Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ono je za kaznu 1000%.Bez obzira na to novo pravilo, ne može tek tako da šeta po stazi i da izgurava.Morao je ranije da se prestroji.Da nisu išli paralelno ne bi Hamilton odabrao da ide na tu stranu gde je pesak.Dakle, jesu išli barem malo paralelno.Isto je i sa Alonsom.Kako god, ne može tek tako da se igra ljudskom bezbednošću i da kao krmača bude parkiran na sve strane.To ni malo nije sportski.Vidimo da je to Bronova škola branjenja pozicije a tome je dokaz i Monca kada je Šumaher onako branio poziciju prošle godine.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Veruj mi, izbacivanje Spa ne moze se porediti ni sa cim. To ti je kao da iz ATP toura jednog dana izbacis Vimbldon i Dohu unapredis u Grand Slam eto tako, daju mi vise para i super...
      Realno...

      Bas me zanima koje bi Bernie staze proglasio Grand Slamovima u F1? Koreju i Indiju? Ako ovako nastavi, Austin ce doci umesto Silverstonea, a New Jersey mesto Monze...

      MO8, baci pogled na izjave na f1.com... Niko nista ne govori, cak ni Hamilton... Ocekivano, za Mecku sve je legalno.

      Comment


      • #48
        Vanja veruj mi Indija je fenomenalna staza za vožnju i nemoj da je ismevaš.Znam da imate predrasude prema novim stazama ali budite objektivniji.Takođe i Koreju smatram kao stazu koja je veoma dobro dizajnirana ali šteta što organizatori nemaju novca a nema ni publike da se sve to dobro održi u paketu.Staza koju treba prvo izbaciti jeste Valensija.Staza u Indiji bude li se održala dovoljno, biće buduća Suzuka ili Spa.Pazite šta vam kažem.Toj stazi samo treba malo staža i gume na asfaltu.
        Kako god, odbaciti Spa je nezamislivo.Tu nemam komentar.Da su barem ubacili barem Magny-Cours jer je to stvarno dobra staza.Ne, oni su ubacili onu šarenu stazu Paul Ricard koja sa svih svojih 167 varijacija i bez tribina ne predstavlja ništa osim test poligon.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Vanja veruj mi Indija je fenomenalna staza za vožnju i nemoj da je ismevaš.Znam da imate predrasude prema novim stazama ali budite objektivniji.Takođe i Koreju smatram kao stazu koja je veoma dobro dizajnirana ali šteta što organizatori nemaju novca a nema ni publike da se sve to dobro održi u paketu.Staza koju treba prvo izbaciti jeste Valensija.Staza u Indiji bude li se održala dovoljno, biće buduća Suzuka ili Spa.Pazite šta vam kažem.Toj stazi samo treba malo staža i gume na asfaltu.
          Kako god, odbaciti Spa je nezamislivo.Tu nemam komentar.Da su barem ubacili barem Magny-Cours jer je to stvarno dobra staza.Ne, oni su ubacili onu šarenu stazu Paul Ricard koja sa svih svojih 167 varijacija i bez tribina ne predstavlja ništa osim test poligon.
          Ne ismevam se stazama, samo kazem da menja tradiciju za pare... OK, doneo je novac u vreme kad je F1 pretila da nestane, sad preteruje bolesno.

          Comment


          • #50
            Izbacivanje Spa je kriminal. Spa i Monza su Meka i Medina za F1. Tu je i Monte Carlo, ali vise zbog glamura...
            Jednostavno, sve staze u Evropi su legendarne i ne treba ih dirati. A1 Ring u Austriji, Imola u San Marinu, Hockenheim (stara konfiguracija naravno), stara konfiguracija Silverstone-a, sve su to izbacili. Zbog cega? One mocvare u Koreji? Vec 8 godina praznih tribina u Kini, i naravno najveci hit Abu Dabi (vazno da ima zgradu koja menja boje ). Doduse Kina mi je gotivna, pa mi ne smeta toliko, ali nije bolja od ovih Evropskih. I na kraju krajeva, ove nove staze nemaju tu dusu kao Evropske. U Evropi je uvek po 50-100 hiljada gledalaca, jos kad su ih pustali na stazu posle trke, ma haos...
            Treba izbaciti Koreju, Abu Dabi i Valenciju, mozda i jos neke...
            sigpic

            Comment


            • #51
              Na budjavoj stazi u Madjarskoj na kojoj su trke najdosadnije uvek bude preko 90 000 ljudi, 2010. kada sam ja poslednji put bio bilo 106 000 ljudi. To nije sport, to je religija. To izbaciti se granici sa idiotizmom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Daleko je 2013.Mislim da će se Spa ipak spasiti, i mislim da tako trebamo svi mi koji iole volimo F1 da mislimo i da se nadamo.

                Hajde da se vratimo aktuelnim temama.Šta kažete sad na ovo?Koliko je samo zanimljiv šampionat... Lotusi se već penju, nadam se da će tako i nastaviti.McLareni bez tempa u trci za Red Bul i Lotus, Mercedesi se vratili sistemu dobrih kvalifikacija a lošijem tempu u trkama, Ferari se drži kao i Masa.Šta vi mislite?
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Zna li neko da li i kada ima repriza na SK Prime-u?
                  Hteo sam da dodam još nešto.Kojim slučajem da je Kimi bio negde 4. ili 5. u Kini sada bi bio još bliži Fetelu i razlika na vrhu u bodovima bi bila još manja.No, ovo je svakako bolje nego što smo očekivali od sezone.Dobro je i ovako, samo neka traje i da uživamo svi mi koji navijamo za Ferari, McLaren, Red Bul, Mercedes i Lotus...
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Imas sada za par minuta.
                    Mene ova sezona podseca na 2010, samo sto su Red Bul i Meklaren zamenili mesta.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Imas sada za par minuta.
                      Mene ova sezona podseca na 2010, samo sto su Red Bul i Meklaren zamenili mesta.
                      Hvala.Evo gledam.

                      Ovo će biti, u stvari već jeste bolje od 2010.
                      Last edited by MarkedOne8; 22-04-12, 21:23.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        http://us6.chatzy.com/56665905410303
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #57
                          Tek sad sam shvatio kako je Kimi preticao.Pretekao je Masu, Rozberga, Alonsa, Batona, Vebera i Grožana.Alonsa i Grožana sa DRS-om, ove ostale bez DRS-a.Dve trećine preticanja je izvršio bez DRS-a.Šta reći na to.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Tony_G View Post
                            Izbacivanje Spa je kriminal. Spa i Monza su Meka i Medina za F1. Tu je i Monte Carlo, ali vise zbog glamura...
                            Jednostavno, sve staze u Evropi su legendarne i ne treba ih dirati. A1 Ring u Austriji, Imola u San Marinu, Hockenheim (stara konfiguracija naravno), stara konfiguracija Silverstone-a, sve su to izbacili. Zbog cega? One mocvare u Koreji? Vec 8 godina praznih tribina u Kini, i naravno najveci hit Abu Dabi (vazno da ima zgradu koja menja boje ). Doduse Kina mi je gotivna, pa mi ne smeta toliko, ali nije bolja od ovih Evropskih. I na kraju krajeva, ove nove staze nemaju tu dusu kao Evropske. U Evropi je uvek po 50-100 hiljada gledalaca, jos kad su ih pustali na stazu posle trke, ma haos...
                            Treba izbaciti Koreju, Abu Dabi i Valenciju, mozda i jos neke...
                            ..kinta burazeru,kinta....a i sta ocekujes od onog senilnog starca,Bernija..???..covek izlapeo 200 %.. inace se slazem stobom u potpunosti sve ovo gore sto si naveo..
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              http://www.f1-serbia.com/najnovije/n...ne-za-rosberga



                              Incidenti su bili pod istragom nakon trke, ali je nakon pregleda video materijala i telemetrijskih podataka, doneta odluka da je sve bilo po pravilima (jedan od ključnih argumenata je da ni Hamilton ni Alonso nisu bili paralelno sa Rosbergom), te da nema osnova da Rosberg bude kažnjen.
                              I onda

                              Komentarišući odluku stjuarta, Alonso je na svom Twitter nalogu napisao: "Mislim da ćemo imati mnogo zabavnih trenutaka u predstojećim trkama. Možete da branite poziciju kako god poželite, a možete i da pretičete van staze. Uživajte".
                              Ne, druze, zaje*o si se, Mercedes moze da radi sta god hoce, za ostale pravila vaze... Pokenjam im se u Konkordat...

                              Comment


                              • #60
                                Alonso je apsolutno u pravu.Neka ih je prozvao na twitteru, neka im se zatrese stolica.
                                Ja sam svoje mišljenje rekao, ako ništa barem za Hamiltonov slučaj je za kaznu.Istina je da nije pravedno preticati van staze ali Rozberg je preterivao granice.Eto tek je pobedio a već se delimično osramotio.

                                Kimijeva preticanja:
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X