuti bre vise bre'',izdrah se ja! bas sam se nervirao uhh! a u Zvezdi mnogo stvari bolje nego u 2009,2010...2008.2007 pa i ranije Boga mi!ali imas tako NECHIJIH izaslanika,placenika koji se tu dovedu i pocnu da seru o Zvezdi ili slicno...naravno najbolje mjesto za dovodjenje takvih lisha je sos kanalizacija!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...vesti/817.html

                      Ima tome, nekoliko godinica, kako sam se zarekla da moja noga tamo neće da kroči više...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Има друже и код нас муља, ал није у томе ствар. Проблем је у томе ко је то рекао. Нек се они баве мало својим клубом који краде ево већ пету титулу у низу а томе се крај не назире. СОС канал нити треба гледати нити трошити речи на њих, као и на Ружнал и остало смеће. Живели и да се ми вечерас радујемо а они после нек намештају до миле воље њима на душу
                        sigpic

                        Comment




                        • Idemo Deeelijeee!

                          Već je počela nervoza da me hvata....
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Batalite te price oko namestanja,nego dajte neke linkove gde ce biti prenosa za sve nas koji nemamo budjavu arenu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Дођите на стадион
                              sigpic

                              Comment




                              • 529894_190283704423650_156199154498772_306260_740058699_n.jpg
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X