Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by quard1aN View Post
    Za moj potpuni uzitak bi bilo potrebno samo da su Rozberg i Hamilton obrnuli mjesta. Ali sta je, tu je. Alonso <3

    Smaras vise sa tim hejtom prema Hamiltonu. Sta treba covek vise da uradi da bi ti dokazao da je bolji vozac, mozda da vozi celu trku u rikverc...mozda bi tada Rozberg imao sansu.

    Comment


    • #32
      bas nisam imala pametnija posla,pa sam odgledala trku posle skoro 2 godine (ni da sam je birala).ako moze neko od vernijih f1 gledalaca da mi kaze da li rikardo i inace ovako vozi ili je to samo juce bio neki sticaj okolnosti?(tako se nadam da je ono prvo )
      Last edited by denia_el; 28-07-14, 09:44. Reason: zagradica
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #33
        Rikardo ceu sezonu vozi fantascno,evo vec 2 pobede ove sezone dosta puta je bio i na podijumu,cak mu je jedan podijum i oduzet ali svakako je olji od kolege Fetela i nadam se da ce posati sampion kroz koju godinu,samo da nastavi ovako.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          tome sam se i nadalaeto razloga da se vratim
          hvala mnogo bice
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #35
            Hungaroring je specifična staza, veoma nezgodna za obilaženje. Kombinacija promenljivih vremenskih uslova i konfiguracije staze dale su neke zanimljive rezultate. Neko se snašao malo bolje a neko ne. Mislim da su najbolje prošli oni koji su najviše rizikovali(izuzev Mclarena i Williamsa). Svaka čast na agresivnosti Danija i Lewisa, kao i na taktici Ferrarija. Alonso je vrhunski sačuvao gume, ali i defanzivnom vožnjom obezbedio sebi najbolji rezultat ove sezone. Onaj recover from spin Fettela je vrhunski, što samo potvrđuje njegov neosporan kvalitet. Ipak, ostaje utisak da će Mercedes voditi glavnu reč do kraja sezone. Jednostavno, taj auto ide fenomenalno čak i tamo gde se to od njega i neočekuje. Dok su svi vapili za idealnom putanjom po stazi, Lewis je bukvalno vozio na sve strane, čak i po travi kad je obilazio Toro Rosso Jean Eric Vergne-a. impresivno.
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • #36
              Originally posted by denia_el View Post
              tome sam se i nadalaeto razloga da se vratim
              hvala mnogo bice
              Drago mi je da ce biti vise ljubitelja f1 na sledecj trci
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Trka je bila sjajna, i meni lično je milo što je Hamilton ispred Rozberga, definitivno vozi odvažnije i bolje.
                Rikardo pokazuje da se može na njega opasno računati, završnih 5 krugova kao šlag na torti, ko će sad dočekati Belgiju

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Dell Boy View Post
                  Smaras vise sa tim hejtom prema Hamiltonu. Sta treba covek vise da uradi da bi ti dokazao da je bolji vozac, mozda da vozi celu trku u rikverc...mozda bi tada Rozberg imao sansu.
                  Oprosti, ti sve vozace volis. Nikad ga necu voljeti zbog Masse, a i Rozberg nema jos titulu svakako
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Koja je ovo lakrdija bila, jebote. Strasno moras jak biti da odjebes sva ova ponavljanja oko pustanja

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by quard1aN View Post
                      Oprosti, ti sve vozace volis. Nikad ga necu voljeti zbog Masse, a i Rozberg nema jos titulu svakako
                      Znaci to je zbog Mase a ne zbog Alonsa.

                      A sta je uradio Masi?

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Alen P View Post
                        Znaci to je zbog Mase a ne zbog Alonsa.

                        A sta je uradio Masi?
                        Otkako je Schumi otisao, ja navijam za Ferrari, ne za nekog posebno. 2008. godine malac je uzeo prvenstvo jer je Glok 100m pred cilj odustao. Od tad ga posebno ne volim.
                        A sta je te godine sa Alonsom bilo, to me nije zanimalo. Alonsa i podrzavam jer je u Skuderiji
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by DinoFC View Post
                          Jel to Rosberg onomad trazio da ga puste?Hahah, bas sam taj dio trke propustio e ne mogu da vjerujem. Opet ga Hemos preslusao a sta Rikardo radi Vettelu, neka pokaze prevari neke stvari.

                          Alonso klasno
                          Znaš kako, Rosberg je pitao što ga ne pušta kad mu je tim rekao da su zamolili Lewisa da ga pusti. Bar sam ja tako razumeo, a vidim i po izjavi Laude da mu nije jasno što je tim tražio od Lewisa da ga pusti.

                          Originally posted by Dell Boy View Post
                          Smaras vise sa tim hejtom prema Hamiltonu. Sta treba covek vise da uradi da bi ti dokazao da je bolji vozac, mozda da vozi celu trku u rikverc...mozda bi tada Rozberg imao sansu.
                          Jedno je što ga ne voli, a drugo bi bilo da osporava njegovo umeće, zar ne?

                          Originally posted by denia_el View Post
                          tome sam se i nadalaeto razloga da se vratim
                          hvala mnogo bice
                          Sledeći korak - mejl da ovi iz FOM-a onda da uvedu obavezne snimke vozača bez kombinezona, a?

                          Originally posted by Gogi View Post
                          Alonso je vrhunski sačuvao gume, ali i defanzivnom vožnjom obezbedio sebi najbolji rezultat ove sezone.
                          Kada sam video sporija vremena na početku tog stinta nego na kraju prethodnog, već sam se uplašio da ima neki problem. Tek kad sam posle 10 krugova video da nema nikakavih izveštaja o eventualnoj frci sam se zapitao (i samo zapitao, ne pomislio/shvatio) da li je to Ferrari konačno napravio neku malo bolju strategiju... Osim Monaka, ovo je verovatno jedina staza gde je bolje ići na manje stintova, jer i sa svežim gumama nije lako preteći, što su pokazali i Rosberg i Daniel... A i Alonso je baš ispekao zanat u defanzivnoj vožnji do sad, tako da bi inače malo ko i mogao da ne padne na 4. mesto u tim uslovima...

                          Originally posted by DinoFC View Post
                          Koja je ovo lakrdija bila, jebote. Strasno moras jak biti da odjebes sva ova ponavljanja oko pustanja
                          Čekam da nađem negde snimak trke, pa da vidim sve kako treba, ali argument Lewisovog inženjera da ne sme da troši gume braneći se od Rosberga je sasvim tačan. Evo, sad sam baš našao pa ću pogledati večeras... Isto tako, mi ne znamo da li je recimo Rosbergu rečeno da ne napada da ovaj ne bi cimao gume, nego da je plan da ga pusti na pravcu. Timovi ipak cenzurišu svoju komunikaciju u određenoj meri.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Čekam da nađem negde snimak trke, pa da vidim sve kako treba, ali argument Lewisovog inženjera da ne sme da troši gume braneći se od Rosberga je sasvim tačan. Evo, sad sam baš našao pa ću pogledati večeras... Isto tako, mi ne znamo da li je recimo Rosbergu rečeno da ne napada da ovaj ne bi cimao gume, nego da je plan da ga pusti na pravcu. Timovi ipak cenzurišu svoju komunikaciju u određenoj meri.

                            Meni je tu situacija jasna, Hamilton je potpuno isto vozio prije nego sto ga je Rosberg stigao i nakon sto ga je stigao. I fino je rekao timu "I am not slowing down for Nico if he want to overtake he can overtake"
                            Sigurno se ne bi branio nista specijalno da je Rosberg krenuo u napad.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Sledeći korak - mejl da ovi iz FOM-a onda da uvedu obavezne snimke vozača bez kombinezona, a?
                              nego kako
                              ispale mi oci,a samo sam ovo uspela da pronadjem




                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ahahahhah,, izvinte moram mali off...

                                Deni ti si carica
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X