Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bez ljutnje bice, ali je moralo i to jednom da dodje, imao je mnogo srece tokom dosadasnje karijere, pa ne moze to stalno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Bez ljutnje bice, ali je moralo i to jednom da dodje, imao je mnogo srece tokom dosadasnje karijere, pa ne moze to stalno.
      A moras i ti da ga zabiberis, onako, a?

      Meni se to odvaljivanje flapsa vise slaze sa karmom zbog DDRSa, nego zbog Schumieve srece, mada mozda je i kombinacija...

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        O cuvanju pozicija sa istrosenim ni govora, meke jesu brze, ali nisam siguran koliko mogu da istraju... Jako, jako ce zanimljivo biti sutra, da li su 2 stinta na mekim brzi od 1 na tvrdjim ce biti glavno pitanje u timovima veceras...
        Mislim da ce prva 2 stinta na soft, druga 2 na medium. Makar takvu taktiku ocekujem od vodecih. Eventualno 2. i 3. stint na medium pa onda zavrsnica na soft.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Tony_G View Post
          Mislim da ce prva 2 stinta na soft, druga 2 na medium. Makar takvu taktiku ocekujem od vodecih. Eventualno 2. i 3. stint na medium pa onda zavrsnica na soft.
          Druga strategija mi deluje bolje, vise ce dobiti na kraju trke na mekim gumama, kad je staza na idelanoj putanji u najboljem stanju, nego da ispucaju meke na pocetku... Mada, za Alonsa i Di Restu ne bih iskljucio ni MED-MED-SOFT-SOFT...

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Druga strategija mi deluje bolje, vise ce dobiti na kraju trke na mekim gumama, kad je staza na idelanoj putanji u najboljem stanju, nego da ispucaju meke na pocetku... Mada, za Alonsa i Di Restu ne bih iskljucio ni MED-MED-SOFT-SOFT...
            Slazem se, ia ja bih se odlucio za onu drugu varijantu. Ali do sada su vodeci uglavnom isli na soft 2 puta za redom na pocetku a posle med, sto me cudi. Pogotovo jer se cesto desi da se u drugom stintu zaglavis iza nekoga ko je na drugacijoj strategiji i onda ne izvuces maksimum iz soft guma...
            sigpic

            Comment


            • #21
              http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...e-force-indiju

              Bruka i sramota, a sto je jos gore - istina! Stoka matora! Sto se ne ?!?!?

              Comment


              • #22
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Bez ljutnje bice, ali je moralo i to jednom da dodje, imao je mnogo srece tokom dosadasnje karijere, pa ne moze to stalno.
                Don't touch my Shumi... Ma dobro, imao je srece pre,ali ovo sad je duplo gore.... Kad nece coveka onda bas nece.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  De ste raja , kako vam je bilo bez mene

                  BTW da se okrenemo ovim kvalama i sutra se nadam da ce biti zivih na chatu da uzivamo

                  Q1 - Vrlo interesantno je bilo , bukvalno svi koji su se kockali su mogli da se dobrano zeznu, Schumija je kostalo , ponovo losa procena i konacno da se ne moze voziti na tvrdjim gumama dovoljno za Q2 , bar neki. Schumija je to kostalo i sutra tesko da ce do bodova. Odlicno je Alonso odvezao krug. Vergnea nece nesto , nzm sta je u pitanju

                  Q2 - Iznenadjujuce da Maldonado nije izasao nzm u cemu je problem i ponovo promasena taktika , ponovo su ocekivali ovaj put u Lotusu da imaju vreme i to je kostalo Kimija , mozda i nije toliko lose ,ima 11 start , moze se opredeliti za taktiku kakvo ce i Nando najverovatnije koristiti i mozda iznenaditi. Massa naravno izletio , definitivno sam za to da on ostane u Ferariju ,boljeg 2. vozaca ce Alonso tesko dobiti msm lojalnijeg

                  Q3 - Alonso i di Resta nisu izasli , e na sto smo spali da Ferari ne izlazi u Q3. Da mi je neko rekao pre 5 godina to ... Vettel odvezao maestralno zadnji krug i dosao do pole pozicije, iza njega Hamilton pa Webber pa Button , bice zanimljiv start , Alonso ispred ima Pereza i jos nekoga cini mi se tako da mora starti odlicno , da ima Grozana.

                  Bice zanimljiva trka i da uzivamo u Sakiru , koliko se to uopste moze uzivati
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #24
                    Da budem iskren nisam siguran koliko ne prolazak u Q3 pomaže Kimiju.Ima 3 potpuno nova seta mekših guma i još 3 potpuno nova seta tvrđih.U Q1 se videlo da je Lotus najbrži od svih na medium odnosno tvrđim gumama.Verovatno su prema njima štelovali setupe.Kimi bi trebao da ide soft soft soft medium ali baš te soft gume jesu problem.Lotusu ne donose prednost kao drugima.Kimi bi u Q3 načeo jedan set soft guma i bio bi najmanje 6. na kraju.To je čak 5 pozicija za cenu načinjanja jednog seta soft guma za samo 2 i po kruga života.Tako bi taman ,,morao" da u trci ide barem 2 puta na medium gumama i bio prilično brz.
                    Last edited by MarkedOne8; 21-04-12, 22:59.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Miko, cisto da te podsetim, odricem te se preko novina prvom prilikom...

                      Comment


                      • #26
                        Sumaher kaznjen 5 mesta jer su mu stavili novi menjac. Nisam bas siguran da je sjajan potez, uzimajuci u obzir koliko je tesko stizati van idealne putanje zbog peska i nedostatak srece koji prati Mihaela ove godine.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Nadam se da je tamo sve bezbedno i sigurno oko njih...oponenti baš navalili...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Sumaher kaznjen 5 mesta jer su mu stavili novi menjac. Nisam bas siguran da je sjajan potez, uzimajuci u obzir koliko je tesko stizati van idealne putanje zbog peska i nedostatak srece koji prati Mihaela ove godine.
                            Pazi, sa 22. pozicije mu je sasvim ok da startuje u odnosu na prvobitnu 17. poziciju.One slabije timove će odmah da preskoči tako da ništa ne gubi tom odlukom.Bolje da se odmah za svaki slučaj uzme svež menjač ako je dotrajao nego da mora da ga menja kad na primer ima top 5 poziciju na startu.Baš me interesuje šta će Alonso i Kimi danas da urade sa strategijama.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Nadam se da je tamo sve bezbedno i sigurno oko njih...oponenti baš navalili...
                              Za sada pricaju da je mirno, ako ne lazu naravno. Mnogo je vojske i policije, tesko da ce iko od demonstranata prici stazi, ali opet dovoljno je da se jedan provuce pa da bude svasta. Jao, samo da se zavrsi ovaj prokleti vikend i da se koliko veceras kupe iz te nadri drzave.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Pazi, sa 22. pozicije mu je sasvim ok da startuje u odnosu na prvobitnu 17. poziciju.One slabije timove će odmah da preskoči tako da ništa ne gubi tom odlukom.Bolje da se odmah za svaki slučaj uzme svež menjač ako je dotrajao nego da mora da ga menja kad na primer ima top 5 poziciju na startu.Baš me interesuje šta će Alonso i Kimi danas da urade sa strategijama.
                                Razumem ja to Marked, ali mislim da nece uopste biti lako prestizati, ma koliko dobar bolid imas. Ovo je vise odluka na duze staze, mada opet sada dolazi to testiranje, da li neko zna kako ce se kontrolisati da li neko ima novi menjac ili motor i da li ce ulaziti u kvotu ako recimo nekom prokuva motor?
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X