Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

    Da otvorimo temu prvo pošto debelo kasnimo.Neka stoji ovako za sada a čim budem mogao ću da uredim prvi post ili će u krajnjem slučaju Nebojša.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Napadnuti su vozaci Force Indie, u navodno "izolovanom" incidentu, sad je i Sauber prijavio da su napadnuti, Britanci pozivaju na otkazivanje trke, a Scclestone tvrdi kako su svi savrseno bezbedni...

    Trenutno ni sajt formula1.com ne radi, ne bi me cudilo da je u pitanju hakerski napad iz Bahreina, jer i kad se vrse prepravke na sajtu, predje se na beta verziju...

    Da li je potrebno ista vise govoriti o ovom vikendu...

    Comment


    • #3
      http://jalopnik.com/5903732/breaking...th-ddos-attack
      Sajt je oboren od strane anonymousa.

      Slava mu...

      Šteta, jako dobra staza najverovatnije ode u zaborav.Valjda će barem Spa biti spašena.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #4
        Ofc... Jedino sto vredi uraditi.

        Vratice oni to brzo, ova danasnja klincadija nema blage kako se obara sajt na efikasan nacin... Treba da im dovedem par drugara, da se malo edukuju...

        Tako se nadam da ce se opametiti i da ce otkazati trku, mada je i Princ rekao da od toga nema nista...

        Comment


        • #5
          Nema šanse da ga vrate tokom trajanja trke.Sajt je u komi već 3-4 sata.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Nema šanse da ga vrate tokom trajanja trke.Sajt je u komi već 3-4 sata.
            Ajsa'... ;) Told ya...

            Nista bez edukacije...
            Last edited by Vanja #66; 20-04-12, 20:01.

            Comment


            • #7
              Pravila o korišćenju guma:
              http://www.formula1.com/inside_f1/ru...ulations/8680/
              Na samom početku vikenda svaki vozač dobija po 6 setova Primarnih i 5 setova Opcionih guma.
              Prema pravilima posle svakog treninga treba vratiti Pireliju po jedan set obe komponente guma osim posle prvog treninga kada se vraća samo jedan set primarnih guma.Posle svih tih procedura, pred start kvalifikacija svaki vozač ima po 3 seta primarnih i opcionih guma, ukupno 6 setova za trku.

              Što se tiče samog trkanja grid je i dalje pomešan.Top 4 tima se samo smenjuju a po nekad im se priključe Sauberi i Alonso.Za sat vremena su kvalifikacije.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #8
                http://us4.chatzy.com/13265781504683

                Ako neko hoce na chat.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #9
                  Wau! Vettel pol pozicija, Kimi i Schumi ispali za malo pre Q3 i Q2 respektivno, Rosberg razocarao... Ludilo!

                  Puni rezultati:



                  Prvo iznenadjenje je doslo u vidu ispadanja Michaela u u Q1, rekao je da je imao problema sa DRSom, te je u krugu koji je odvezao bio bez njega u poslednjem sektoru...
                  Potom Kimi u Q2, oni su vrlo jasno priznali da su se kockali i da su ispastali zbog toga.
                  U Q3 je bilo samo 4 vremena do poslednjih 2 minuta, kada je svoje vreme prvi od poslednjih postavio Rosberg, ponovo takticka greska tima, jer se jasno videlo da se staza poboljsava svakim krugom, svakim slojem gume na njoj, a izvezao je svoj krug minut pred kraj kvalifikacija. Vettel je svoj napravio 2 minuta kasnije, na primer.
                  Ricciardo je napravio odlican posao, neverovatno vreme je izvukao iz STR7, samo pola sekunde kasnio za Vettelom...
                  Iskreno, ocekivao sam vise od Grosejana, ne znam na kojim je gumama vozio, ali ne vidim zasto ne bi vozili na SOFT... Lotus nikako da pokaze tu svoju brzinu, sve mi se vise cini da su vec poceli da zaostaju za vrhom...
                  Takodje, i Perez je izvezao dosta sporije od ocekivanog, a bio je najbrzi u Q1...
                  Alonso je izvezao samo jedan out-lap na MED gumama kako bi imao prednost nad Di Restom (verovatno je ocekivao da ce i Ricciardo ostati u boxu).

                  Bice opet dobra trka, RB se vraca, kao sto sam i rekao jos u Australiji, mnogo je dobar potez bio to sto su testirali taj auspuh na svakoj trci, vidi se da taj sistem pravi razliku, Vettel je sad brzi 0.2s od Webbera, a proslog vikenda je bio 0.3s sporiji... ;)

                  A, evo su i IZJAVE.
                  Last edited by Vanja #66; 21-04-12, 16:22.

                  Comment


                  • #10
                    Ladno Vettel prvi, ovo niko nije ocekivao. Izgleda da se RB vraca, ali nije ovo bilo neko dominantno vreme, manje od desetinke razlike. Mislim da ce biti odlicna trka, prvih 5 su vrlo slicni po vremenima. Kimi i Schumi su napravili velike greske, jos Kimi i nije u tako losoj situaciji, ali mora da se dosta probije na startu. Cestitke Kovalainenu na ulasku u Q2.
                    Bice zanimljivo videti razlicite taktike sutra. Mislim da je najbolje ici na 3 pit stopa, brz je prolaz kroz box, verovatno manje od 20s, a gume ce se sigurno brzo trositi pa bi bilo nemoguce cuvati poziciju sa istrosenim gumama...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      O cuvanju pozicija sa istrosenim ni govora, meke jesu brze, ali nisam siguran koliko mogu da istraju... Jako, jako ce zanimljivo biti sutra, da li su 2 stinta na mekim brzi od 1 na tvrdjim ce biti glavno pitanje u timovima veceras...

                      Comment


                      • #12
                        Šta reći za Šumija i Kimija.Klasične greške u procenama i bespotrebno cepidlačenje oko čuvanja guma.Sa 11 pozicije ne možeš mnogo toga da uradiš.Eto to što je sačuvao gume za 2 kruga izgubio je barem 4-5 pozicija.Kad sam video da je Grožan na kraju Q2 uspeo da bude treći sa jako malim zaostatkom sve mi je bilo jasno.Mislim da je to greška na relaciji Raikonen-trkački inženjer, dakle ekipa je odradila svoj deo posla.Nije mi jasno kako se takvim takmičarima ponavljaju iste greške posle Australije, samo da se Kina ipak ne ponovi.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nisam gledao kvalifikacije,zasto Sumi tek 17. ?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bice View Post
                            Nisam gledao kvalifikacije,zasto Sumi tek 17. ?
                            Odvalio se gornji deo zadnjeg krila za DRS, zadnji sektor svog kruga je zato sporije izvezao, a nisu uspeli da poprave do kraja Q1... Peh, neocekivano...

                            Originally posted by MarkedOne8 View Post
                            Šta reći za Šumija i Kimija.Klasične greške u procenama i bespotrebno cepidlačenje oko čuvanja guma.Sa 11 pozicije ne možeš mnogo toga da uradiš.Eto to što je sačuvao gume za 2 kruga izgubio je barem 4-5 pozicija.Kad sam video da je Grožan na kraju Q2 uspeo da bude treći sa jako malim zaostatkom sve mi je bilo jasno.Mislim da je to greška na relaciji Raikonen-trkački inženjer, dakle ekipa je odradila svoj deo posla.Nije mi jasno kako se takvim takmičarima ponavljaju iste greške posle Australije, samo da se Kina ipak ne ponovi.
                            Definitivno... Ako imaju zelju da pucaju na makar jednu pobedu do kraja sezone, ne smeju vise da prave te greske...

                            Comment


                            • #15
                              Pa kako covek nema srece ovako znaci strasno. Nista mu en krece za rukom pu jbm ti breeee.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X